Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 10. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ901
2Kenda LukaKety Emmi Bistrica700
3Zajko Jan ZikoNK Malečnik700
4Flakus Bosilj DavidNK Malečnik600
5Sočič LukaNŠ MURA603
6Car BalázsNŠ MURA500
7Maksimović NikoKety Emmi Bistrica500
8Lipovec ŽigaDravinja500
9Pernek AljažNorka GT Jarenina504
10Kepe TihomirNŠ MURA400
11Semenič GašperFarmtech Veržej400
12Gjergjek TadejFarmtech Veržej400
13Krošelj Nik MartinBrežice 1919402
14Šipek GalNK Malečnik300
15Jamšek LukaNK Malečnik300
16Casar AljažNŠ MURA300
17Kapun EnejKety Emmi Bistrica300
18Emruli AdisNŠ MURA300
19Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ300
20Bregović RobertoNŠ Zavrč300
21Grozdek LukaNK Malečnik300
22Marič LukaNŠ MURA300
23Pušnik NejcKety Emmi Bistrica200
24Martinčič JašaKety Emmi Bistrica200
25Korošec MatijaNK MB Tabor200
26Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ200
27Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
28Gajser TilenNK Malečnik200
29Barbarič NikoFarmtech Veržej200
30Lazar JureNorka GT Jarenina200
31Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919200
32Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina200
33Mörec VitoFarmtech Veržej200
34Magdič MihaNK DRAVA PTUJ200
35Vučko JureFarmtech Veržej202
36Dželadini AltinBrežice 1919100
37Rožič AlenDravinja100
38Horvat AmadeosFarmtech Veržej100
39Pušnik BineNK MB Tabor100
40Pohleven JureNorka GT Jarenina100
41Vrhovski AlenNŠ MURA100
42Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica100
43Kranjec MarselFarmtech Veržej100
44Smodej LanNorka GT Jarenina100
45Plejić JureNK MB Tabor100
46Lovenjak MitjaNŠ MURA100
47Pongračič MihaBrežice 1919100
48Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica100
49Domjan DavidNŠ Zavrč100
50Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
51Prelec TimNŠ MURA100
52Vidmar LanKety Emmi Bistrica100
53Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
54Fanedl StašNK Malečnik100
55Savić NikolaNK MB Tabor100
56Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
57Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ100
58Magdič DomenFarmtech Veržej100
59Koren MinasNK MB Tabor100
60Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
61Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ100
62Krajnc JureBrežice 1919100
63Leskovar AlešDravinja100
64Smailagić AndražNK MB Tabor100
65Marič MartinNŠ MURA100
66Kristan MartinDravinja100
67Miloševič VitoNK Malečnik100
68Ružič KlemenFarmtech Veržej100
69Jerončič JanNorka GT Jarenina100
70Gluk GregaNK MB Tabor101
71Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
72Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
73Žuraj LukaNK MB Tabor010
74Kaučič AlanNŠ MURA010
75Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010