Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2020

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » Veterani 35 Zahod MNZ Ptuj » Program tekmovanja

1. krog - 30.08.19

30.08.19 ob 18.00
Nk PragerskoŠD Mladinec Lovrenc
30.08.19 ob 18.00
HajdinaSpodnja Polskava
30.08.19 ob 18.00
Gerečja vasPodlehnik
18.10.19 ob 16.00
SkorbaNK Tržec

2. krog - 06.09.19

06.09.19 ob 18.00
ŠD Mladinec LovrencNK Tržec
06.09.19 ob 18.00
PodlehnikSkorba
06.09.19 ob 18.00
Spodnja PolskavaGerečja vas
06.09.19 ob 18.00
Nk PragerskoHajdina

3. krog - 13.09.19

12.09.19 ob 17.30
HajdinaŠD Mladinec Lovrenc
13.09.19 ob 17.30
Gerečja vasNk Pragersko
13.09.19 ob 17.30
SkorbaSpodnja Polskava
13.09.19 ob 17.30
NK TržecPodlehnik

4. krog - 20.09.19

20.09.19 ob 17.30
ŠD Mladinec LovrencPodlehnik
20.09.19 ob 17.30
Spodnja PolskavaNK Tržec
24.10.19 ob 16.30
Nk PragerskoSkorba
19.09.19 ob 17.30
HajdinaGerečja vas

5. krog - 27.09.19

27.09.19 ob 17.00
Gerečja vasŠD Mladinec Lovrenc
27.09.19 ob 17.00
SkorbaHajdina
27.09.19 ob 17.00
NK TržecNk Pragersko
27.09.19 ob 17.00
PodlehnikSpodnja Polskava

6. krog - 04.10.19

04.10.19 ob 17.00
ŠD Mladinec LovrencSpodnja Polskava
04.10.19 ob 17.00
Nk PragerskoPodlehnik
03.10.19 ob 17.00
HajdinaNK Tržec
04.10.19 ob 17.00
Gerečja vasSkorba

7. krog - 11.10.19

11.10.19 ob 17.00
SkorbaŠD Mladinec Lovrenc
10.10.19 ob 17.00
NK TržecGerečja vas
11.10.19 ob 17.00
PodlehnikHajdina
11.10.19 ob 17.00
Spodnja PolskavaNk Pragersko

8. krog - 10.04.20

Lovrenc na Dravskem polju10.04.20 ob 17.00
ŠD Mladinec LovrencNk Pragersko
Spodnja Polskava10.04.20 ob 17.00
Spodnja PolskavaHajdina
Dežno - Podlehnik10.04.20 ob 17.00
PodlehnikGerečja vas
Tržec10.04.20 ob 17.00
NK TržecSkorba

9. krog - 17.04.20

Tržec17.04.20 ob 17.30
NK TržecŠD Mladinec Lovrenc
Skorba17.04.20 ob 17.30
SkorbaPodlehnik
Gerečja vas17.04.20 ob 17.30
Gerečja vasSpodnja Polskava
Spodnja Hajdina17.04.20 ob 17.30
HajdinaNk Pragersko

10. krog - 24.04.20

Lovrenc na Dravskem polju24.04.20 ob 17.30
ŠD Mladinec LovrencHajdina
Pragersko24.04.20 ob 17.30
Nk PragerskoGerečja vas
Spodnja Polskava24.04.20 ob 17.30
Spodnja PolskavaSkorba
Dežno - Podlehnik24.04.20 ob 17.30
PodlehnikNK Tržec

11. krog - 08.05.20

Dežno - Podlehnik08.05.20 ob 17.30
PodlehnikŠD Mladinec Lovrenc
Tržec08.05.20 ob 17.30
NK TržecSpodnja Polskava
Skorba08.05.20 ob 17.30
SkorbaNk Pragersko
Gerečja vas08.05.20 ob 17.30
Gerečja vasHajdina

12. krog - 15.05.20

Lovrenc na Dravskem polju15.05.20 ob 18.00
ŠD Mladinec LovrencGerečja vas
Spodnja Hajdina15.05.20 ob 18.00
HajdinaSkorba
Pragersko15.05.20 ob 18.00
Nk PragerskoNK Tržec
Spodnja Polskava15.05.20 ob 18.00
Spodnja PolskavaPodlehnik

13. krog - 22.05.20

Spodnja Polskava22.05.20 ob 18.00
Spodnja PolskavaŠD Mladinec Lovrenc
Dežno - Podlehnik22.05.20 ob 18.00
PodlehnikNk Pragersko
Tržec22.05.20 ob 18.00
NK TržecHajdina
Skorba22.05.20 ob 18.00
SkorbaGerečja vas

14. krog - 29.05.20

Lovrenc na Dravskem polju29.05.20 ob 18.00
ŠD Mladinec LovrencSkorba
Gerečja vas29.05.20 ob 18.00
Gerečja vasNK Tržec
Spodnja Hajdina29.05.20 ob 18.00
HajdinaPodlehnik
Pragersko29.05.20 ob 18.00
Nk PragerskoSpodnja Polskava