Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » Člani - 2.razred MNZ Ptuj » 7. kolo » Zapisniki

Tekma: Makole Bar Miha - Leskovec
8 : 1 (1 : 0)

Datum: 13.10.19 ob 15.00
Domači: Makole Bar Miha
Gostje: Leskovec
Kraj : Makole
Gledalcev: 100
Rezultat: 8 : 1 (1 : 0)
Gl. sodnik: Klinc Niko (Hajdina)
1. pomočnik: Skok Aleš (Ptujska Gora)
2. pomočnik: Rumež Aleš (Kidričevo)
Delegat: Golob Peter (Ptuj)


Postavi

Makole Bar Miha

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
98. Smogavec MajVratar71358
19. Fideršek Majk58561
6. Bedrač Damjan60778
79. Lorber Aleš82503
7. Samastur Nejc71804
4. Stojnšek KlemenKapetan49520
8. Peterkovič Tomaž71025
5. Kučič Mark73440
22. Smogavec Gašper71359
9. Rojs David82619
16. Korez Borut98196

Leskovec

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
86.Krajnc DamijanVratar44186
18.Mlakar MatjažKapetan55877
14.Koletnik Robert72930
2.Muršič Aleks82679
6.Železnik Martin44719
21.Krajnc Timotej82680
13.Mlakar Gregor70548
11.Kmetec Aleks61059
7.Bedenik Aleks209910
9.Fridauer David60235
4.Lovenjak Klemen76035
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
11. Turšič Niko69270
20. Sagadin Aleks74045
18. Sagadin Primož17355
12. Mohor Nejc66247
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
20. Krajnc Daniel82744
10. Kozel Klemen70571
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Peterkovič Tomaž5'
8.Peterkovič Tomaž54'
7.Samastur Nejc61'
9.Rojs David66'
8.Peterkovič Tomaž83'
8.Peterkovič Tomaž85'
22.Smogavec Gašper87'
9.Rojs David89'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
21.Krajnc Timotej(11m) 81'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
19.Fideršek Majk81'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Kmetec Aleks33'
18.Mlakar Matjaž51'
IZKLJUČENI
MENJAVE
16.Korez Borut61'
20.Sagadin Aleks61'
7.Samastur Nejc65'
12.Mohor Nejc65'
6.Bedrač Damjan73'
18.Sagadin Primož73'
8.Peterkovič Tomaž86'
11.Turšič Niko86'
4.Lovenjak Klemen15'
20.Krajnc Daniel15'


Tekma: Hajdoše - Polskava avtop. Grobelnik
0 : 3 (0 : 1)

Datum: 13.10.19 ob 10.30
Domači: Hajdoše
Gostje: Polskava avtop. Grobelnik
Kraj : Hajdoše
Gledalcev: 50
Rezultat: 0 : 3 (0 : 1)
Gl. sodnik: Pernat Marko (Lovrenc na Dravskem polju)
1. pomočnik: Vajda Tadej (Markovci)
2. pomočnik: Bezjak Žiga (Gorišnica)
Delegat: Jambriško Sebastjan (Kidričevo)


Postavi

Hajdoše

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
27. Kaisersberger RomanVratar5304
10. Šprah Luka76729
20. Serdinšek Aleš66946
18. Glodež Tine70579
17. Glažar Gregor34717
6. Vogrinec Danijel24965
3. Tomić Damjan51987
7. Kaisersberger Aljaž70577
5. Zagoranski BlažKapetan34725
4. Kolarič David37177
19. Bauman Tadej73437

Polskava avtop. Grobelnik

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Lunežnik ŽigaVratar81772
17.Urgl Mitja32389
3.Kos GašperKapetan51295
7.Kos Urban76285
20.Falež Jan96062
10.Jelenko Andraž66191
2.Juhart Jan75333
8.Đuranović Slaviša213505
11.Lunežnik Tadej79817
14.Polajžar Rene82776
6.Pišek Bojan13310
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
15. Novak Matjaž58379
29. Glažar Niko38425
9. Meznarič Vito70086
13. Serdinšek David71309
11. Liber Kazimir Matevž62662
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
16. Ferenc Klemen50591
9. Vindiš Marko48226
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Lunežnik Tadej16'
8.Đuranović Slaviša52'
14.Polajžar Rene86'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
5.Zagoranski Blaž45'
19.Bauman Tadej58'
10.Šprah Luka68'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Jelenko Andraž82'
IZKLJUČENI
MENJAVE
20.Serdinšek Aleš60'
11.Liber Kazimir Matevž60'
4.Kolarič David79'
29.Glažar Niko79'
18.Glodež Tine81'
13.Serdinšek David81'
8.Đuranović Slaviša62'
9.Vindiš Marko62'
6.Pišek Bojan90'
16.Ferenc Klemen90'


