Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » 12. kolo » Strelci

Strelci

1Podbrežnik ElvinoMajšperk picerija Špajza1904
2Brodnjak KajetanSkorba1001
3Pečnik MarkoTržec803
4Emeršič JožeTržec700
5Štamberger FilipNK Središče ob Dravi700
6Krajnc ŽanGrajena ANpro600
7Pihler ThomasGrajena ANpro600
8Zagoršek MitjaŠD Gorišnica500
9Vrečar AleksanderPodlehnik500
10Stanet PeterRogoznica Slofin500
11Mar LeonŠD Gorišnica500
12Janežič DavidOrmož501
13Močnik PrimožPodlehnik501
14Zulić EdinGrajena ANpro503
15Cimerman MitjaNK Središče ob Dravi400
16Sakelšek MihaNK Središče ob Dravi400
17Vočanec TimotejNK Središče ob Dravi400
18Kranjc AlexRogoznica Slofin400
19Hliš ŽanTržec400
20Šincek MislavOrmož402
21Kapeš DraženŠD Gorišnica404
22Hreljič DenisSkorba300
23Mulej BlažŠD Gorišnica300
24Jerič TomažPodlehnik300
25Rižnar GorazdRogoznica Slofin300
26Polanec SergejRogoznica Slofin300
27Muršič RokŠD Gorišnica300
28Šegula BlažŠD Gorišnica301
29Bratkovič RobertMajšperk picerija Špajza301
30Feguš MaticPodlehnik200
31Skrbinšek DejanTržec200
32Šuen ŽanOrmož200
33Korže PatrikMajšperk picerija Špajza200
34Kmetec MaticTržec200
35Fridl NikoSkorba200
36Horvat DanijelRogoznica Slofin200
37Ciglar BenjaminSkorba200
38Kaučič DanijelSkorba200
39Horvat DejanSkorba200
40Lebar MatjažRogoznica Slofin200
41Podhostnik MitjaRogoznica Slofin200
42Šimenko SamoSkorba200
43Kozel DavidTržec200
44Podrepšek MartinMajšperk picerija Špajza100
45Toplek JašaSkorba100
46Mar AljošaŠD Gorišnica100
47Žganec PatrikOrmož100
48Kolar RenatoTržec100
49Trafela MatjažPodlehnik100
50Šnajder GoranOrmož100
51Močnik MatejPodlehnik100
52Lukman AlešOrmož100
53Borko BlažNK Središče ob Dravi100
54Strelec DenisGrajena ANpro100
55Fleten DavorGrajena ANpro100
56Plavčak ŽanPodlehnik100
57Kolar AljažŠD Gorišnica100
58Špiranec LukaNK Središče ob Dravi100
59Ogrinc NejcSkorba100
60Lah RokOrmož100
61Priher DavorŠD Gorišnica100
62Halužan RobertGrajena ANpro100
63Grašič AleksanderMajšperk picerija Špajza100
64Lozinšek DenisGrajena ANpro100
65Rep ŽanOrmož100
66Zajšek DanijelPodlehnik100
67Miko GoranOrmož100
68Kolar BorutŠD Gorišnica100
69Zlatnik KlemenOrmož100
70Roškar MarkoŠD Gorišnica100
71Kramberger DavidGrajena ANpro100
72Peklič ŽigaMajšperk picerija Špajza100
73Pukšič MatjažRogoznica Slofin100
74Zorko DavorRogoznica Slofin100
75Horvat AndrejSkorba100
76Škerjanec MarkoŠD Gorišnica100
77Strmšek MitjaŠD Gorišnica100
78Žgajner DejanPodlehnik100
79Krajnc UrošSkorba101
80Panič MaticNK Središče ob Dravi010