Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » Člani - 2.razred MNZ Ptuj » 3. kolo » Zapisniki

Tekma: Makole Bar Miha - Oplotnica
8 : 0 (6 : 0)

Datum: 15.09.19 ob 16.00
Domači: Makole Bar Miha
Gostje: Oplotnica
Kraj : Makole
Gledalcev: 100
Rezultat: 8 : 0 (6 : 0)
Gl. sodnik: Bezjak Blaž (Markovci)
1. pomočnik: Rumež Aleš (Kidričevo)
2. pomočnik: Zagoršek Ljubo (Markovci)
Delegat: Golob Peter (Ptuj)


Postavi

Makole Bar Miha

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
98. Smogavec MajVratar71358
15. Fideršek Majk58561
6. Bedrač Damjan60778
20. Sagadin Aleks74045
16. Korez Borut98196
22. Smogavec Gašper71359
8. Peterkovič Tomaž71025
7. Samastur Nejc71804
12. Mohor Nejc66247
4. Stojnšek KlemenKapetan49520
9. Rojs David82619

Oplotnica

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Veber RokVratar55504
4.Leskovar MatejKapetan80599
3.Lunežnik Aljaž80386
20.Ahej Blaž48420
13.Golob Patrik77797
11.Čoh Tilen51519
8.Mešiček Dejan48423
6.Fridrih Sašo92646
2.Pem Marko88755
7.Brusl Žiga84498
10.Šraml Anej51540
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
19. Turšič Niko69270
11. Sagadin Goran82497
3. Curk Dušan25553
10. Kotnik Andrej49969
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Stojnšek Klemen(11m) 11'
22.Smogavec Gašper14'
9.Rojs David16'
9.Rojs David28'
7.Samastur Nejc29'
9.Rojs David39'
9.Rojs David63'
19.Turšič Niko85'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Brusl Žiga21'
IZKLJUČENI
MENJAVE
20.Sagadin Aleks46'
10.Kotnik Andrej46'
7.Samastur Nejc52'
3.Curk Dušan52'
12.Mohor Nejc69'
11.Sagadin Goran69'
16.Korez Borut75'
19.Turšič Niko75'


Tekma: ŠD Mladinec Lovrenc - Hajdoše
5 : 0 (2 : 0)

Datum: 14.09.19 ob 16.00
Domači: ŠD Mladinec Lovrenc
Gostje: Hajdoše
Kraj : Lovrenc na Dravskem polju
Gledalcev: 40
Rezultat: 5 : 0 (2 : 0)
Gl. sodnik: Gačnik Jakob Gal (Ptuj)
1. pomočnik: Hvalec Andrej (Slovenska Bistrica)
2. pomočnik: Kirič Bojan (Ormož)
Delegat: Jambriško Sebastjan (Kidričevo)


Postavi

ŠD Mladinec Lovrenc

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
23. Pšajd JureVratar86245
4. Širovnik Robert37550
16. Širovnik David34613
11. Pulko Sandi59697
8. Pepelnik MihaKapetan39305
19. Dikavčič Nino90364
6. Sagadin Denis82656
10. Ornig Gorazd37737
18. Drosk Ladislav44701
14. Brglez Žiga75660
2. Arnejčič Aleks47489

Hajdoše

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
89.Kaisersberger RomanVratar5304
17.Glažar GregorKapetan34717
15.Novak Matjaž58379
8.Glodež Tine70579
11.Liber Kazimir Matevž62662
6.Šprah Luka76729
3.Tomić Damjan51987
7.Kaisersberger Aljaž70577
9.Meznarič Vito70086
5.Zagoranski Blaž34725
19.Bauman Tadej73437
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
5. Marzidovšek Alen45244
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
29. Glažar Niko38425
20. Serdinšek Aleš66946
18. Novak Matej65256
14. Petrušič Davorin40106
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
18.Drosk Ladislav27'
16.Širovnik David44'
11.Pulko Sandi57'
8.Pepelnik Miha71'
18.Drosk Ladislav73'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
2.Arnejčič Aleks63'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
5.Zagoranski Blaž56'
7.Kaisersberger Aljaž58'
8.Glodež Tine77'
17.Glažar Gregor81'
IZKLJUČENI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Kaisersberger Aljaž84'
MENJAVE
15.Novak Matjaž46'
14.Petrušič Davorin46'
6.Šprah Luka70'
20.Serdinšek Aleš70'