Tekma: ŠD Mladinec Lovrenc - Zgornja Polskava
5 : 1 (3 : 0)

Datum: 12.10.19 ob 15.00
Domači: ŠD Mladinec Lovrenc
Gostje: Zgornja Polskava
Kraj : Lovrenc na Dravskem polju
Gledalcev: 15
Rezultat: 5 : 1 (3 : 0)
Gl. sodnik: Gačnik Jakob Gal (Ptuj)
1. pomočnik: Petek Jernej (Ivanjkovci)
2. pomočnik: Lovrec Leon (Ptuj)
Delegat: Bezjak Janez (Gorišnica)


Postavi

ŠD Mladinec Lovrenc

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Pšajd JureVratar86245
2. Arnejčič Aleks47489
13. Širovnik Robert37550
19. Dikavčič Nino90364
18. Širovnik David34613
10. Ornig Gorazd37737
17. Pulko Andrej58799
7. Pulko Marko44077
6. Sagadin Denis82656
8. Pepelnik MihaKapetan39305
4. Dajnko Sandi65559

Zgornja Polskava

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Šutalo TomislavVratar24644
13.Klajderič MarkoKapetan32278
4.Vegel Samo198
7.Jarc Deni213070
9.Furman Borut42849
15.Juhart Urban96527
11.Milošič Matic67601
3.Ačko Miha71817
8.Smogavc Matej77079
2.Hartl Jan90357
19.Krajinović Stjepan90659
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Hertiš Žan79791
14. Brglez Žiga75660
16. Drosk Ladislav44701
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
10. Paulec Aleš15946
18. Šlamberger Jernej64990
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Pepelnik Miha3'
7.Pulko Marko9'
17.Pulko Andrej27'
17.Pulko Andrej70'
7.Pulko Marko72'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
2.Hartl Jan65'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
19.Dikavčič Nino29'
7.Pulko Marko47'
14.Brglez Žiga63'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
1.Šutalo Tomislav60'
IZKLJUČENI
MENJAVE
4.Dajnko Sandi54'
14.Brglez Žiga54'
7.Pulko Marko76'
12.Hertiš Žan76'
7.Jarc Deni46'
18.Šlamberger Jernej46'


Tekma: Oplotnica - Slovenja vas SMS sanacija
3 : 3 (2 : 2)

Datum: 12.10.19 ob 15.00
Domači: Oplotnica
Gostje: Slovenja vas SMS sanacija
Kraj : Oplotnica
Gledalcev: 20
Rezultat: 3 : 3 (2 : 2)
Gl. sodnik: Pišek Rok (Lovrenc na Dravskem polju)
1. pomočnik: Jakopina Peter (Maribor )
2. pomočnik: Pernat Izidor (Lovrenc na Dravskem polju)
Delegat: Ozmec Drago (Pragersko)


Postavi

Oplotnica

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Veber RokVratar55504
5. Lunežnik Aljaž80386
20. Ahej Blaž48420
4. Leskovar MatejKapetan80599
19. Ratej Dejan30473
7. Golob Patrik77797
11. Kos Aljaž87530
9. Mešiček Dejan48423
10. Šraml Anej51540
17. Volčič David66202
15. Perbil Gašper96210

Slovenja vas SMS sanacija

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Šešo AljažVratar56841
2.Erhatič Borut406
3.Levanič Kristjian35361
4.Polanič Matteo72675
17.Vrečar Gregor61796
15.Cener Patrik85809
8.Babšek Blaž57621
21.Donko Peter83374
10.Pleteršek MatevžKapetan60091
5.Cener Benjamin85808
7.Svenšek Sandi77980
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
21. Skrbinek Mitja69823
6. Fridrih Sašo92646
16. Lipuš Damjan52191
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
6. Gerečnik Aleš4556
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Mešiček Dejan2'
15.Perbil Gašper17'
7.Golob Patrik74'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Svenšek Sandi7'
7.Svenšek Sandi12'
8.Babšek Blaž87'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
17.Volčič David45'
21.Skrbinek Mitja57'
10.Šraml Anej62'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Pleteršek Matevž18'
7.Svenšek Sandi37'
4.Polanič Matteo45'
IZKLJUČENI
MENJAVE
19.Ratej Dejan46'
21.Skrbinek Mitja46'
9.Mešiček Dejan70'
6.Fridrih Sašo70'
17.Volčič David70'
16.Lipuš Damjan70'