Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » Člani - 2.razred MNZ Ptuj » 2. kolo » Zapisniki

Tekma: Hajdoše - Makole Bar Miha
2 : 4 (1 : 1)

Datum: 08.09.19 ob 10.30
Domači: Hajdoše
Gostje: Makole Bar Miha
Kraj : Hajdoše
Gledalcev: 45
Rezultat: 2 : 4 (1 : 1)
Gl. sodnik: Hvalec Andrej (Slovenska Bistrica)
1. pomočnik: Jakopina Peter (Maribor )
2. pomočnik: Teran Jernej (Pragersko)
Delegat: Topolovec Anton (Zgornji Leskovec)


Postavi

Hajdoše

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
89. Kaisersberger RomanVratar5304
17. Glažar GregorKapetan34717
29. Glažar Niko38425
8. Glodež Tine70579
11. Liber Kazimir Matevž62662
6. Šprah Luka76729
3. Tomić Damjan51987
7. Kaisersberger Aljaž70577
9. Meznarič Vito70086
5. Zagoranski Blaž34725
19. Bauman Tadej73437

Makole Bar Miha

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
98.Smogavec MajVratar71358
2.Žunkovič JernejKapetan55158
6.Bedrač Damjan60778
10.Kučič Mark73440
20.Sagadin Aleks74045
5.Lorber Aleš82503
8.Peterkovič Tomaž71025
7.Samastur Nejc71804
12.Mohor Nejc66247
4.Stojnšek Klemen49520
9.Rojs David82619
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
15. Novak Matjaž58379
20. Serdinšek Aleš66946
18. Novak Matej65256
14. Petrušič Davorin40106
10. Metličar Miha55704
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
91. Turšič NikoVratar69270
16. Dvoršak Žan96249
79. Vantur Mihael98194
3. Curk Dušan25553
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Meznarič Vito6'
3.Tomić Damjan82'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Samastur Nejc19'
9.Rojs David49'
7.Samastur Nejc78'
16.Dvoršak Žan87'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
17.Glažar Gregor31'
7.Kaisersberger Aljaž68'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
6.Bedrač Damjan73'
79.Vantur Mihael79'
IZKLJUČENI
MENJAVE
9.Meznarič Vito46'
14.Petrušič Davorin46'
19.Bauman Tadej75'
15.Novak Matjaž75'
11.Liber Kazimir Matevž80'
20.Serdinšek Aleš80'
2.Žunkovič Jernej60'
79.Vantur Mihael60'
12.Mohor Nejc85'
16.Dvoršak Žan85'


Tekma: Leskovec - ŠD Mladinec Lovrenc
2 : 1 (1 : 0)

Datum: 07.09.19 ob 17.00
Domači: Leskovec
Gostje: ŠD Mladinec Lovrenc
Kraj : Leskovec
Gledalcev: 100
Rezultat: 2 : 1 (1 : 0)
Gl. sodnik: Breznik Damijan (Ptuj)
1. pomočnik: Petek Jernej (Ivanjkovci)
2. pomočnik: Bezjak Žiga (Gorišnica)
Delegat: Žgeč Branko (Ptuj)


Postavi

Leskovec

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
22. Potočnik DavorinVratar70570
18. Mlakar MatjažKapetan55877
14. Koletnik Robert72930
2. Železnik Martin44719
13. Mlakar Gregor70548
6. Cafuta Matej79418
5. Milošič Aleš83207
11. Kmetec Aleks61059
10. Mlakar Mihec103739
21. Krajnc Timotej82680
15. Fridauer Domen85209

ŠD Mladinec Lovrenc

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Pšajd JureVratar86245
4.Dajnko Sandi65559
6.Sagadin Denis82656
17.Pulko Andrej58799
10.Ornig Gorazd37737
7.Pulko Marko44077
11.Pulko Sandi59697
19.Dikavčič Nino90364
14.Brglez Žiga75660
8.Pepelnik MihaKapetan39305
5.Marzidovšek Alen45244
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
86. Krajnc DanielVratar82744
20. Krajnc Damijan44186
3. Podgoršek Matej208080
9. Milošič Alen58370
4. Lovenjak Klemen76035
19. Dukarić Mateo113520
16. Bedenik Aleks209910
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
3. Pišek Bojan35364
16. Hertiš Žan79791
2. Arnejčič Aleks47489
13. Pintar Matic65845
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
21.Krajnc Timotej(11m) 38'
21.Krajnc Timotej(11m) 71'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Brglez Žiga87'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Dajnko Sandi38'
5.Marzidovšek Alen41'
IZKLJUČENI
MENJAVE
11.Kmetec Aleks59'
16.Bedenik Aleks59'
15.Fridauer Domen75'
9.Milošič Alen75'
5.Milošič Aleš83'
4.Lovenjak Klemen83'
21.Krajnc Timotej88'
3.Podgoršek Matej88'
6.Cafuta Matej89'
20.Krajnc Damijan89'
5.Marzidovšek Alen70'
2.Arnejčič Aleks70'


