Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

GLASOVANJE ZA IZBOR NAJ IGRALCA, VRATARJA, TRENERJA IN SODNIKA

Leto je naokoli in  zadnje dejanje ligah MNZ Ptuj za leto 2021 je izbor posameznikov, ki so zaznamovali nogometno leto 2021.

Priložen je obrazec na osnovi katerega bodo izbrani najboljši igralec, vratar, trener in glavni sodnik v ligah Medobčinske nogometne zveze Ptuj.

Izvršni odbor je odločil, da bodo v tokratno glasovanje vključeni vsi aktivni akterji, ki so v nogometni družini:

-         Trenerji članskih ekip v tekmovanju MNZ Ptuj

-         Kapetani članskih selekcij v ligah MNZ Ptuj

-         Glavni sodniki članskih tekem v ligah MNZ Ptuj

-         Delegati članskih tekem v ligah MNZ Ptuj

-         Člani Izvršnega odbora in vodstva tekmovanja lig MNZ Ptuj.

Pri izboru za NAJ igralca lahko izjemoma glasujete za dva igralca, pri ostalih pa lahko glasujete za enega kandidata.

Glasovnica tukaj

Pri predlogih bodite pozorni, da glasujete za tistega igralca ali vratarja, ki je nastopal v članski ekipi, ki je v letu 2021 nastopala v ligah MNZ Ptuj. Tudi pri trenerjih in sodnikih je potrebno upoštevati, da je bil trener članske ekipe v ligah MNZ Ptuj, oziroma sodil članske tekme v ligah MNZ Ptuj. Prosimo vas, da izpolnjene priložene obrazce vrnete najkasneje do srede, 24. novembra 2021.