Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » Člani - 2.razred MNZ Ptuj » 8. kolo » Zapisniki

Tekma: Hajdoše - Zgornja Polskava
4 : 1 (1 : 1)

Datum: 20.10.19 ob 10.30
Domači: Hajdoše
Gostje: Zgornja Polskava
Kraj : Hajdoše
Gledalcev: 30
Rezultat: 4 : 1 (1 : 1)
Gl. sodnik: Pišek Rok (Lovrenc na Dravskem polju)
1. pomočnik: Rumež Aleš (Kidričevo)
2. pomočnik: Zagoršek Ljubo (Markovci)
Delegat: Zagoršek Boris (Ptuj)


Postavi

Hajdoše

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Kaisersberger RomanVratar5304
10. Šprah Luka76729
20. Serdinšek Aleš66946
13. Glodež Tine70579
17. Glažar Gregor34717
3. Tomić Damjan51987
9. Meznarič Vito70086
7. Kaisersberger Aljaž70577
5. Zagoranski BlažKapetan34725
4. Kolarič David37177
14. Petrušič Davorin40106

Zgornja Polskava

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Šutalo TomislavVratar24644
13.Klajderič MarkoKapetan32278
4.Vegel Samo198
6.Puhman Jure90876
9.Furman Borut42849
15.Juhart Urban96527
11.Milošič Matic67601
18.Šlamberger Jernej64990
8.Smogavc Matej77079
2.Hartl Jan90357
17.Krajinović Stjepan90659
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
29. Glažar Niko38425
2. Liber Kazimir Matevž62662
11. Serdinšek David71309
6. Novak Matjaž58379
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
10. Paulec Aleš15946
3. Perc Matic46091
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Petrušič Davorin33'
9.Meznarič Vito48'
10.Šprah Luka64'
9.Meznarič Vito65'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
2.Hartl Jan18'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Šprah Luka31'
9.Meznarič Vito84'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Smogavc Matej80'
6.Puhman Jure81'
IZKLJUČENI
MENJAVE
3.Tomić Damjan71'
11.Serdinšek David71'
17.Krajinović Stjepan61'
3.Perc Matic61'
1.Šutalo Tomislav86'
10.Paulec Aleš86'


Tekma: ŠD Mladinec Lovrenc - Makole Bar Miha
3 : 2 (2 : 2)

Datum: 19.10.19 ob 15.00
Domači: ŠD Mladinec Lovrenc
Gostje: Makole Bar Miha
Kraj : Lovrenc na Dravskem polju
Gledalcev: 30
Rezultat: 3 : 2 (2 : 2)
Gl. sodnik: Milošič Iztok (Ptuj)
1. pomočnik: Sitar Kristian (Hajdina)
2. pomočnik: Kolenko Stanko (Gorišnica)
Delegat: Žgeč Branko (Ptuj)


Postavi

ŠD Mladinec Lovrenc

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Pšajd JureVratar86245
2. Arnejčič Aleks47489
13. Širovnik Robert37550
19. Dikavčič Nino90364
16. Širovnik David34613
10. Ornig Gorazd37737
17. Pulko Andrej58799
7. Pulko Marko44077
11. Pulko Sandi59697
8. Pepelnik MihaKapetan39305
18. Drosk Ladislav44701

Makole Bar Miha

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
98.Smogavec MajVratar71358
9.Rojs David82619
6.Bedrač Damjan60778
15.Fideršek Majk58561
7.Samastur Nejc71804
4.Stojnšek KlemenKapetan49520
8.Peterkovič Tomaž71025
10.Kučič Mark73440
22.Smogavec Gašper71359
12.Mohor Nejc66247
16.Korez Borut98196
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Hertiš Žan79791
5. Marzidovšek Alen45244
6. Sagadin Denis82656
4. Ivančič Mitja44074
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
20. Sagadin Aleks74045
11. Turšič Niko69270
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Pepelnik Miha7'
17.Pulko Andrej26'
18.Drosk Ladislav47'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Samastur Nejc12'
9.Rojs David15'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Pulko Marko11'
13.Širovnik Robert28'
10.Ornig Gorazd52'
5.Marzidovšek Alen80'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Kučič Mark26'
8.Peterkovič Tomaž31'
12.Mohor Nejc37'
4.Stojnšek Klemen40'
IZKLJUČENI
MENJAVE
18.Drosk Ladislav58'
5.Marzidovšek Alen58'
7.Pulko Marko82'
6.Sagadin Denis82'
10.Ornig Gorazd87'
12.Hertiš Žan87'
15.Fideršek Majk68'
20.Sagadin Aleks68'
16.Korez Borut84'
11.Turšič Niko84'