Tekma: Polskava avtop. Grobelnik - Leskovec
1 : 0 (1 : 0)

Datum: 14.09.19 ob 16.00
Domači: Polskava avtop. Grobelnik
Gostje: Leskovec
Kraj : Spodnja Polskava
Gledalcev: 30
Rezultat: 1 : 0 (1 : 0)
Gl. sodnik: Pišek Rok (Lovrenc na Dravskem polju)
1. pomočnik: Maksimovič Laura (Ptuj)
2. pomočnik: Lenart Mitja (Hajdina)
Delegat: Burjan Slavko (Hajdina)


Postavi

Polskava avtop. Grobelnik

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Lunežnik ŽigaVratar81772
20. Juhart Jan75333
17. Špes Jaka51297
7. Kos Urban76285
6. Falež Jan96062
18. Ferenc Klemen50591
9. Dolenc MitjaKapetan47691
10. Jelenko Andraž66191
11. Lunežnik Tadej79817
8. Pišek Bojan13310
14. Polajžar Rene82776

Leskovec

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
86.Krajnc DamijanVratar44186
18.Mlakar MatjažKapetan55877
14.Koletnik Robert72930
2.Železnik Martin44719
13.Mlakar Gregor70548
9.Milošič Alen58370
21.Krajnc Timotej82680
16.Fridauer Domen85209
6.Bedenik Aleks209910
4.Muršič Aleks82679
19.Brlek Žan71060
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
4. Ritonja Igor16215
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
20. Krajnc Daniel82744
7. Fridauer David60235
3. Podgoršek Matej208080
11. Mlakar Tadej66251
10. Mlakar Mihec103739
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Pišek Bojan4'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Polajžar Rene67'
9.Dolenc Mitja76'
10.Jelenko Andraž78'
6.Falež Jan93'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
16.Fridauer Domen29'
19.Brlek Žan56'
21.Krajnc Timotej74'
13.Mlakar Gregor89'
IZKLJUČENI
MENJAVE
8.Pišek Bojan64'
4.Ritonja Igor64'
16.Fridauer Domen37'
7.Fridauer David37'
9.Milošič Alen67'
3.Podgoršek Matej67'


Tekma: Zgornja Polskava - Slovenja vas SMS sanacija
3 : 3 (0 : 1)

Datum: 14.09.19 ob 16.00
Domači: Zgornja Polskava
Gostje: Slovenja vas SMS sanacija
Kraj : Zgornja Polskava
Gledalcev: 40
Rezultat: 3 : 3 (0 : 1)
Gl. sodnik: Kornik Silvester (Ptuj)
1. pomočnik: Milošič Iztok (Ptuj)
2. pomočnik: Jakopina Peter (Maribor )
Delegat: Feguš Vekoslav (Pragersko)


Postavi

Zgornja Polskava

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
30. Šutalo TomislavVratar24644
13. Klajderič MarkoKapetan32278
18. Šlamberger Jernej64990
8. Smogavc Matej77079
9. Furman Borut42849
16. Juhart Urban96527
11. Milošič Matic67601
3. Perc Matic46091
4. Vegel Samo198
2. Hartl Jan90357
7. Jarc Deni213070

Slovenja vas SMS sanacija

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Šešo AljažVratar56841
2.Panič Dušan8397
3.Erhatič Borut406
4.Polanič Matteo72675
7.Skaza Primož60092
6.Donko Peter83374
8.Babšek Blaž57621
20.Lenart Jani8396
10.Pleteršek MatevžKapetan60091
5.Cener Benjamin85808
15.Kupčič Nejc91239
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Gole NejcVratar101964
17. Krajinović Stjepan90659
5. Lipuš Aleš70391
14. Ačko Miha71817
10. Paulec Aleš15946
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
9. Kumer Aleksander53530
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Milošič Matic(11m) 68'
11.Milošič Matic90'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
15.Kupčič Nejc5'
3.Erhatič Borut(avtogol) 49'
20.Lenart Jani63'
8.Babšek Blaž93'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Polanič Matteo67'
1.Šešo Aljaž67'
IZKLJUČENI
MENJAVE
30.Šutalo Tomislav46'
1.Gole Nejc46'
7.Jarc Deni57'
17.Krajinović Stjepan57'
13.Klajderič Marko83'
10.Paulec Aleš83'