Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » 3.SNL vzhod » Program tekmovanja

1. krog - 24.08.19

Videm25.08.19 ob 10.30
Videm pri PtujuŠampion
Zreče24.08.19 ob 17.00
ZrečeAvto Rajh Ljutomer
Šmartno ob paki25.08.19 ob 17.00
Šmartno 1928Podvinci
Prevalje24.08.19 ob 17.00
Korotan PrevaljeDravinja
Veržej24.08.19 ob 17.00
VeržejOdranci
Slovenska Bistrica24.08.19 ob 17.00
Kety Emmi BistricaRadgona

2. krog - 31.08.19

Celje01.09.19 ob 17.00
ŠampionRadgona
Odranci31.08.19 ob 17.00
Odranci Kety Emmi Bistrica
Slovenske Konjice31.08.19 ob 17.00
DravinjaVeržej
Podvinci01.09.19 ob 17.00
PodvinciKorotan Prevalje
Ljutomer31.08.19 ob 17.00
Avto Rajh LjutomerŠmartno 1928
Videm01.09.19 ob 10.30
Videm pri PtujuZreče

3. krog - 07.09.19

Zreče07.09.19 ob 16.30
ZrečeŠampion
Šmartno ob paki08.09.19 ob 16.30
Šmartno 1928Videm pri Ptuju
Prevalje07.09.19 ob 18.00
Korotan PrevaljeAvto Rajh Ljutomer
Veržej07.09.19 ob 16.30
VeržejPodvinci
Slovenska Bistrica07.09.19 ob 16.30
Kety Emmi BistricaDravinja
Gornja Radgona07.09.19 ob 16.30
RadgonaOdranci

4. krog - 14.09.19

Celje14.09.19 ob 17.00
ŠampionOdranci
Slovenske Konjice09.11.19 ob 14.00
DravinjaRadgona
Podvinci15.09.19 ob 16.30
Podvinci Kety Emmi Bistrica
Ljutomer14.09.19 ob 16.30
Avto Rajh LjutomerVeržej
Videm15.09.19 ob 10.30
Videm pri PtujuKorotan Prevalje
Zreče14.09.19 ob 16.30
ZrečeŠmartno 1928

5. krog - 21.09.19

Šmartno ob paki22.09.19 ob 16.00
Šmartno 1928Šampion
Prevalje21.09.19 ob 18.00
Korotan PrevaljeZreče
Veržej21.09.19 ob 16.00
VeržejVidem pri Ptuju
Gornja Radgona21.09.19 ob 16.00
RadgonaPodvinci
Odranci22.09.19 ob 16.00
OdranciDravinja
Ljutomer21.09.19 ob 16.00
Avto Rajh Ljutomer Kety Emmi Bistrica

6. krog - 28.09.19

Celje29.09.19 ob 16.00
ŠampionDravinja
Podvinci29.09.19 ob 16.00
PodvinciOdranci
Ljutomer28.09.19 ob 16.00
Avto Rajh LjutomerRadgona
Videm29.09.19 ob 10.30
Videm pri Ptuju Kety Emmi Bistrica
Zreče28.09.19 ob 16.00
ZrečeVeržej
Šmartno ob paki29.09.19 ob 16.00
Šmartno 1928Korotan Prevalje

7. krog - 05.10.19

Prevalje05.10.19 ob 18.00
Korotan PrevaljeŠampion
Veržej06.10.19 ob 15.30
VeržejŠmartno 1928
Slovenska Bistrica05.10.19 ob 15.30
Kety Emmi BistricaZreče
Gornja Radgona05.10.19 ob 15.30
RadgonaVidem pri Ptuju
Odranci05.10.19 ob 15.30
OdranciAvto Rajh Ljutomer
Slovenske Konjice05.10.19 ob 15.30
DravinjaPodvinci

8. krog - 12.10.19

Celje12.10.19 ob 16.00
ŠampionPodvinci
Ljutomer12.10.19 ob 15.30
Avto Rajh LjutomerDravinja
Videm13.10.19 ob 10.30
Videm pri PtujuOdranci
Zreče12.10.19 ob 15.30
ZrečeRadgona
Šmartno ob paki13.10.19 ob 15.30
Šmartno 1928 Kety Emmi Bistrica
Prevalje12.10.19 ob 18.00
Korotan PrevaljeVeržej

9. krog - 19.10.19

Veržej19.10.19 ob 15.00
VeržejŠampion
Slovenska Bistrica19.10.19 ob 15.00
Kety Emmi BistricaKorotan Prevalje
Gornja Radgona19.10.19 ob 15.00
RadgonaŠmartno 1928
Odranci19.10.19 ob 15.00
OdranciZreče
Podvinci20.10.19 ob 15.00
PodvinciAvto Rajh Ljutomer
Videm20.10.19 ob 10.30
Videm pri PtujuDravinja

10. krog - 26.10.19

Celje26.10.19 ob 15.30
ŠampionAvto Rajh Ljutomer
Videm27.10.19 ob 10.30
Videm pri PtujuPodvinci
Zreče26.10.19 ob 15.00
ZrečeDravinja
Šmartno ob paki27.10.19 ob 14.00
Šmartno 1928Odranci
Prevalje26.10.19 ob 18.00
Korotan PrevaljeRadgona
Veržej26.10.19 ob 15.00
Veržej Kety Emmi Bistrica

