Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » Člani - 2.razred MNZ Ptuj » 10. kolo » Zapisniki

Tekma: Leskovec - Polskava avtop. Grobelnik
2 : 1 (0 : 1)

Datum: 03.11.19 ob 14.00
Domači: Leskovec
Gostje: Polskava avtop. Grobelnik
Kraj : Leskovec
Gledalcev: 45
Rezultat: 2 : 1 (0 : 1)
Gl. sodnik: Pišek Rok (Lovrenc na Dravskem polju)
1. pomočnik: Rumež Aleš (Kidričevo)
2. pomočnik: Vajda Tadej (Markovci)
Delegat: Bezjak Janez (Gorišnica)


Postavi

Leskovec

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
86. Krajnc DamijanVratar44186
18. Mlakar MatjažKapetan55877
14. Koletnik Robert72930
2. Muršič Aleks82679
19. Brlek Žan71060
21. Krajnc Timotej82680
13. Mlakar Gregor70548
11. Kmetec Aleks61059
8. Bedenik Aleks209910
3. Podgoršek Matej208080
6. Cafuta Matej79418

Polskava avtop. Grobelnik

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Lunežnik ŽigaVratar81772
17.Urgl Mitja32389
4.Kos Gašper51295
7.Kos Urban76285
20.Pišek Bojan13310
18.Dolenc MitjaKapetan47691
2.Juhart Jan75333
9.Vindiš Marko48226
3.Krčo Borislav42569
14.Polajžar Rene82776
8.Čelan Marko29126
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
22. Potočnik DavorinVratar70570
20. Krajnc Daniel82744
17. Železnik Martin44719
7. Zavec Marko44190
10. Mlakar Mihec103739
9. Fridauer David60235
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
10. Ritonja Igor16215
15. Ferenc Klemen50591
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Bedenik Aleks66'
2.Muršič Aleks84'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Vindiš Marko40'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
18.Mlakar Matjaž76'
9.Fridauer David90'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
18.Dolenc Mitja84'
7.Kos Urban90'
IZKLJUČENI
MENJAVE
19.Brlek Žan52'
7.Zavec Marko52'
3.Podgoršek Matej52'
10.Mlakar Mihec52'
11.Kmetec Aleks56'
17.Železnik Martin56'
6.Cafuta Matej78'
9.Fridauer David78'
21.Krajnc Timotej89'
20.Krajnc Daniel89'
17.Urgl Mitja56'
10.Ritonja Igor56'


Tekma: Hajdoše - ŠD Mladinec Lovrenc
5 : 1 (4 : 0)

Datum: 03.11.19 ob 10.30
Domači: Hajdoše
Gostje: ŠD Mladinec Lovrenc
Kraj : Hajdoše
Gledalcev: 45
Rezultat: 5 : 1 (4 : 0)
Gl. sodnik: Milošič Iztok (Ptuj)
1. pomočnik: Bezjak Žiga (Gorišnica)
2. pomočnik: Teran Jernej (Pragersko)
Delegat: Topolovec Anton (Zgornji Leskovec)


Postavi

Hajdoše

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Kaisersberger RomanVratar5304
16. Šprah Luka76729
11. Liber Kazimir Matevž62662
17. Glažar Gregor34717
20. Serdinšek Aleš66946
3. Tomić Damjan51987
14. Petrušič Davorin40106
7. Kaisersberger Aljaž70577
10. Petek Mitja10844
4. Kolarič David37177
6. Vogrinec DanijelKapetan24965

ŠD Mladinec Lovrenc

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
23.Hertiš ŽanVratar79791
2.Arnejčič Aleks47489
13.Širovnik Robert37550
19.Dikavčič Nino90364
5.Marzidovšek Alen45244
10.Ornig Gorazd37737
17.Pulko Andrej58799
7.Pulko Marko44077
8.Pepelnik MihaKapetan39305
6.Sagadin Denis82656
4.Ivančič Mitja44074
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
9. Meznarič Vito70086
29. Glažar Niko38425
18. Serdinšek David71309
15. Novak Matjaž58379
19. Bauman Tadej73437
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
3. Pšajd Jure86245
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Petrušič Davorin3'
16.Šprah Luka6'
16.Šprah Luka31'
7.Kaisersberger Aljaž43'
19.Bauman Tadej90'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
17.Pulko Andrej87'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Petrušič Davorin33'
20.Serdinšek Aleš52'
10.Petek Mitja60'
17.Glažar Gregor70'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
13.Širovnik Robert27'
4.Ivančič Mitja46'
17.Pulko Andrej54'
7.Pulko Marko65'
19.Dikavčič Nino81'
IZKLJUČENI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
13.Širovnik Robert70'
MENJAVE
6.Vogrinec Danijel46'
29.Glažar Niko46'
4.Kolarič David67'
19.Bauman Tadej67'
14.Petrušič Davorin80'
18.Serdinšek David80'
23.Hertiš Žan46'
3.Pšajd Jure46'


