Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » Člani - 2.razred MNZ Ptuj » 9. kolo » Zapisniki

Tekma: Makole Bar Miha - Hajdoše
3 : 2 (0 : 1)

Datum: 27.10.19 ob 14.00
Domači: Makole Bar Miha
Gostje: Hajdoše
Kraj : Makole
Gledalcev: 105
Rezultat: 3 : 2 (0 : 1)
Gl. sodnik: Golob Janko (Hajdina)
1. pomočnik: Dovnik Iztok (Ivanjkovci)
2. pomočnik: Vajda Tadej (Markovci)
Delegat: Kokol Miro (Destrnik)


Postavi

Makole Bar Miha

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
98. Smogavec MajVratar71358
9. Rojs David82619
6. Bedrač Damjan60778
79. Lorber Aleš82503
7. Samastur Nejc71804
4. Stojnšek Klemen49520
8. Peterkovič Tomaž71025
2. Žunkovič JernejKapetan55158
22. Smogavec Gašper71359
12. Mohor Nejc66247
16. Korez Borut98196

Hajdoše

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Kaisersberger RomanVratar5304
10.Šprah Luka76729
11.Liber Kazimir Matevž62662
13.Glodež Tine70579
2.Šadl Marcel34561
3.Tomić Damjan51987
16.Serdinšek David71309
7.Kaisersberger AljažKapetan70577
5.Zagoranski Blaž34725
4.Kolarič David37177
9.Potočnik Jakob5331
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
11. Turšič Niko69270
18. Sagadin Primož17355
15. Sagadin Goran82497
5. Ilek Dejan47680
20. Sagadin Aleks74045
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
19. Bauman Tadej73437
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Stojnšek Klemen54'
9.Rojs David55'
22.Smogavec Gašper79'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
13.Glodež Tine8'
13.Glodež Tine66'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
5.Ilek Dejan16'
7.Samastur Nejc50'
8.Peterkovič Tomaž79'
18.Sagadin Primož84'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
5.Zagoranski Blaž42'
9.Potočnik Jakob44'
7.Kaisersberger Aljaž52'
IZKLJUČENI
MENJAVE
79.Lorber Aleš46'
20.Sagadin Aleks46'
16.Korez Borut81'
18.Sagadin Primož81'
7.Samastur Nejc86'
5.Ilek Dejan86'


Tekma: ŠD Mladinec Lovrenc - Leskovec
0 : 4 (0 : 0)

Datum: 27.10.19 ob 14.00
Domači: ŠD Mladinec Lovrenc
Gostje: Leskovec
Kraj : Lovrenc na Dravskem polju
Gledalcev: 40
Rezultat: 0 : 4 (0 : 0)
Gl. sodnik: Kornik Silvester (Ptuj)
1. pomočnik: Ivanuša Sergej (Ptuj)
2. pomočnik: Lovrec Leon (Ptuj)
Delegat: Milošič Ignac (Kidričevo)


Postavi

ŠD Mladinec Lovrenc

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Pšajd JureVratar86245
2. Arnejčič Aleks47489
13. Širovnik Robert37550
19. Dikavčič Nino90364
16. Širovnik David34613
10. Ornig Gorazd37737
17. Pulko Andrej58799
7. Pulko Marko44077
6. Sagadin Denis82656
8. Pepelnik MihaKapetan39305
4. Ivančič Mitja44074

Leskovec

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
86.Krajnc DamijanVratar44186
18.Mlakar MatjažKapetan55877
14.Koletnik Robert72930
2.Muršič Aleks82679
19.Brlek Žan71060
21.Krajnc Timotej82680
13.Mlakar Gregor70548
11.Kmetec Aleks61059
9.Bedenik Aleks209910
3.Podgoršek Matej208080
4.Cafuta Matej79418
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Hertiš Žan79791
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
20. Krajnc Daniel82744
17. Železnik Martin44719
10. Kozel Klemen70571
6. Fridauer David60235
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
17.Železnik Martin52'
17.Železnik Martin76'
21.Krajnc Timotej79'
21.Krajnc Timotej85'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE
6.Sagadin Denis72'
12.Hertiš Žan72'
11.Kmetec Aleks40'
17.Železnik Martin40'
17.Železnik Martin80'
20.Krajnc Daniel80'


