Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » Člani - 2.razred MNZ Ptuj » 5. kolo » Zapisniki

Tekma: Makole Bar Miha - Polskava avtop. Grobelnik
2 : 1 (0 : 0)

Datum: 29.09.19 ob 16.00
Domači: Makole Bar Miha
Gostje: Polskava avtop. Grobelnik
Kraj : Makole
Gledalcev: 150
Rezultat: 2 : 1 (0 : 0)
Gl. sodnik: Gačnik Jakob Gal (Ptuj)
1. pomočnik: Mileta Lovro (Ptuj)
2. pomočnik: Jakopina Peter (Maribor )
Delegat: Kolarič Janko (Hajdina)


Postavi

Makole Bar Miha

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
98. Smogavec MajVratar71358
2. Žunkovič JernejKapetan55158
6. Bedrač Damjan60778
5. Kučič Mark73440
16. Korez Borut98196
22. Smogavec Gašper71359
15. Fideršek Majk58561
7. Samastur Nejc71804
79. Lorber Aleš82503
4. Stojnšek Klemen49520
9. Rojs David82619

Polskava avtop. Grobelnik

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Lunežnik ŽigaVratar81772
23.Pišek Bojan13310
6.Kos Gašper51295
7.Kos Urban76285
74.Falež Jan96062
15.Ferenc Klemen50591
27.Dolenc MitjaKapetan47691
3.Krčo Borislav42569
4.Lunežnik Tadej79817
8.Vindiš Marko48226
14.Polajžar Rene82776
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
19. Turšič Niko69270
20. Sagadin Aleks74045
3. Curk Dušan25553
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
87. Urgl Mitja32389
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Samastur Nejc49'
79.Lorber Aleš53'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Vindiš Marko90'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
22.Smogavec Gašper72'
9.Rojs David84'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
27.Dolenc Mitja52'
7.Kos Urban65'
12.Lunežnik Žiga72'
8.Vindiš Marko75'
4.Lunežnik Tadej84'
IZKLJUČENI
MENJAVE
2.Žunkovič Jernej40'
3.Curk Dušan40'
16.Korez Borut69'
20.Sagadin Aleks69'
7.Samastur Nejc86'
19.Turšič Niko86'
15.Ferenc Klemen32'
87.Urgl Mitja32'


Tekma: ŠD Mladinec Lovrenc - Slovenja vas SMS sanacija
2 : 1 (0 : 0)

Datum: 29.09.19 ob 10.30
Domači: ŠD Mladinec Lovrenc
Gostje: Slovenja vas SMS sanacija
Kraj : Lovrenc na Dravskem polju
Gledalcev: 30
Rezultat: 2 : 1 (0 : 0)
Gl. sodnik: Hvalec Andrej (Slovenska Bistrica)
1. pomočnik: Kirič Bojan (Ormož)
2. pomočnik: Teran Jernej (Pragersko)
Delegat: Majerič Janko (Ptuj)


Postavi

ŠD Mladinec Lovrenc

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
23. Pšajd JureVratar86245
14. Brglez Žiga75660
2. Arnejčič Aleks47489
11. Pulko Sandi59697
8. Pepelnik MihaKapetan39305
19. Dikavčič Nino90364
6. Sagadin Denis82656
10. Ornig Gorazd37737
4. Dajnko Sandi65559
17. Pulko Andrej58799
7. Pulko Marko44077

Slovenja vas SMS sanacija

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Šešo AljažVratar56841
17.Vrečar Gregor61796
11.Vidovič Jan77053
6.Ules Tibor42713
21.Donko Peter83374
2.Panič Dušan8397
9.Kumer Aleksander53530
10.Pleteršek MatevžKapetan60091
5.Cener Benjamin85808
8.Babšek Blaž57621
15.Kupčič Nejc91239
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Hertiš Žan79791
5. Marzidovšek Alen45244
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
3. Erhatič Borut406
14. Svenšek Sandi77980
18. Merc Matic213185
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Brglez Žiga59'
17.Pulko Andrej72'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
18.Merc Matic73'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
2.Arnejčič Aleks55'
7.Pulko Marko75'
19.Dikavčič Nino81'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
21.Donko Peter87'
IZKLJUČENI
MENJAVE
6.Sagadin Denis67'
5.Marzidovšek Alen67'
11.Pulko Sandi85'
12.Hertiš Žan85'
5.Cener Benjamin46'
14.Svenšek Sandi46'
15.Kupčič Nejc72'
18.Merc Matic72'
6.Ules Tibor75'
3.Erhatič Borut75'