Tekma: Slovenja vas SMS sanacija - Zgornja Polskava
2 : 2 (1 : 1)

Datum: 02.11.19 ob 14.00
Domači: Slovenja vas SMS sanacija
Gostje: Zgornja Polskava
Kraj : Slovenja vas
Gledalcev: 30
Rezultat: 2 : 2 (1 : 1)
Gl. sodnik: Gačnik Jakob Gal (Ptuj)
1. pomočnik: Hozyan Uroš (Sveti Tomaž)
2. pomočnik: Kirič Bojan (Ormož)
Delegat: Jambriško Sebastjan (Kidričevo)


Postavi

Slovenja vas SMS sanacija

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Babšek BlažVratar57621
4. Polanič Matteo72675
17. Vrečar Gregor61796
14. Šešo Aljaž56841
21. Donko Peter83374
19. Košir Marko22968
6. Erhatič Borut406
23. Lenart Jani8396
9. Kumer Aleksander53530
2. Panič Dušan8397
10. Pleteršek MatevžKapetan60091

Zgornja Polskava

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Šutalo TomislavVratar24644
13.Klajderič MarkoKapetan32278
14.Ačko Miha71817
6.Puhman Jure90876
9.Krajinović Stjepan90659
16.Juhart Urban96527
11.Milošič Matic67601
3.Perc Matic46091
8.Smogavc Matej77079
21.Paulec Aleš15946
18.Šlamberger Jernej64990
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
5. Cener Benjamin85808
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
2. Hartl Jan90357
7. Furman Borut42849
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Šešo Aljaž24'
17.Vrečar Gregor89'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Smogavc Matej8'
21.Paulec Aleš65'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Polanič Matteo82'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
18.Šlamberger Jernej47'
13.Klajderič Marko86'
IZKLJUČENI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
18.Šlamberger Jernej90'
MENJAVE
21.Donko Peter61'
5.Cener Benjamin61'


Tekma: Oplotnica - Makole Bar Miha
0 : 6 (0 : 2)

Datum: 02.11.19 ob 14.00
Domači: Oplotnica
Gostje: Makole Bar Miha
Kraj : Oplotnica
Gledalcev: 70
Rezultat: 0 : 6 (0 : 2)
Gl. sodnik: Gojčič Tomaž (Hajdina)
1. pomočnik: Jakopina Peter (Maribor )
2. pomočnik: Erker Andrej (Slovenska Bistrica)
Delegat: Čelan Leon (Pragersko)


Postavi

Oplotnica

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Veber RokVratar55504
20. Ahej BlažKapetan48420
9. Bračič Gašper96658
6. Fridrih Sašo92646
8. Mešiček Dejan48423
16. Ratej Dejan30473
17. Justinek Timotej96457
7. Šraml Anej51540
10. Golob Patrik77797
5. Lunežnik Aljaž80386
11. Kos Aljaž87530

Makole Bar Miha

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
98.Smogavec MajVratar71358
2.Žunkovič JernejKapetan55158
4.Stojnšek Klemen49520
6.Bedrač Damjan60778
7.Samastur Nejc71804
8.Peterkovič Tomaž71025
9.Rojs David82619
10.Kučič Mark73440
79.Lorber Aleš82503
22.Smogavec Gašper71359
12.Mohor Nejc66247
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
4. Skrbinek Mitja69823
22. Leskovar Primož77049
13. Jarni Matic51522
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
5. Gajser Nejc200767
20. Sagadin Aleks74045
15. Fideršek Majk58561
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
22.Smogavec Gašper31'
22.Smogavec Gašper33'
8.Peterkovič Tomaž53'
22.Smogavec Gašper69'
8.Peterkovič Tomaž81'
10.Kučič Mark86'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Golob Patrik40'
5.Lunežnik Aljaž75'
IZKLJUČENI
MENJAVE
10.Golob Patrik60'
4.Skrbinek Mitja60'
4.Stojnšek Klemen50'
15.Fideršek Majk50'
6.Bedrač Damjan56'
20.Sagadin Aleks56'