Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » 11. kolo » Strelci

Strelci

1Podbrežnik ElvinoMajšperk picerija Špajza1904
2Brodnjak KajetanSkorba901
3Emeršič JožeTržec700
4Štamberger FilipNK Središče ob Dravi700
5Pečnik MarkoTržec703
6Krajnc ŽanGrajena ANpro600
7Zagoršek MitjaŠD Gorišnica500
8Vrečar AleksanderPodlehnik500
9Stanet PeterRogoznica Slofin500
10Pihler ThomasGrajena ANpro500
11Mar LeonŠD Gorišnica500
12Janežič DavidOrmož501
13Zulić EdinGrajena ANpro503
14Cimerman MitjaNK Središče ob Dravi400
15Sakelšek MihaNK Središče ob Dravi400
16Kranjc AlexRogoznica Slofin400
17Hliš ŽanTržec400
18Močnik PrimožPodlehnik401
19Šincek MislavOrmož402
20Kapeš DraženŠD Gorišnica404
21Mulej BlažŠD Gorišnica300
22Jerič TomažPodlehnik300
23Vočanec TimotejNK Središče ob Dravi300
24Rižnar GorazdRogoznica Slofin300
25Polanec SergejRogoznica Slofin300
26Muršič RokŠD Gorišnica300
27Šegula BlažŠD Gorišnica301
28Bratkovič RobertMajšperk picerija Špajza301
29Feguš MaticPodlehnik200
30Hreljič DenisSkorba200
31Korže PatrikMajšperk picerija Špajza200
32Kmetec MaticTržec200
33Horvat DejanSkorba200
34Šimenko SamoSkorba200
35Podrepšek MartinMajšperk picerija Špajza100
36Toplek JašaSkorba100
37Mar AljošaŠD Gorišnica100
38Skrbinšek DejanTržec100
39Žganec PatrikOrmož100
40Šuen ŽanOrmož100
41Kolar RenatoTržec100
42Šnajder GoranOrmož100
43Močnik MatejPodlehnik100
44Lukman AlešOrmož100
45Borko BlažNK Središče ob Dravi100
46Fridl NikoSkorba100
47Strelec DenisGrajena ANpro100
48Horvat DanijelRogoznica Slofin100
49Fleten DavorGrajena ANpro100
50Plavčak ŽanPodlehnik100
51Kolar AljažŠD Gorišnica100
52Špiranec LukaNK Središče ob Dravi100
53Ogrinc NejcSkorba100
54Lah RokOrmož100
55Priher DavorŠD Gorišnica100
56Halužan RobertGrajena ANpro100
57Kaučič DanijelSkorba100
58Grašič AleksanderMajšperk picerija Špajza100
59Lozinšek DenisGrajena ANpro100
60Rep ŽanOrmož100
61Zajšek DanijelPodlehnik100
62Miko GoranOrmož100
63Kolar BorutŠD Gorišnica100
64Zlatnik KlemenOrmož100
65Lebar MatjažRogoznica Slofin100
66Podhostnik MitjaRogoznica Slofin100
67Roškar MarkoŠD Gorišnica100
68Kramberger DavidGrajena ANpro100
69Peklič ŽigaMajšperk picerija Špajza100
70Pukšič MatjažRogoznica Slofin100
71Horvat AndrejSkorba100
72Strmšek MitjaŠD Gorišnica100
73Kozel DavidTržec100
74Žgajner DejanPodlehnik100
75Krajnc UrošSkorba101
76Panič MaticNK Središče ob Dravi010