Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » 3.SNL vzhod » 11. kolo » Strelci

Strelci

1Torra JetmirŠampion1303
2Ramšak ŽanDravinja1200
3Skuhala MarioAvto Rajh Ljutomer801
4Brglez BlažDravinja700
5Vajda JakaVidem pri Ptuju700
6Poljanec JanDravinja700
7Vezaj FatlindŠmartno 1928700
8Hrastnik DavidŠmartno 1928600
9Mihalič LukaŠampion600
10Žvikart MarkVeržej600
11Triplat GregaKorotan Prevalje603
12Zavolovšek AnžeKorotan Prevalje500
13Purnat MarioŠmartno 1928500
14Horvat MarcelOdranci500
15Čakš ŽigaDravinja501
16Brdnik JakaZreče400
17Jelenko Tim Kety Emmi Bistrica400
18Lotrič AndrejAvto Rajh Ljutomer400
19Brumen AlenAvto Rajh Ljutomer400
20Zajko Jan ZikoPodvinci400
21Halilović DenisŠmartno 1928400
22Koren RokPodvinci400
23Plesec NejcKorotan Prevalje401
24Avguštin Tomaž Kety Emmi Bistrica401
25Martinčič Jaša Kety Emmi Bistrica401
26Čuk TadejOdranci401
27Križnik MatevžŠmartno 1928300
28Leskovar AlešZreče300
29Marko TomažŠampion300
30Kovačič Žan Kety Emmi Bistrica300
31Kalamar AlešOdranci300
32Orovič JernejPodvinci300
33Plajnšek ŽanVidem pri Ptuju300
34Vinkovič DavidOdranci300
35Jaušovec PatrikPodvinci300
36Lah BrankoPodvinci301
37Zupanc Terglav ŽanZreče302
38Trop MatjažŠmartno 1928302
39Kolar AndražDravinja200
40Cafuta GregorVidem pri Ptuju200
41Podgrajšek AnžeZreče200
42Svenšek RokPodvinci200
43Korošec JordanŠmartno 1928200
44Antolić NikolaVidem pri Ptuju200
45Brglez TilenDravinja200
46Adedoja Sulaimon FataiVidem pri Ptuju200
47Čerenak JernejDravinja200
48Brumec ŽigaDravinja200
49Veligošek GašperŠampion200
50Kolšek AljažŠampion200
51Bertalanič NinoAvto Rajh Ljutomer200
52Grušovnik LovroKorotan Prevalje200
53Korošec MihaŠampion200
54Emruli AdisOdranci200
55Vinkovič MatejZreče200
56Lampret AlešŠampion200
57Pavlović ZoranŠmartno 1928200
58Radivojevič DarkoŠmartno 1928200
59Fanedl AndrejVeržej200
60Nedižavec AleksanderVeržej201
61Krajnc SebastjanVidem pri Ptuju201
62Panič PrimožAvto Rajh Ljutomer100
63Rožmarič BlažDravinja100
64Kolar AnejDravinja100
65Radić AleksandarZreče100
66Meznarič AnejOdranci100
67Šalamun KarelVeržej100
68Nemec LukaAvto Rajh Ljutomer100
69Horvat Rok Kety Emmi Bistrica100
70Ciglarič LukaOdranci100
71Rakovec MihaAvto Rajh Ljutomer100
72Žerdin MitjaOdranci100
73Jelenko JakobZreče100
74Korošec Andraž Kety Emmi Bistrica100
75Simonič UrošPodvinci100
76Bukšek AlenŠmartno 1928100
77Klobasa AlenRadgona100
78Lahe Korošec Neal Kety Emmi Bistrica100
79Cener JožekAvto Rajh Ljutomer100
80Lasnik TineKorotan Prevalje100
81Bajraj MuratVidem pri Ptuju100
82Leskovec MitjaKorotan Prevalje100
83Bajraktaraj Agonis Kety Emmi Bistrica100
84Čeh AlešPodvinci100
85Marinšek MarkoZreče100
86Kovač BlažKorotan Prevalje100
87Jelić PetarKorotan Prevalje100
88Zupančič JašaRadgona100
89Horvat PatrikOdranci100
90Baskera RokŠampion100
91Anžel LeonPodvinci100
92Jančič AlenZreče100
93Polegek Aljaž Kety Emmi Bistrica100
94Pušnik Marcel Kety Emmi Bistrica100
95Stolliqi HalilZreče100
96Justin UrhŠmartno 1928110
97Šipek ŽigaRadgona010
98Podgrajšek MaticZreče010
99Kocet AljažRadgona010
100Fink GregorDravinja010
101Toth KevinVeržej020