Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Program tekmovanja

1. krog - 24.08.19

Gorišnica24.08.19 ob 17.00
ŠD Gorišnicaprost
Majšerk24.08.19 ob 17.00
Majšperk picerija ŠpajzaRogoznica Slofin
Tržec24.08.19 ob 16.00
TržecPodlehnik
Središče ob Dravi24.08.19 ob 17.00
NK Središče ob DraviGrajena ANpro
Ormož25.08.19 ob 17.00
OrmožSkorba

2. krog - 31.08.19

31.08.19 ob 17.00
prostSkorba
Grajena31.08.19 ob 17.00
Grajena ANproOrmož
Dežno - Podlehnik31.08.19 ob 17.00
PodlehnikNK Središče ob Dravi
Rogoznica31.08.19 ob 17.00
Rogoznica SlofinTržec
Gorišnica01.09.19 ob 17.00
ŠD GorišnicaMajšperk picerija Špajza

3. krog - 07.09.19

Majšerk07.09.19 ob 17.00
Majšperk picerija Špajzaprost
Tržec07.09.19 ob 17.00
TržecŠD Gorišnica
Središče ob Dravi07.09.19 ob 17.00
NK Središče ob DraviRogoznica Slofin
Ormož08.09.19 ob 17.00
OrmožPodlehnik
Skorba08.09.19 ob 10.30
SkorbaGrajena ANpro

4. krog - 14.09.19

14.09.19 ob 16.00
prostGrajena ANpro
Dežno - Podlehnik13.09.19 ob 19.00
PodlehnikSkorba
Rogoznica14.09.19 ob 16.00
Rogoznica SlofinOrmož
Gorišnica15.09.19 ob 16.00
ŠD GorišnicaNK Središče ob Dravi
Majšerk14.09.19 ob 16.00
Majšperk picerija ŠpajzaTržec

5. krog - 21.09.19

Tržec21.09.19 ob 16.00
Tržecprost
Središče ob Dravi21.09.19 ob 16.00
NK Središče ob DraviMajšperk picerija Špajza
Ormož22.09.19 ob 16.00
OrmožŠD Gorišnica
Skorba22.09.19 ob 10.30
SkorbaRogoznica Slofin
Grajena21.09.19 ob 16.00
Grajena ANproPodlehnik

6. krog - 28.09.19

28.09.19 ob 16.00
prostPodlehnik
Rogoznica28.09.19 ob 16.00
Rogoznica SlofinGrajena ANpro
Gorišnica29.09.19 ob 16.00
ŠD GorišnicaSkorba
Ormož29.09.19 ob 16.00
Majšperk picerija ŠpajzaOrmož
Tržec29.09.19 ob 16.00
TržecNK Središče ob Dravi

7. krog - 05.10.19

Središče ob Dravi05.10.19 ob 16.00
NK Središče ob Draviprost
Ormož06.10.19 ob 16.00
OrmožTržec
Skorba06.10.19 ob 10.30
SkorbaMajšperk picerija Špajza
Grajena05.10.19 ob 16.00
Grajena ANproŠD Gorišnica
Dežno - Podlehnik05.10.19 ob 16.00
PodlehnikRogoznica Slofin

8. krog - 12.10.19

12.10.19 ob 15.00
prostRogoznica Slofin
Gorišnica13.10.19 ob 15.00
ŠD GorišnicaPodlehnik
Majšerk12.10.19 ob 15.00
Majšperk picerija ŠpajzaGrajena ANpro
Tržec12.10.19 ob 15.00
TržecSkorba
Središče ob Dravi12.10.19 ob 15.00
NK Središče ob DraviOrmož

9. krog - 19.10.19

Ormož19.10.19 ob 15.00
Ormožprost
Skorba20.10.19 ob 10.30
SkorbaNK Središče ob Dravi
Grajena19.10.19 ob 15.00
Grajena ANproTržec
Dežno - Podlehnik20.10.19 ob 15.00
PodlehnikMajšperk picerija Špajza
Rogoznica20.10.19 ob 15.00
Rogoznica SlofinŠD Gorišnica

10. krog - 26.10.19

26.10.19 ob 15.00
prostŠD Gorišnica
Rogoznica27.10.19 ob 14.00
Rogoznica SlofinMajšperk picerija Špajza
Dežno - Podlehnik26.10.19 ob 15.00
PodlehnikTržec
Grajena26.10.19 ob 15.00
Grajena ANproNK Središče ob Dravi
Skorba27.10.19 ob 10.30
SkorbaOrmož

11. krog - 02.11.19

Skorba02.11.19 ob 14.00
Skorbaprost
Ormož02.11.19 ob 14.00
OrmožGrajena ANpro
Središče ob Dravi02.11.19 ob 14.00
NK Središče ob DraviPodlehnik
Tržec02.11.19 ob 14.00
TržecRogoznica Slofin
Majšerk02.11.19 ob 14.00
Majšperk picerija ŠpajzaŠD Gorišnica

12. krog - 09.11.19

09.11.19 ob 14.00
prostMajšperk picerija Špajza
Gorišnica09.11.19 ob 14.00
ŠD GorišnicaTržec
Rogoznica09.11.19 ob 14.00
Rogoznica SlofinNK Središče ob Dravi
Dežno - Podlehnik09.11.19 ob 14.00
PodlehnikOrmož
Grajena09.11.19 ob 14.00
Grajena ANproSkorba

13. krog -

Grajena ob
Grajena ANproprost
Skorba ob
SkorbaPodlehnik
Ormož ob
OrmožRogoznica Slofin
Središče ob Dravi ob
NK Središče ob DraviŠD Gorišnica
Tržec ob
TržecMajšperk picerija Špajza

14. krog -

ob
prostTržec
Majšerk ob
Majšperk picerija ŠpajzaNK Središče ob Dravi
Gorišnica ob
ŠD GorišnicaOrmož
Rogoznica ob
Rogoznica SlofinSkorba
Dežno - Podlehnik ob
PodlehnikGrajena ANpro

15. krog -

Dežno - Podlehnik ob
Podlehnikprost
Grajena ob
Grajena ANproRogoznica Slofin
Skorba ob
SkorbaŠD Gorišnica
Ormož ob
OrmožMajšperk picerija Špajza
Središče ob Dravi ob
NK Središče ob DraviTržec

16. krog -

ob
prostNK Središče ob Dravi
Tržec ob
TržecOrmož
Majšerk ob
Majšperk picerija ŠpajzaSkorba
Gorišnica ob
ŠD GorišnicaGrajena ANpro
Rogoznica ob
Rogoznica SlofinPodlehnik

17. krog -

Rogoznica ob
Rogoznica Slofinprost
Dežno - Podlehnik ob
PodlehnikŠD Gorišnica
Grajena ob
Grajena ANproMajšperk picerija Špajza
Skorba ob
SkorbaTržec
Ormož ob
OrmožNK Središče ob Dravi

18. krog -

ob
prostOrmož
Središče ob Dravi ob
NK Središče ob DraviSkorba
Tržec ob
TržecGrajena ANpro
Majšerk ob
Majšperk picerija ŠpajzaPodlehnik
Gorišnica ob
ŠD GorišnicaRogoznica Slofin