Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2020/2021 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ 2020/21 » Program tekmovanja

1. krog - 05.09.20

Tržec05.09.20 ob 17.00
NK TržecRogoznica Slofin
Dežno - Podlehnik06.09.20 ob 17.00
NK PODLEHNIKOrmož
Majšperk05.09.20 ob 17.00
Majšperk picerija ŠpajzaHajdoše
Grajena06.09.20 ob 17.00
Grajena ANproNK Središče

2. krog - 12.09.20

Rogoznica13.09.20 ob 16.00
Rogoznica SlofinNK Središče
Hajdoše13.09.20 ob 10.30
HajdošeGrajena ANpro
Ormož13.09.20 ob 16.00
OrmožMajšperk picerija Špajza
Tržec12.09.20 ob 16.00
NK TržecNK PODLEHNIK

3. krog - 19.09.20

Dežno - Podlehnik18.09.20 ob 19.00
NK PODLEHNIKRogoznica Slofin
Majšperk19.09.20 ob 16.00
Majšperk picerija ŠpajzaNK Tržec
Grajena19.09.20 ob 16.00
Grajena ANproOrmož
Središče ob Dravi20.09.20 ob 16.00
NK SrediščeHajdoše

4. krog - 26.09.20

Rogoznica26.09.20 ob 16.00
Rogoznica SlofinHajdoše
Ormož27.09.20 ob 16.00
OrmožNK Središče
Tržec26.09.20 ob 16.00
NK TržecGrajena ANpro
Dežno - Podlehnik26.09.20 ob 16.00
NK PODLEHNIKMajšperk picerija Špajza

5. krog - 03.10.20

Majšperk03.10.20 ob 16.00
Majšperk picerija ŠpajzaRogoznica Slofin
Grajena03.10.20 ob 16.00
Grajena ANproNK PODLEHNIK
Središče ob Dravi03.10.20 ob 16.00
NK SrediščeNK Tržec
Hajdoše04.10.20 ob 10.30
HajdošeOrmož

6. krog - 10.10.20

Rogoznica10.10.20 ob 15.00
Rogoznica SlofinOrmož
Tržec11.10.20 ob 15.00
NK TržecHajdoše
Dežno - Podlehnik10.10.20 ob 15.00
NK PODLEHNIKNK Središče
Majšperk11.10.20 ob 15.00
Majšperk picerija ŠpajzaGrajena ANpro

7. krog - 17.10.20

Grajena17.10.20 ob 15.00
Grajena ANproRogoznica Slofin
Središče ob Dravi17.10.20 ob 15.00
NK SrediščeMajšperk picerija Špajza
Hajdoše18.10.20 ob 10.30
HajdošeNK PODLEHNIK
Ormož17.10.20 ob 15.00
OrmožNK Tržec

8. krog -

Rogoznica ob
Rogoznica SlofinNK Tržec
Ormož ob
OrmožNK PODLEHNIK
Hajdoše ob
HajdošeMajšperk picerija Špajza
Središče ob Dravi ob
NK SrediščeGrajena ANpro

9. krog -

Središče ob Dravi ob
NK SrediščeRogoznica Slofin
Grajena ob
Grajena ANproHajdoše
Majšperk ob
Majšperk picerija ŠpajzaOrmož
Dežno - Podlehnik ob
NK PODLEHNIKNK Tržec

10. krog -

Rogoznica ob
Rogoznica SlofinNK PODLEHNIK
Tržec ob
NK TržecMajšperk picerija Špajza
Ormož ob
OrmožGrajena ANpro
Hajdoše ob
HajdošeNK Središče

11. krog -

Hajdoše ob
HajdošeRogoznica Slofin
Središče ob Dravi ob
NK SrediščeOrmož
Grajena ob
Grajena ANproNK Tržec
Majšperk ob
Majšperk picerija ŠpajzaNK PODLEHNIK

12. krog -

Rogoznica ob
Rogoznica SlofinMajšperk picerija Špajza
Dežno - Podlehnik ob
NK PODLEHNIKGrajena ANpro
Tržec ob
NK TržecNK Središče
Ormož ob
OrmožHajdoše

13. krog -

Ormož ob
OrmožRogoznica Slofin
Hajdoše ob
HajdošeNK Tržec
Središče ob Dravi ob
NK SrediščeNK PODLEHNIK
Grajena ob
Grajena ANproMajšperk picerija Špajza

14. krog -

Rogoznica ob
Rogoznica SlofinGrajena ANpro
Majšperk ob
Majšperk picerija ŠpajzaNK Središče
Dežno - Podlehnik ob
NK PODLEHNIKHajdoše
Tržec ob
NK TržecOrmož