Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » Program tekmovanja

1. krog - 18.08.18

Pesnica18.08.18 ob 17.00
Tehnotim PesnicaNK Kety emmi Bistrica
Slovenske Konjice18.08.18 ob 17.00
DravinjaZreče
Ruše18.08.18 ob 17.00
PohorjeŠampion
Dravograd17.08.18 ob 17.30
Avto Grubelnik DravogradŠmartno 1928
Videm19.08.18 ob 10.30
Videm pri PtujuMons Claudius

2. krog - 25.08.18

Slovenska Bistrica25.08.18 ob 17.00
NK Kety emmi BistricaMons Claudius
Šmartno ob paki26.08.18 ob 17.00
Šmartno 1928Videm pri Ptuju
Celje26.08.18 ob 17.00
ŠampionAvto Grubelnik Dravograd
Zreče25.08.18 ob 17.00
ZrečePohorje
Pesnica25.08.18 ob 17.00
Tehnotim PesnicaDravinja

3. krog - 01.09.18

Slovenske Konjice01.09.18 ob 17.00
DravinjaNK Kety emmi Bistrica
Ruše01.09.18 ob 17.00
PohorjeTehnotim Pesnica
Dravograd01.09.18 ob 17.00
Avto Grubelnik DravogradZreče
Videm02.09.18 ob 10.30
Videm pri PtujuŠampion
Rogatec02.09.18 ob 17.00
Mons ClaudiusŠmartno 1928

4. krog - 08.09.18

Slovenska Bistrica08.09.18 ob 16.30
NK Kety emmi BistricaŠmartno 1928
Celje09.09.18 ob 16.30
ŠampionMons Claudius
Zreče08.09.18 ob 16.30
ZrečeVidem pri Ptuju
Pesnica08.09.18 ob 16.30
Tehnotim PesnicaAvto Grubelnik Dravograd
Slovenske Konjice08.09.18 ob 16.30
DravinjaPohorje

5. krog - 15.09.18

Ruše15.09.18 ob 16.30
PohorjeNK Kety emmi Bistrica
Dravograd15.09.18 ob 16.30
Avto Grubelnik DravogradDravinja
Videm16.09.18 ob 10.30
Videm pri PtujuTehnotim Pesnica
Rogatec15.09.18 ob 16.30
Mons ClaudiusZreče
Šmartno ob paki16.09.18 ob 16.30
Šmartno 1928Šampion

6. krog - 22.09.18

Slovenska Bistrica22.09.18 ob 16.00
NK Kety emmi BistricaŠampion
Zreče22.09.18 ob 16.00
ZrečeŠmartno 1928
Pesnica22.09.18 ob 16.00
Tehnotim PesnicaMons Claudius
Slovenske Konjice22.09.18 ob 16.00
DravinjaVidem pri Ptuju
Ruše22.09.18 ob 16.00
PohorjeAvto Grubelnik Dravograd

7. krog - 29.09.18

Dravograd29.09.18 ob 16.00
Avto Grubelnik DravogradNK Kety emmi Bistrica
Videm30.09.18 ob 10.30
Videm pri PtujuPohorje
Rogatec29.09.18 ob 16.00
Mons ClaudiusDravinja
Šmartno ob paki30.09.18 ob 16.00
Šmartno 1928Tehnotim Pesnica
Celje30.09.18 ob 16.00
ŠampionZreče

8. krog - 06.10.18

Slovenska Bistrica06.10.18 ob 15.30
NK Kety emmi BistricaZreče
Pesnica06.10.18 ob 15.30
Tehnotim PesnicaŠampion
Slovenske Konjice06.10.18 ob 15.30
DravinjaŠmartno 1928
Ruše06.10.18 ob 15.30
PohorjeMons Claudius
Dravograd06.10.18 ob 15.30
Avto Grubelnik DravogradVidem pri Ptuju