Tekma: Slovenja vas SMS sanacija - Polskava avtop. Grobelnik
0 : 5 (0 : 1)

Datum: 07.09.19 ob 17.00
Domači: Slovenja vas SMS sanacija
Gostje: Polskava avtop. Grobelnik
Kraj : Slovenja vas
Gledalcev: 35
Rezultat: 0 : 5 (0 : 1)
Gl. sodnik: Glažar Teo (Hajdina)
1. pomočnik: Mustafić Jasmin (Ptuj)
2. pomočnik: Pernat Izidor (Lovrenc na Dravskem polju)
Delegat: Bezjak Janez (Gorišnica)


Postavi

Slovenja vas SMS sanacija

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Šešo AljažVratar56841
23. Lenart Jani8396
17. Vrečar Gregor61796
21. Donko Peter83374
6. Ules Tibor42713
4. Polanič Matteo72675
11. Vidovič Jan77053
10. Pleteršek MatevžKapetan60091
19. Košir Marko22968
9. Kumer Aleksander53530
5. Cener Benjamin85808

Polskava avtop. Grobelnik

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Lunežnik ŽigaVratar81772
15.Đuranović Slaviša213505
3.Kos Gašper51295
7.Kos Urban76285
20.Falež Jan96062
18.Ferenc Klemen50591
17.Dolenc MitjaKapetan47691
10.Jelenko Andraž66191
11.Lunežnik Tadej79817
9.Pišek Bojan13310
14.Polajžar Rene82776
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
2. Panič Dušan8397
18. Merc Matic213185
22. Skaza Primož60092
16. Cener Patrik85809
15. Kupčič Nejc91239
3. Gerečnik Aleš4556
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
4. Ritonja Igor16215
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Polajžar Rene39'
15.Đuranović Slaviša57'
15.Đuranović Slaviša66'
9.Pišek Bojan68'
15.Đuranović Slaviša76'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
6.Ules Tibor54'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Polajžar Rene43'
IZKLJUČENI
MENJAVE
17.Vrečar Gregor31'
2.Panič Dušan31'
21.Donko Peter59'
22.Skaza Primož59'
23.Lenart Jani84'
15.Kupčič Nejc84'
9.Pišek Bojan89'
4.Ritonja Igor89'


Tekma: Oplotnica - Zgornja Polskava
3 : 6 (1 : 3)

Datum: 07.09.19 ob 17.00
Domači: Oplotnica
Gostje: Zgornja Polskava
Kraj : Oplotnica
Gledalcev: 20
Rezultat: 3 : 6 (1 : 3)
Gl. sodnik: Prelog Blaž (Ptuj)
1. pomočnik: Maksimovič Laura (Ptuj)
2. pomočnik: Pišek Rok (Lovrenc na Dravskem polju)
Delegat: Kolarič Janko (Hajdina)


Postavi

Oplotnica

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Jarni MaticVratar51522
2. Skrbinek Mitja69823
3. Lunežnik Aljaž80386
5. Leskovar MatejKapetan80599
10. Ratej Dejan30473
7. Čoh Tilen51519
8. Mešiček Dejan48423
4. Lipuš Damjan52191
11. Hvala Blaž48421
17. Volčič David66202
6. Perbil Gašper96210

Zgornja Polskava

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
31.Gole NejcVratar101964
13.Klajderič Marko32278
10.Smogavc MarjanKapetan58140
18.Šlamberger Jernej64990
9.Furman Borut42849
16.Juhart Urban96527
11.Milošič Matic67601
6.Ačko Miha71817
3.Perc Matic46091
2.Hartl Jan90357
5.Lipuš Aleš70391
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
14. Kumer Tadej79795
15. Kos Aljaž87530
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
7. Jarc Deni213070
8. Smogavc Matej77079
17. Krajinović Stjepan90659
4. Vegel Samo198
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
6.Perbil Gašper24'
6.Perbil Gašper69'
6.Perbil Gašper78'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Milošič Matic18'
11.Milošič Matic28'
6.Ačko Miha30'
11.Milošič Matic43'
3.Perc Matic66'
10.Smogavc Marjan74'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Kumer Tadej55'
17.Volčič David65'
IZKLJUČENI
MENJAVE
7.Čoh Tilen46'
14.Kumer Tadej46'
9.Furman Borut56'
7.Jarc Deni56'
11.Milošič Matic63'
17.Krajinović Stjepan63'
13.Klajderič Marko72'
4.Vegel Samo72'