Tekma: Leskovec - Slovenja vas SMS sanacija
0 : 0 (0 : 0)

Datum: 19.10.19 ob 15.00
Domači: Leskovec
Gostje: Slovenja vas SMS sanacija
Kraj : Leskovec
Gledalcev: 40
Rezultat: 0 : 0 (0 : 0)
Gl. sodnik: Prelog Blaž (Ptuj)
1. pomočnik: Dovnik Iztok (Ivanjkovci)
2. pomočnik: Maksimovič Laura (Ptuj)
Delegat: Jambriško Sebastjan (Kidričevo)


Postavi

Leskovec

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
86. Krajnc DamijanVratar44186
18. Mlakar MatjažKapetan55877
14. Koletnik Robert72930
2. Muršič Aleks82679
19. Brlek Žan71060
21. Krajnc Timotej82680
13. Mlakar Gregor70548
11. Kmetec Aleks61059
7. Bedenik Aleks209910
10. Mlakar Mihec103739
6. Železnik Martin44719

Slovenja vas SMS sanacija

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Šešo AljažVratar56841
4.Polanič Matteo72675
17.Vrečar Gregor61796
8.Babšek Blaž57621
21.Donko Peter83374
10.Pleteršek MatevžKapetan60091
5.Cener Benjamin85808
7.Svenšek Sandi77980
23.Lenart Jani8396
9.Kumer Aleksander53530
11.Vidovič Jan77053
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
20. Krajnc Daniel82744
9. Dukarić Mateo113520
15. Kozel Klemen70571
17. Milošič Alen58370
4. Cafuta Matej79418
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
2. Gerečnik Aleš4556
STRELCI
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
13.Mlakar Gregor69'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Vidovič Jan11'
IZKLJUČENI
MENJAVE
19.Brlek Žan65'
4.Cafuta Matej65'
7.Bedenik Aleks76'
15.Kozel Klemen76'
7.Svenšek Sandi29'
2.Gerečnik Aleš29'


Tekma: Oplotnica - Polskava avtop. Grobelnik
0 : 3 (0 : 2)

Datum: 19.10.19 ob 15.00
Domači: Oplotnica
Gostje: Polskava avtop. Grobelnik
Kraj : Oplotnica
Gledalcev: 40
Rezultat: 0 : 3 (0 : 2)
Gl. sodnik: Gačnik Jakob Gal (Ptuj)
1. pomočnik: Podplatnik Nejc (Ormož)
2. pomočnik: Hvalec Andrej (Slovenska Bistrica)
Delegat: Feguš Vekoslav (Pragersko)


Postavi

Oplotnica

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Veber RokVratar55504
5. Lunežnik Aljaž80386
4. Leskovar MatejKapetan80599
21. Ratej Dejan30473
9. Golob Patrik77797
7. Kos Aljaž87530
10. Mešiček Dejan48423
11. Fridrih Sašo92646
16. Lipuš Damjan52191
17. Skrbinek Mitja69823
20. Ahej Blaž48420

Polskava avtop. Grobelnik

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Lunežnik ŽigaVratar81772
87.Urgl Mitja32389
6.Kos Gašper51295
7.Kos Urban76285
74.Falež Jan96062
27.Dolenc MitjaKapetan47691
3.Krčo Borislav42569
8.Vindiš Marko48226
4.Lunežnik Tadej79817
14.Polajžar Rene82776
10.Jelenko Andraž66191
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
22. Volčič David66202
23. Šraml Anej51540
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13. Ritonja Igor16215
15. Ferenc Klemen50591
2. Juhart Jan75333
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Polajžar Rene8'
7.Kos Urban19'
7.Kos Urban(11m) 87'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Golob Patrik24'
20.Ahej Blaž55'
7.Kos Aljaž83'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Jelenko Andraž83'
27.Dolenc Mitja85'
IZKLJUČENI
MENJAVE
3.Krčo Borislav46'
2.Juhart Jan46'
4.Lunežnik Tadej88'
13.Ritonja Igor88'