Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » 10. kolo » Zapisniki

Tekma: Rogoznica Slofin - Majšperk picerija Špajza
1 : 4 (1 : 1)

Datum: 27.10.19 ob 14.00
Domači: Rogoznica Slofin
Gostje: Majšperk picerija Špajza
Kraj : Rogoznica
Gledalcev: 50
Rezultat: 1 : 4 (1 : 1)
Gl. sodnik: Gačnik Jakob Gal (Ptuj)
1. pomočnik: Burjan Aleksander (Hajdina)
2. pomočnik: Barovič Nejc (Ptuj)
Delegat: Feguš Vekoslav (Pragersko)


Postavi

Rogoznica Slofin

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Polič MitjaVratar48927
5. Pukšič Matjaž79825
22. Kranjc Matic70614
19. Horvat Danijel38423
10. Stanet PeterKapetan55382
6. Zorko Davor43708
17. Kranjc Alex71068
7. Cingesar Damir40573
3. Mazera Dejan49611
9. Rižnar Gorazd66057
11. Lebar Matjaž62345

Majšperk picerija Špajza

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Križanec TilenVratar90858
6.Peklič Žiga77893
22.Novak Nejc52771
37.Bezjak Damjan3397
4.Širec Klemen55592
8.Vrabl Rene49977
64.Turkuš RenatoKapetan70550
13.Pislak Marko71639
10.Podbrežnik Elvino70388
9.Grašič Aleksander55348
17.Bratkovič Robert34607
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
14. Vindiš Luka76486
2. Podhostnik Mitja46886
13. Paluc Tomaž43814
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Grašič BorisVratar12552
11. Vek Denis75345
21. Kodrič Jan73795
16. Korže Zoran103995
14. Korže Patrik83125
77. Fišer Blaž65846
7. Podrepšek Martin74070
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Rižnar Gorazd13'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Podbrežnik Elvino11'
10.Podbrežnik Elvino53'
10.Podbrežnik Elvino56'
10.Podbrežnik Elvino(11m) 59'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Vindiš Luka79'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Širec Klemen36'
13.Pislak Marko63'
IZKLJUČENI
MENJAVE
7.Cingesar Damir5'
2.Podhostnik Mitja5'
11.Lebar Matjaž71'
14.Vindiš Luka71'
22.Kranjc Matic75'
13.Paluc Tomaž75'
17.Bratkovič Robert56'
14.Korže Patrik56'
13.Pislak Marko63'
7.Podrepšek Martin63'
9.Grašič Aleksander69'
77.Fišer Blaž69'
10.Podbrežnik Elvino75'
21.Kodrič Jan75'
37.Bezjak Damjan79'
11.Vek Denis79'


Tekma: Skorba - Ormož
2 : 1 (1 : 0)

Datum: 27.10.19 ob 10.30
Domači: Skorba
Gostje: Ormož
Kraj : Skorba
Gledalcev: 80
Rezultat: 2 : 1 (1 : 0)
Gl. sodnik: Bezjak Blaž (Markovci)
1. pomočnik: Barovič Nejc (Ptuj)
2. pomočnik: Bezjak Žiga (Gorišnica)
Delegat: Žgeč Branko (Ptuj)


Postavi

Skorba

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Horvat TadejVratar70403
10. Ciglar Benjamin3402
3. Toplek Jaša48240
6. Ogrinc NejcKapetan51506
11. Kaučič Danijel72479
13. Horvat Dejan18890
17. Skledar Jan90495
7. Stater Rok51979
9. Brodnjak Kajetan44053
19. Šimenko Samo69018
15. Hreljič Denis71638

Ormož

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Caf KevinVratar208916
3.Lukman Aleš103871
18.Zadravec Benjamin80397
13.Lazar Matija214214
10.Kosi Benjamin70288
8.Šincek Mislav212929
17.Lah Rok55890
6.Šulek Nejc88281
4.Rajh Alen211120
7.Zlatnik Klemen71050
9.Janežič DavidKapetan73233
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
14. Fridl Niko78596
2. Vaupotič Sašo40585
16. Šimenko Ino41002
18. Perko Robert4080
8. Ogrinc Matjaž51505
4. Horvat Andrej34619
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
16. Sklepič Amadej71636
21. Meško Marcel55772
15. Prapotnik Kristijan103879
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
15.Hreljič Denis37'
9.Brodnjak Kajetan(11m) 65'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
17.Lah Rok59'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
17.Lah Rok36'
10.Kosi Benjamin68'
3.Lukman Aleš78'
IZKLJUČENI
MENJAVE
11.Kaučič Danijel62'
8.Ogrinc Matjaž62'
19.Šimenko Samo70'
14.Fridl Niko70'
15.Hreljič Denis75'
2.Vaupotič Sašo75'
9.Brodnjak Kajetan84'
16.Šimenko Ino84'
4.Rajh Alen84'
21.Meško Marcel84'


