Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2022/2023 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Program tekmovanja

1. krog - 27.08.22

Hajdoše28.08.22 ob 10.30
HajdošeRogoznica
Ormož27.08.22 ob 17.00
NK OrmožMakole Bar Miha
Pragersko27.08.22 ob 17.00
PragerskoTržec
Dežno - Podlehnik28.08.22 ob 17.00
NK PodlehnikSkorba
Pragersko28.09.22 ob 17.00
PragerskoTržec

2. krog - 03.09.22

Grajena01.09.22 ob 17.00
RogoznicaSkorba
Tržec04.09.22 ob 17.00
TržecNK Podlehnik
Majšperk04.09.22 ob 17.00
Makole Bar MihaPragersko
Hajdoše04.09.22 ob 10.30
HajdošeNK Ormož

3. krog - 10.09.22

Ormož10.09.22 ob 16.00
NK OrmožRogoznica
Pragersko10.09.22 ob 16.00
PragerskoHajdoše
Dežno - Podlehnik11.09.22 ob 16.00
NK PodlehnikMakole Bar Miha
Skorba11.09.22 ob 16.00
SkorbaTržec

4. krog - 17.09.22

Majšperk18.09.22 ob 16.00
Makole Bar MihaSkorba
Hajdoše18.09.22 ob 10.30
HajdošeNK Podlehnik
Ormož17.09.22 ob 16.00
NK OrmožPragersko
Tržec29.10.22 ob 15.00
TržecRogoznica

5. krog - 24.09.22

Pragersko24.09.22 ob 16.00
PragerskoRogoznica
Dežno - Podlehnik24.09.22 ob 16.00
NK PodlehnikNK Ormož
Skorba25.09.22 ob 10.30
SkorbaHajdoše
Tržec25.09.22 ob 16.00
TržecMakole Bar Miha

6. krog - 01.10.22

Grajena02.10.22 ob 16.00
RogoznicaMakole Bar Miha
Hajdoše02.10.22 ob 10.30
HajdošeTržec
Ormož02.10.22 ob 16.00
NK OrmožSkorba
Pragersko01.10.22 ob 16.00
PragerskoNK Podlehnik

7. krog - 08.10.22

Dežno - Podlehnik08.10.22 ob 15.00
NK PodlehnikRogoznica
Skorba08.10.22 ob 15.00
SkorbaPragersko
Tržec08.10.22 ob 15.00
TržecNK Ormož
Majšperk09.10.22 ob 15.00
Makole Bar MihaHajdoše

8. krog - 15.10.22

Drava Ptuj16.10.22 ob 15.00
RogoznicaHajdoše
Majšperk16.10.22 ob 15.00
Makole Bar MihaNK Ormož
Tržec15.10.22 ob 15.00
TržecPragersko
Skorba16.10.22 ob 10.30
SkorbaNK Podlehnik

9. krog - 22.10.22

Skorba22.10.22 ob 15.00
SkorbaRogoznica
Dežno - Podlehnik22.10.22 ob 15.00
NK PodlehnikTržec
Pragersko22.10.22 ob 15.00
PragerskoMakole Bar Miha
Ormož22.10.22 ob 15.00
NK OrmožHajdoše

10. krog -

Rogoznica ob
RogoznicaNK Ormož
Hajdoše ob
HajdošePragersko
Majšperk ob
Makole Bar MihaNK Podlehnik
Tržec ob
TržecSkorba

11. krog -

Skorba ob
SkorbaMakole Bar Miha
Dežno - Podlehnik ob
NK PodlehnikHajdoše
Pragersko ob
PragerskoNK Ormož
Rogoznica ob
RogoznicaTržec

12. krog -

Rogoznica ob
RogoznicaPragersko
Ormož ob
NK OrmožNK Podlehnik
Hajdoše ob
HajdošeSkorba
Majšperk ob
Makole Bar MihaTržec

13. krog -

Majšperk ob
Makole Bar MihaRogoznica
Tržec ob
TržecHajdoše
Skorba ob
SkorbaNK Ormož
Dežno - Podlehnik ob
NK PodlehnikPragersko

14. krog -

Rogoznica ob
RogoznicaNK Podlehnik
Pragersko ob
PragerskoSkorba
Ormož ob
NK OrmožTržec
Hajdoše ob
HajdošeMakole Bar Miha