9. krog - 13.10.18

Videm14.10.18 ob 10.30
Videm pri PtujuNK Kety emmi Bistrica
Rogatec13.10.18 ob 15.30
Mons ClaudiusAvto Grubelnik Dravograd
Šmartno ob paki14.10.18 ob 15.30
Šmartno 1928Pohorje
Celje14.10.18 ob 15.30
ŠampionDravinja
Zreče13.10.18 ob 15.30
ZrečeTehnotim Pesnica

10. krog - 20.10.18

Slovenska Bistrica20.10.18 ob 15.00
NK Kety emmi BistricaTehnotim Pesnica
Zreče20.10.18 ob 15.00
ZrečeDravinja
Celje21.10.18 ob 15.00
ŠampionPohorje
Šmartno ob paki21.10.18 ob 15.00
Šmartno 1928Avto Grubelnik Dravograd
Rogatec20.10.18 ob 15.00
Mons ClaudiusVidem pri Ptuju

11. krog - 27.10.18

Rogatec27.10.18 ob 15.00
Mons ClaudiusNK Kety emmi Bistrica
Videm28.10.18 ob 10.30
Videm pri PtujuŠmartno 1928
Dravograd27.10.18 ob 15.00
Avto Grubelnik DravogradŠampion
Ruše27.10.18 ob 15.00
PohorjeZreče
Slovenske Konjice27.10.18 ob 15.00
DravinjaTehnotim Pesnica

12. krog - 03.11.18

Slovenska Bistrica03.11.18 ob 14.00
NK Kety emmi BistricaDravinja
Pesnica03.11.18 ob 14.00
Tehnotim PesnicaPohorje
Zreče03.11.18 ob 14.00
ZrečeAvto Grubelnik Dravograd
Celje04.11.18 ob 14.00
ŠampionVidem pri Ptuju
Šmartno ob paki04.11.18 ob 14.00
Šmartno 1928Mons Claudius

13. krog - 10.11.18

Šmartno ob paki11.11.18 ob 14.00
Šmartno 1928NK Kety emmi Bistrica
Rogatec10.11.18 ob 14.00
Mons ClaudiusŠampion
Videm11.11.18 ob 10.30
Videm pri PtujuZreče
Dravograd10.11.18 ob 14.00
Avto Grubelnik DravogradTehnotim Pesnica
Ruše10.11.18 ob 14.00
PohorjeDravinja

14. krog - 17.11.18

Slovenska Bistrica17.11.18 ob 14.00
NK Kety emmi BistricaPohorje
Slovenske Konjice17.11.18 ob 14.00
DravinjaAvto Grubelnik Dravograd
Pesnica17.11.18 ob 14.00
Tehnotim PesnicaVidem pri Ptuju
Zreče17.11.18 ob 14.00
ZrečeMons Claudius
Celje18.11.18 ob 14.00
ŠampionŠmartno 1928

15. krog - 24.11.18

Celje25.11.18 ob 14.00
ŠampionNK Kety emmi Bistrica
Šmartno ob paki25.11.18 ob 14.00
Šmartno 1928Zreče
Rogatec24.11.18 ob 14.00
Mons ClaudiusTehnotim Pesnica
Videm25.11.18 ob 10.30
Videm pri PtujuDravinja
Dravograd24.11.18 ob 14.00
Avto Grubelnik DravogradPohorje

16. krog - 16.03.19

Slovenska Bistrica16.03.19 ob
NK Kety emmi BistricaAvto Grubelnik Dravograd
Ruše16.03.19 ob
PohorjeVidem pri Ptuju
Slovenske Konjice16.03.19 ob
DravinjaMons Claudius
Pesnica16.03.19 ob
Tehnotim PesnicaŠmartno 1928
Zreče16.03.19 ob
ZrečeŠampion

17. krog - 23.03.19

Zreče23.03.19 ob
ZrečeNK Kety emmi Bistrica
Celje23.03.19 ob
ŠampionTehnotim Pesnica
Šmartno ob paki23.03.19 ob
Šmartno 1928Dravinja
Rogatec23.03.19 ob
Mons ClaudiusPohorje
Videm23.03.19 ob
Videm pri PtujuAvto Grubelnik Dravograd