Tekma: Grajena ANpro - NK Središče ob Dravi
3 : 0 (3 : 0)

Datum: 26.10.19 ob 15.00
Domači: Grajena ANpro
Gostje: NK Središče ob Dravi
Kraj : Grajena
Gledalcev: 90
Rezultat: 3 : 0 (3 : 0)
Gl. sodnik: Pišek Rok (Lovrenc na Dravskem polju)
1. pomočnik: Zagoršek Ljubo (Markovci)
2. pomočnik: Kirič Bojan (Ormož)
Delegat: Zagoršek Boris (Ptuj)


Postavi

Grajena ANpro

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Megla ŽanVratar65553
21. Strelec Benjamin65539
2. Kramberger DavidKapetan49365
13. Šoštarič Žiga63930
5. Lozinšek Denis51593
18. Murko Tomaž71072
8. Strelec Denis20152
3. Zulić Edin104182
7. Krajnc Žan71069
10. Halužan Robert32051
11. Pihler Thomas65554

NK Središče ob Dravi

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
31.Paman FilipVratar212015
13.Rotar Jernej55897
18.Borko Grega73229
4.Govedič Robert46380
8.Borko BlažKapetan52774
10.Laissani Elias Amor72203
5.Žnidarić Petar300027
16.Cimerman Mitja89527
20.Vočanec Timotej85431
2.Panič Matic55893
6.Borko Aljaž103188
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
17. Zadravec Rok88734
16. Rojko Marcel37918
20. Žunkovič Ivan35591
15. Tinko Žan88903
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Majč DavidVratar71033
14. Županec Matej88624
11. Štamberger Filip90010
7. Sakelšek Miha55898
3. Borko Domen90565
19. Kosec Aljaž44250
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
3.Zulić Edin(11m) 24'
5.Lozinšek Denis37'
11.Pihler Thomas38'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Pihler Thomas30'
7.Krajnc Žan43'
13.Šoštarič Žiga72'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
18.Borko Grega32'
10.Laissani Elias Amor75'
20.Vočanec Timotej79'
IZKLJUČENI
MENJAVE
7.Krajnc Žan46'
16.Rojko Marcel46'
11.Pihler Thomas80'
15.Tinko Žan80'
10.Halužan Robert86'
20.Žunkovič Ivan86'
6.Borko Aljaž22'
11.Štamberger Filip22'
5.Žnidarić Petar58'
14.Županec Matej58'
18.Borko Grega61'
3.Borko Domen61'
11.Štamberger Filip70'
19.Kosec Aljaž70'


Tekma: Podlehnik - Tržec
1 : 5 (0 : 3)

Datum: 26.10.19 ob 15.00
Domači: Podlehnik
Gostje: Tržec
Kraj : Dežno - Podlehnik
Gledalcev: 60
Rezultat: 1 : 5 (0 : 3)
Gl. sodnik: Breznik Damijan (Ptuj)
1. pomočnik: Lenart Mitja (Hajdina)
2. pomočnik: Bezjak Žiga (Gorišnica)
Delegat: Golob Peter (Ptuj)


Postavi

Podlehnik

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Bedrač MitjaKapetanVratar31182
18. Trafela Matjaž42351
3. Pernat Denis90652
8. Jerič Tomaž56672
5. Trebše Martin71143
7. Bele Igor45252
10. Plavčak Žan76294
14. Feguš Urban76482
13. Murko Danijel51450
9. Močnik Primož52185
22. Feguš Matic55591

Tržec

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
31.Krušič UrošVratar96067
20.Dominc Luka82473
13.Gavez Žiga45954
22.Gaiser Uroš63622
4.Kovačič Nejc50379
11.Pečnik MarkoKapetan47864
7.Kmetec Matic65836
9.Hliš Žan75341
17.Emeršič Jože47853
10.Skrbinšek Dejan44196
19.Kovačič Jure75079
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
6. Kojc Anton35584
20. Kozel Niko44110
2. Hren Andrej31474
11. Bezjak Mitja70389
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
15. Štrucl Alen58626
14. Kozel David56826
23. Mlakar Božo74959
3. Fideršek Darko51135
8. Kolar Renato51592
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Močnik Primož55'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Hliš Žan10'
11.Pečnik Marko18'
9.Hliš Žan40'
17.Emeršič Jože53'
17.Emeršič Jože72'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Kovačič Nejc23'
IZKLJUČENI
MENJAVE
3.Pernat Denis66'
11.Bezjak Mitja66'
14.Feguš Urban79'
2.Hren Andrej79'
19.Kovačič Jure54'
8.Kolar Renato54'
10.Skrbinšek Dejan70'
14.Kozel David70'
13.Gavez Žiga74'
3.Fideršek Darko74'
9.Hliš Žan79'
23.Mlakar Božo79'
11.Pečnik Marko81'
15.Štrucl Alen81'