Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » 10. kolo » Strelci

Strelci

1Podbrežnik ElvinoMajšperk picerija Špajza1604
2Brodnjak KajetanSkorba901
3Pečnik MarkoTržec703
4Emeršič JožeTržec600
5Štamberger FilipNK Središče ob Dravi600
6Zagoršek MitjaŠD Gorišnica500
7Vrečar AleksanderPodlehnik500
8Pihler ThomasGrajena ANpro500
9Mar LeonŠD Gorišnica500
10Janežič DavidOrmož501
11Zulić EdinGrajena ANpro503
12Cimerman MitjaNK Središče ob Dravi400
13Sakelšek MihaNK Središče ob Dravi400
14Kranjc AlexRogoznica Slofin400
15Močnik PrimožPodlehnik401
16Šincek MislavOrmož402
17Mulej BlažŠD Gorišnica300
18Stanet PeterRogoznica Slofin300
19Vočanec TimotejNK Središče ob Dravi300
20Rižnar GorazdRogoznica Slofin300
21Krajnc ŽanGrajena ANpro300
22Polanec SergejRogoznica Slofin300
23Muršič RokŠD Gorišnica300
24Hliš ŽanTržec300
25Šegula BlažŠD Gorišnica301
26Kapeš DraženŠD Gorišnica303
27Hreljič DenisSkorba200
28Korže PatrikMajšperk picerija Špajza200
29Kmetec MaticTržec200
30Horvat DejanSkorba200
31Šimenko SamoSkorba200
32Bratkovič RobertMajšperk picerija Špajza201
33Podrepšek MartinMajšperk picerija Špajza100
34Toplek JašaSkorba100
35Feguš MaticPodlehnik100
36Mar AljošaŠD Gorišnica100
37Skrbinšek DejanTržec100
38Žganec PatrikOrmož100
39Šuen ŽanOrmož100
40Kolar RenatoTržec100
41Šnajder GoranOrmož100
42Močnik MatejPodlehnik100
43Jerič TomažPodlehnik100
44Borko BlažNK Središče ob Dravi100
45Fridl NikoSkorba100
46Fleten DavorGrajena ANpro100
47Plavčak ŽanPodlehnik100
48Kolar AljažŠD Gorišnica100
49Špiranec LukaNK Središče ob Dravi100
50Ogrinc NejcSkorba100
51Lah RokOrmož100
52Halužan RobertGrajena ANpro100
53Kaučič DanijelSkorba100
54Lozinšek DenisGrajena ANpro100
55Rep ŽanOrmož100
56Zajšek DanijelPodlehnik100
57Miko GoranOrmož100
58Kolar BorutŠD Gorišnica100
59Zlatnik KlemenOrmož100
60Lebar MatjažRogoznica Slofin100
61Podhostnik MitjaRogoznica Slofin100
62Kramberger DavidGrajena ANpro100
63Pukšič MatjažRogoznica Slofin100
64Horvat AndrejSkorba100
65Strmšek MitjaŠD Gorišnica100
66Kozel DavidTržec100
67Žgajner DejanPodlehnik100
68Krajnc UrošSkorba101
69Panič MaticNK Središče ob Dravi010