18. krog - 30.03.19

Slovenska Bistrica30.03.19 ob
NK Kety emmi BistricaVidem pri Ptuju
Dravograd30.03.19 ob
Avto Grubelnik DravogradMons Claudius
Ruše30.03.19 ob
PohorjeŠmartno 1928
Slovenske Konjice30.03.19 ob
DravinjaŠampion
Pesnica30.03.19 ob
Tehnotim PesnicaZreče

19. krog -

ob
1 uvrščeno moštvo10 uvrščeno moštvo
ob
2 uvrščeno moštvo9 uvrščeno moštvo
ob
3 uvrščeno moštvo8 uvrščeno moštvo
ob
4 uvrščeno moštvo7 uvrščeno moštvo
ob
5 uvrščeno moštvo6 uvrščeno moštvo

20. krog -

ob
5 uvrščeno moštvo10 uvrščeno moštvo
ob
6 uvrščeno moštvo4 uvrščeno moštvo
ob
7 uvrščeno moštvo3 uvrščeno moštvo
ob
8 uvrščeno moštvo2 uvrščeno moštvo
ob
9 uvrščeno moštvo1 uvrščeno moštvo

21. krog -

ob
10 uvrščeno moštvo9 uvrščeno moštvo
ob
1 uvrščeno moštvo8 uvrščeno moštvo
ob
2 uvrščeno moštvo7 uvrščeno moštvo
ob
3 uvrščeno moštvo6 uvrščeno moštvo
ob
4 uvrščeno moštvo5 uvrščeno moštvo

22. krog -

ob
4 uvrščeno moštvo10 uvrščeno moštvo
ob
5 uvrščeno moštvo3 uvrščeno moštvo
ob
6 uvrščeno moštvo2 uvrščeno moštvo
ob
7 uvrščeno moštvo1 uvrščeno moštvo
ob
8 uvrščeno moštvo9 uvrščeno moštvo

23. krog -

ob
10 uvrščeno moštvo8 uvrščeno moštvo
ob
9 uvrščeno moštvo7 uvrščeno moštvo
ob
1 uvrščeno moštvo6 uvrščeno moštvo
ob
2 uvrščeno moštvo5 uvrščeno moštvo
ob
3 uvrščeno moštvo4 uvrščeno moštvo

24. krog -

ob
3 uvrščeno moštvo10 uvrščeno moštvo
ob
4 uvrščeno moštvo2 uvrščeno moštvo
ob
5 uvrščeno moštvo1 uvrščeno moštvo
ob
6 uvrščeno moštvo9 uvrščeno moštvo
ob
7 uvrščeno moštvo8 uvrščeno moštvo

25. krog -

ob
10 uvrščeno moštvo7 uvrščeno moštvo
ob
8 uvrščeno moštvo6 uvrščeno moštvo
ob
9 uvrščeno moštvo5 uvrščeno moštvo
ob
1 uvrščeno moštvo4 uvrščeno moštvo
ob
2 uvrščeno moštvo3 uvrščeno moštvo

26. krog -

ob
2 uvrščeno moštvo10 uvrščeno moštvo
ob
3 uvrščeno moštvo1 uvrščeno moštvo
ob
4 uvrščeno moštvo9 uvrščeno moštvo
ob
5 uvrščeno moštvo8 uvrščeno moštvo
ob
6 uvrščeno moštvo7 uvrščeno moštvo

27. krog -

ob
10 uvrščeno moštvo6 uvrščeno moštvo
ob
7 uvrščeno moštvo5 uvrščeno moštvo
ob
8 uvrščeno moštvo4 uvrščeno moštvo
ob
9 uvrščeno moštvo3 uvrščeno moštvo
ob
1 uvrščeno moštvo2 uvrščeno moštvo