Tekma: Hajdoše - Oplotnica
1 : 0 (0 : 0)

Datum: 29.09.19 ob 10.30
Domači: Hajdoše
Gostje: Oplotnica
Kraj : Hajdoše
Gledalcev: 22
Rezultat: 1 : 0 (0 : 0)
Gl. sodnik: Pišek Rok (Lovrenc na Dravskem polju)
1. pomočnik: Šprah Robert (Cirkulane)
2. pomočnik: Kolenko Stanko (Gorišnica)
Delegat: Bezjak Janez (Gorišnica)


Postavi

Hajdoše

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Kaisersberger RomanVratar5304
10. Šprah Luka76729
14. Petrušič Davorin40106
8. Glodež Tine70579
11. Liber Kazimir Matevž62662
6. Vogrinec Danijel24965
3. Tomić Damjan51987
7. Kaisersberger Aljaž70577
5. Zagoranski BlažKapetan34725
4. Kolarič David37177
19. Bauman Tadej73437

Oplotnica

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Veber RokVratar55504
9.Ratej Dejan30473
3.Lunežnik Aljaž80386
20.Ahej Blaž48420
4.Leskovar MatejKapetan80599
7.Jarni Matic51522
10.Šraml Anej51540
2.Skrbinek Mitja69823
11.Kos Aljaž87530
8.Mešiček Dejan48423
6.Fridrih Sašo92646
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
15. Novak Matjaž58379
20. Serdinšek Aleš66946
9. Meznarič Vito70086
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
22. Volčič David66202
23. Leskovar Primož77049
24. Hvala Blaž48421
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Meznarič Vito74'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Petrušič Davorin36'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
20.Ahej Blaž68'
IZKLJUČENI
MENJAVE
19.Bauman Tadej46'
9.Meznarič Vito46'
14.Petrušič Davorin66'
20.Serdinšek Aleš66'
11.Liber Kazimir Matevž75'
15.Novak Matjaž75'


Tekma: Zgornja Polskava - Leskovec
3 : 3 (1 : 2)

Datum: 28.09.19 ob 16.00
Domači: Zgornja Polskava
Gostje: Leskovec
Kraj : Zgornja Polskava
Gledalcev: 50
Rezultat: 3 : 3 (1 : 2)
Gl. sodnik: Klinc Niko (Hajdina)
1. pomočnik: Flajšman Jernej (Destrnik)
2. pomočnik: Lenart Mitja (Hajdina)
Delegat: Jambriško Sebastjan (Kidričevo)


Postavi

Zgornja Polskava

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
30. Šutalo TomislavVratar24644
13. Klajderič Marko32278
4. Vegel Samo198
8. Smogavc Matej77079
9. Furman Borut42849
16. Juhart Urban96527
11. Milošič Matic67601
3. Perc Matic46091
6. Puhman Jure90876
2. Hartl Jan90357
10. Smogavc MarjanKapetan58140

Leskovec

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
86.Krajnc DanielVratar82744
8.Mlakar MatjažKapetan55877
14.Koletnik Robert72930
2.Muršič Aleks82679
12.Brlek Žan71060
10.Krajnc Timotej82680
16.Železnik Martin44719
11.Kmetec Aleks61059
6.Milošič Aleš83207
4.Bedenik Aleks209910
15.Fridauer Domen85209
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Gole Nejc101964
14. Ačko Miha71817
19. Krajinović Stjepan90659
21. Paulec Aleš15946
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13. Lovenjak Klemen76035
7. Fridauer David60235
3. Podgoršek Matej208080
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Milošič Matic15'
11.Milošič Matic47'
9.Furman Borut91'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
16.Železnik Martin34'
15.Fridauer Domen43'
6.Milošič Aleš52'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
6.Puhman Jure13'
10.Smogavc Marjan41'
8.Smogavc Matej64'
9.Furman Borut91'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Krajnc Timotej64'
3.Podgoršek Matej68'
16.Železnik Martin82'
IZKLJUČENI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Vegel Samo21'
MENJAVE
13.Klajderič Marko46'
19.Krajinović Stjepan46'
3.Perc Matic46'
21.Paulec Aleš46'
6.Puhman Jure68'
14.Ačko Miha68'
4.Bedenik Aleks56'
3.Podgoršek Matej56'
10.Krajnc Timotej73'
7.Fridauer David73'
6.Milošič Aleš86'
13.Lovenjak Klemen86'