11. krog - 02.11.19

Slovenska Bistrica02.11.19 ob 14.00
Kety Emmi BistricaŠampion
Gornja Radgona02.11.19 ob 14.00
RadgonaVeržej
Odranci02.11.19 ob 14.00
OdranciKorotan Prevalje
Slovenske Konjice02.11.19 ob 14.00
DravinjaŠmartno 1928
Podvinci02.11.19 ob 14.00
PodvinciZreče
Ljutomer02.11.19 ob 14.00
Avto Rajh LjutomerVidem pri Ptuju

12. krog - 14.03.20

Celje14.03.20 ob
ŠampionVidem pri Ptuju
Ljutomer14.03.20 ob
Avto Rajh LjutomerZreče
Podvinci14.03.20 ob
PodvinciŠmartno 1928
Slovenske Konjice14.03.20 ob
DravinjaKorotan Prevalje
Odranci14.03.20 ob
OdranciVeržej
Gornja Radgona14.03.20 ob
Radgona Kety Emmi Bistrica

13. krog - 21.03.20

Gornja Radgona21.03.20 ob
RadgonaŠampion
Slovenska Bistrica21.03.20 ob
Kety Emmi BistricaOdranci
Veržej21.03.20 ob
VeržejDravinja
Prevalje21.03.20 ob
Korotan PrevaljePodvinci
Šmartno ob paki21.03.20 ob
Šmartno 1928Avto Rajh Ljutomer
Zreče21.03.20 ob
ZrečeVidem pri Ptuju

14. krog - 28.03.20

Celje28.03.20 ob
ŠampionZreče
Videm28.03.20 ob
Videm pri PtujuŠmartno 1928
Ljutomer28.03.20 ob
Avto Rajh LjutomerKorotan Prevalje
Podvinci28.03.20 ob
PodvinciVeržej
Slovenske Konjice28.03.20 ob
Dravinja Kety Emmi Bistrica
Odranci28.03.20 ob
OdranciRadgona

15. krog - 04.04.20

Odranci04.04.20 ob
OdranciŠampion
Gornja Radgona04.04.20 ob
RadgonaDravinja
Slovenska Bistrica04.04.20 ob
Kety Emmi BistricaPodvinci
Veržej04.04.20 ob
VeržejAvto Rajh Ljutomer
Prevalje04.04.20 ob
Korotan PrevaljeVidem pri Ptuju
Šmartno ob paki04.04.20 ob
Šmartno 1928Zreče

16. krog - 11.04.20

Celje11.04.20 ob
ŠampionŠmartno 1928
Zreče11.04.20 ob
ZrečeKorotan Prevalje
Videm11.04.20 ob
Videm pri PtujuVeržej
Podvinci11.04.20 ob
PodvinciRadgona
Slovenske Konjice11.04.20 ob
DravinjaOdranci
Slovenska Bistrica11.04.20 ob
Kety Emmi BistricaAvto Rajh Ljutomer

17. krog - 18.04.20

Slovenske Konjice18.04.20 ob
DravinjaŠampion
Odranci18.04.20 ob
OdranciPodvinci
Gornja Radgona18.04.20 ob
RadgonaAvto Rajh Ljutomer
Slovenska Bistrica18.04.20 ob
Kety Emmi BistricaVidem pri Ptuju
Veržej18.04.20 ob
VeržejZreče
Prevalje18.04.20 ob
Korotan PrevaljeŠmartno 1928

18. krog - 25.04.20

Celje25.04.20 ob
ŠampionKorotan Prevalje
Šmartno ob paki25.04.20 ob
Šmartno 1928Veržej
Zreče25.04.20 ob
Zreče Kety Emmi Bistrica
Videm25.04.20 ob
Videm pri PtujuRadgona
Ljutomer25.04.20 ob
Avto Rajh LjutomerOdranci
Podvinci25.04.20 ob
PodvinciDravinja

19. krog - 02.05.20

Podvinci02.05.20 ob
PodvinciŠampion
Slovenske Konjice02.05.20 ob
DravinjaAvto Rajh Ljutomer
Odranci02.05.20 ob
OdranciVidem pri Ptuju
Gornja Radgona02.05.20 ob
RadgonaZreče
Slovenska Bistrica02.05.20 ob
Kety Emmi BistricaŠmartno 1928
Veržej02.05.20 ob
VeržejKorotan Prevalje

20. krog - 09.05.20

Celje09.05.20 ob
ŠampionVeržej
Prevalje09.05.20 ob
Korotan Prevalje Kety Emmi Bistrica
Šmartno ob paki09.05.20 ob
Šmartno 1928Radgona
Zreče09.05.20 ob
ZrečeOdranci
Ljutomer09.05.20 ob
Avto Rajh LjutomerPodvinci
Slovenske Konjice09.05.20 ob
DravinjaVidem pri Ptuju

21. krog - 16.05.20

Ljutomer16.05.20 ob
Avto Rajh LjutomerŠampion
Podvinci16.05.20 ob
PodvinciVidem pri Ptuju
Slovenske Konjice16.05.20 ob
DravinjaZreče
Odranci16.05.20 ob
OdranciŠmartno 1928
Gornja Radgona16.05.20 ob
RadgonaKorotan Prevalje
Slovenska Bistrica16.05.20 ob
Kety Emmi BistricaVeržej

22. krog - 23.05.20

Celje23.05.20 ob
Šampion Kety Emmi Bistrica
Veržej23.05.20 ob
VeržejRadgona
Prevalje23.05.20 ob
Korotan PrevaljeOdranci
Šmartno ob paki23.05.20 ob
Šmartno 1928Dravinja
Zreče23.05.20 ob
ZrečePodvinci
Videm23.05.20 ob
Videm pri PtujuAvto Rajh Ljutomer