Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » 3.SNL vzhod » 10. kolo » Strelci

Strelci

1Torra JetmirŠampion1303
2Ramšak ŽanDravinja1100
3Vezaj FatlindŠmartno 1928700
4Hrastnik DavidŠmartno 1928600
5Brglez BlažDravinja600
6Vajda JakaVidem pri Ptuju600
7Mihalič LukaŠampion600
8Poljanec JanDravinja600
9Žvikart MarkVeržej600
10Skuhala MarioAvto Rajh Ljutomer601
11Triplat GregaKorotan Prevalje603
12Zavolovšek AnžeKorotan Prevalje500
13Horvat MarcelOdranci500
14Brdnik JakaZreče400
15Jelenko Tim Kety Emmi Bistrica400
16Purnat MarioŠmartno 1928400
17Zajko Jan ZikoPodvinci400
18Koren RokPodvinci400
19Plesec NejcKorotan Prevalje401
20Avguštin Tomaž Kety Emmi Bistrica401
21Martinčič Jaša Kety Emmi Bistrica401
22Čuk TadejOdranci401
23Čakš ŽigaDravinja401
24Lotrič AndrejAvto Rajh Ljutomer300
25Križnik MatevžŠmartno 1928300
26Leskovar AlešZreče300
27Marko TomažŠampion300
28Kovačič Žan Kety Emmi Bistrica300
29Halilović DenisŠmartno 1928300
30Orovič JernejPodvinci300
31Plajnšek ŽanVidem pri Ptuju300
32Vinkovič DavidOdranci300
33Jaušovec PatrikPodvinci300
34Zupanc Terglav ŽanZreče302
35Trop MatjažŠmartno 1928302
36Kolar AndražDravinja200
37Cafuta GregorVidem pri Ptuju200
38Svenšek RokPodvinci200
39Podgrajšek AnžeZreče200
40Brumen AlenAvto Rajh Ljutomer200
41Antolić NikolaVidem pri Ptuju200
42Adedoja Sulaimon FataiVidem pri Ptuju200
43Čerenak JernejDravinja200
44Veligošek GašperŠampion200
45Kolšek AljažŠampion200
46Bertalanič NinoAvto Rajh Ljutomer200
47Kalamar AlešOdranci200
48Korošec MihaŠampion200
49Vinkovič MatejZreče200
50Lampret AlešŠampion200
51Pavlović ZoranŠmartno 1928200
52Radivojevič DarkoŠmartno 1928200
53Fanedl AndrejVeržej200
54Lah BrankoPodvinci201
55Nedižavec AleksanderVeržej201
56Krajnc SebastjanVidem pri Ptuju201
57Šalamun KarelVeržej100
58Panič PrimožAvto Rajh Ljutomer100
59Radić AleksandarZreče100
60Meznarič AnejOdranci100
61Nemec LukaAvto Rajh Ljutomer100
62Korošec JordanŠmartno 1928100
63Horvat Rok Kety Emmi Bistrica100
64Ciglarič LukaOdranci100
65Rakovec MihaAvto Rajh Ljutomer100
66Brglez TilenDravinja100
67Žerdin MitjaOdranci100
68Jelenko JakobZreče100
69Korošec Andraž Kety Emmi Bistrica100
70Bukšek AlenŠmartno 1928100
71Klobasa AlenRadgona100
72Lahe Korošec Neal Kety Emmi Bistrica100
73Grušovnik LovroKorotan Prevalje100
74Cener JožekAvto Rajh Ljutomer100
75Lasnik TineKorotan Prevalje100
76Emruli AdisOdranci100
77Bajraj MuratVidem pri Ptuju100
78Leskovec MitjaKorotan Prevalje100
79Bajraktaraj Agonis Kety Emmi Bistrica100
80Čeh AlešPodvinci100
81Marinšek MarkoZreče100
82Kovač BlažKorotan Prevalje100
83Jelić PetarKorotan Prevalje100
84Zupančič JašaRadgona100
85Horvat PatrikOdranci100
86Baskera RokŠampion100
87Anžel LeonPodvinci100
88Jančič AlenZreče100
89Polegek Aljaž Kety Emmi Bistrica100
90Pušnik Marcel Kety Emmi Bistrica100
91Stolliqi HalilZreče100
92Justin UrhŠmartno 1928110
93Šipek ŽigaRadgona010
94Podgrajšek MaticZreče010
95Kocet AljažRadgona010
96Fink GregorDravinja010
97Toth KevinVeržej020