Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » Veterani 35 Zahod MNZ Ptuj » Program tekmovanja

1. krog - 30.08.19

30.08.19 ob 18.00
Nk PragerskoŠD Mladinec Lovrenc
30.08.19 ob 18.00
HajdinaSpodnja Polskava
30.08.19 ob 18.00
Gerečja vasPodlehnik
18.10.19 ob 16.00
SkorbaNK Tržec

2. krog - 06.09.19

06.09.19 ob 18.00
ŠD Mladinec LovrencNK Tržec
06.09.19 ob 18.00
PodlehnikSkorba
06.09.19 ob 18.00
Spodnja PolskavaGerečja vas
06.09.19 ob 18.00
Nk PragerskoHajdina

3. krog - 13.09.19

12.09.19 ob 17.30
HajdinaŠD Mladinec Lovrenc
13.09.19 ob 17.30
Gerečja vasNk Pragersko
13.09.19 ob 17.30
SkorbaSpodnja Polskava
13.09.19 ob 17.30
NK TržecPodlehnik

4. krog - 20.09.19

20.09.19 ob 17.30
ŠD Mladinec LovrencPodlehnik
20.09.19 ob 17.30
Spodnja PolskavaNK Tržec
24.10.19 ob 16.30
Nk PragerskoSkorba
19.09.19 ob 17.30
HajdinaGerečja vas

5. krog - 27.09.19

27.09.19 ob 17.00
Gerečja vasŠD Mladinec Lovrenc
27.09.19 ob 17.00
SkorbaHajdina
27.09.19 ob 17.00
NK TržecNk Pragersko
27.09.19 ob 17.00
PodlehnikSpodnja Polskava

6. krog - 04.10.19

04.10.19 ob 17.00
ŠD Mladinec LovrencSpodnja Polskava
04.10.19 ob 17.00
Nk PragerskoPodlehnik
03.10.19 ob 17.00
HajdinaNK Tržec
04.10.19 ob 17.00
Gerečja vasSkorba

7. krog - 11.10.19

11.10.19 ob 17.00
SkorbaŠD Mladinec Lovrenc
10.10.19 ob 17.00
NK TržecGerečja vas
11.10.19 ob 17.00
PodlehnikHajdina
11.10.19 ob 17.00
Spodnja PolskavaNk Pragersko

8. krog -

Lovrenc na Dravskem polju ob
ŠD Mladinec LovrencNk Pragersko
Spodnja Polskava ob
Spodnja PolskavaHajdina
Dežno - Podlehnik ob
PodlehnikGerečja vas
Tržec ob
NK TržecSkorba

9. krog -

Tržec ob
NK TržecŠD Mladinec Lovrenc
Skorba ob
SkorbaPodlehnik
Gerečja vas ob
Gerečja vasSpodnja Polskava
Spodnja Hajdina ob
HajdinaNk Pragersko

10. krog -

Lovrenc na Dravskem polju ob
ŠD Mladinec LovrencHajdina
Pragersko ob
Nk PragerskoGerečja vas
Spodnja Polskava ob
Spodnja PolskavaSkorba
Dežno - Podlehnik ob
PodlehnikNK Tržec

11. krog -

Dežno - Podlehnik ob
PodlehnikŠD Mladinec Lovrenc
Tržec ob
NK TržecSpodnja Polskava
Skorba ob
SkorbaNk Pragersko
Gerečja vas ob
Gerečja vasHajdina

12. krog -

Lovrenc na Dravskem polju ob
ŠD Mladinec LovrencGerečja vas
Spodnja Hajdina ob
HajdinaSkorba
Pragersko ob
Nk PragerskoNK Tržec
Spodnja Polskava ob
Spodnja PolskavaPodlehnik

13. krog -

Spodnja Polskava ob
Spodnja PolskavaŠD Mladinec Lovrenc
Dežno - Podlehnik ob
PodlehnikNk Pragersko
Tržec ob
NK TržecHajdina
Skorba ob
SkorbaGerečja vas

14. krog -

Lovrenc na Dravskem polju ob
ŠD Mladinec LovrencSkorba
Gerečja vas ob
Gerečja vasNK Tržec
Spodnja Hajdina ob
HajdinaPodlehnik
Pragersko ob
Nk PragerskoSpodnja Polskava