Tekma: Polskava avtop. Grobelnik - Slovenja vas SMS sanacija
10 : 0 (2 : 0)

Datum: 26.10.19 ob 15.00
Domači: Polskava avtop. Grobelnik
Gostje: Slovenja vas SMS sanacija
Kraj : Spodnja Polskava
Gledalcev: 25
Rezultat: 10 : 0 (2 : 0)
Gl. sodnik: Hozyan Uroš (Sveti Tomaž)
1. pomočnik: Jakopina Peter (Maribor )
2. pomočnik: Erker Andrej (Slovenska Bistrica)
Delegat: Bezjak Janez (Gorišnica)


Postavi

Polskava avtop. Grobelnik

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Lunežnik ŽigaVratar81772
87. Urgl Mitja32389
6. Kos Gašper51295
7. Kos Urban76285
11. Pišek Bojan13310
27. Dolenc MitjaKapetan47691
2. Juhart Jan75333
8. Vindiš Marko48226
4. Lunežnik Tadej79817
14. Polajžar Rene82776
10. Čelan Marko29126

Slovenja vas SMS sanacija

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Šešo AljažVratar56841
4.Polanič Matteo72675
17.Vrečar Gregor61796
8.Babšek Blaž57621
21.Donko Peter83374
10.Pleteršek MatevžKapetan60091
5.Cener Benjamin85808
2.Erhatič Borut406
23.Lenart Jani8396
9.Kumer Aleksander53530
11.Vidovič Jan77053
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13. Ritonja Igor16215
15. Ferenc Klemen50591
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
18. Gerečnik Aleš4556
16. Cener Patrik85809
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Vindiš Marko7'
7.Kos Urban33'
8.Vindiš Marko49'
8.Vindiš Marko50'
11.Pišek Bojan55'
8.Vindiš Marko63'
7.Kos Urban77'
8.Vindiš Marko84'
7.Kos Urban85'
4.Lunežnik Tadej88'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
2.Juhart Jan11'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Kumer Aleksander11'
23.Lenart Jani43'
IZKLJUČENI
MENJAVE
10.Čelan Marko76'
13.Ritonja Igor76'
8.Vindiš Marko86'
15.Ferenc Klemen86'
23.Lenart Jani60'
18.Gerečnik Aleš60'
1.Šešo Aljaž64'
16.Cener Patrik64'


Tekma: Zgornja Polskava - Oplotnica
5 : 0 (2 : 0)

Datum: 26.10.19 ob 15.00
Domači: Zgornja Polskava
Gostje: Oplotnica
Kraj : Zgornja Polskava
Gledalcev: 40
Rezultat: 5 : 0 (2 : 0)
Gl. sodnik: Glažar Teo (Hajdina)
1. pomočnik: Teran Jernej (Pragersko)
2. pomočnik: Gačnik Jakob Gal (Ptuj)
Delegat: Topolovec Anton (Zgornji Leskovec)


Postavi

Zgornja Polskava

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Paulec AlešVratar15946
13. Klajderič MarkoKapetan32278
4. Vegel Samo198
6. Puhman Jure90876
9. Furman Borut42849
16. Juhart Urban96527
11. Milošič Matic67601
3. Perc Matic46091
8. Smogavc Matej77079
2. Hartl Jan90357
18. Šlamberger Jernej64990

Oplotnica

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Jarni MaticVratar51522
8.Kos Aljaž87530
5.Lunežnik Aljaž80386
20.Ahej BlažKapetan48420
10.Veber Rok55504
7.Hvala Blaž48421
9.Fridrih Sašo92646
6.Mešiček Dejan48423
4.Ratej Dejan30473
26.Leskovar Matej80599
25.Šraml Anej51540
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
19. Krajinović Stjepan90659
14. Ačko Miha71817
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
24. Skrbinek Mitja69823
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Milošič Matic24'
6.Puhman Jure26'
8.Smogavc Matej64'
19.Krajinović Stjepan68'
11.Milošič Matic89'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE
3.Perc Matic52'
19.Krajinović Stjepan52'
4.Vegel Samo74'
14.Ačko Miha74'