Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » Program tekmovanja

1. krog - 18.08.18

Pesnica18.08.18 ob 17.00
Tehnotim PesnicaKety emmi Bistrica
Slovenske Konjice18.08.18 ob 17.00
DravinjaZreče
Ruše18.08.18 ob 17.00
PohorjeŠampion
Dravograd17.08.18 ob 17.30
DravogradŠmartno 1928
Videm19.08.18 ob 10.30
Videm pri PtujuMons Claudius

2. krog - 25.08.18

Slovenska Bistrica25.08.18 ob 17.00
Kety emmi BistricaMons Claudius
Šmartno ob paki26.08.18 ob 17.00
Šmartno 1928Videm pri Ptuju
Celje25.08.18 ob 18.00
ŠampionDravograd
Zreče25.08.18 ob 17.00
ZrečePohorje
Pesnica25.08.18 ob 17.00
Tehnotim PesnicaDravinja

3. krog - 01.09.18

Slovenske Konjice01.09.18 ob 17.00
DravinjaKety emmi Bistrica
Ruše03.10.18 ob 17.00
PohorjeTehnotim Pesnica
Dravograd07.11.18 ob 16.30
DravogradZreče
Videm02.09.18 ob 10.30
Videm pri PtujuŠampion
Rogatec02.09.18 ob 17.00
Mons ClaudiusŠmartno 1928

4. krog - 08.09.18

Slovenska Bistrica08.09.18 ob 16.30
Kety emmi BistricaŠmartno 1928
Celje08.09.18 ob 16.30
ŠampionMons Claudius
Zreče08.09.18 ob 16.30
ZrečeVidem pri Ptuju
Pesnica08.09.18 ob 16.30
Tehnotim PesnicaDravograd
Slovenske Konjice09.09.18 ob 16.30
DravinjaPohorje

5. krog - 15.09.18

Ruše15.09.18 ob 16.30
PohorjeKety emmi Bistrica
Dravograd16.09.18 ob 16.30
DravogradDravinja
Videm16.09.18 ob 10.30
Videm pri PtujuTehnotim Pesnica
Rogatec15.09.18 ob 16.30
Mons ClaudiusZreče
Šmartno ob paki16.09.18 ob 16.30
Šmartno 1928Šampion

6. krog - 22.09.18

Slovenska Bistrica22.09.18 ob 16.00
Kety emmi BistricaŠampion
Zreče22.09.18 ob 16.00
ZrečeŠmartno 1928
Pesnica22.09.18 ob 16.00
Tehnotim PesnicaMons Claudius
Slovenske Konjice22.09.18 ob 16.00
DravinjaVidem pri Ptuju
Ruše22.09.18 ob 16.00
PohorjeDravograd

7. krog - 29.09.18

Dravograd29.09.18 ob 16.00
DravogradKety emmi Bistrica
Videm30.09.18 ob 10.30
Videm pri PtujuPohorje
Rogatec29.09.18 ob 16.00
Mons ClaudiusDravinja
Šmartno ob paki30.09.18 ob 16.00
Šmartno 1928Tehnotim Pesnica
Celje29.09.18 ob 16.30
ŠampionZreče

8. krog - 06.10.18

Slovenska Bistrica06.10.18 ob 15.30
Kety emmi BistricaZreče
Pesnica06.10.18 ob 15.30
Tehnotim PesnicaŠampion
Slovenske Konjice06.10.18 ob 15.30
DravinjaŠmartno 1928
Ruše06.10.18 ob 15.30
PohorjeMons Claudius
Dravograd06.10.18 ob 15.30
DravogradVidem pri Ptuju

9. krog - 13.10.18

Videm14.10.18 ob 10.30
Videm pri PtujuKety emmi Bistrica
Rogatec13.10.18 ob 15.30
Mons ClaudiusDravograd
Šmartno ob paki14.10.18 ob 15.30
Šmartno 1928Pohorje
Celje13.10.18 ob 17.00
ŠampionDravinja
Zreče13.10.18 ob 15.30
ZrečeTehnotim Pesnica

10. krog - 20.10.18

Slovenska Bistrica20.10.18 ob 15.00
Kety emmi BistricaTehnotim Pesnica
Zreče20.10.18 ob 15.00
ZrečeDravinja
Celje20.10.18 ob 17.00
ŠampionPohorje
Šmartno ob paki20.10.18 ob 15.00
Šmartno 1928Dravograd
Rogatec20.10.18 ob 15.00
Mons ClaudiusVidem pri Ptuju

11. krog - 27.10.18

Rogatec27.10.18 ob 15.00
Mons ClaudiusKety emmi Bistrica
Videm28.10.18 ob 10.30
Videm pri PtujuŠmartno 1928
Dravograd27.10.18 ob 15.00
DravogradŠampion
Ruše27.10.18 ob 15.00
PohorjeZreče
Slovenske Konjice28.10.18 ob 14.00
DravinjaTehnotim Pesnica

12. krog - 03.11.18

Slovenska Bistrica03.11.18 ob 14.00
Kety emmi BistricaDravinja
Pesnica03.11.18 ob 14.00
Tehnotim PesnicaPohorje
Zreče03.11.18 ob 14.00
ZrečeDravograd
Celje03.11.18 ob 14.30
ŠampionVidem pri Ptuju
Šmartno ob paki04.11.18 ob 14.00
Šmartno 1928Mons Claudius

13. krog - 10.11.18

Šmartno ob paki10.11.18 ob 14.00
Šmartno 1928Kety emmi Bistrica
Rogatec10.11.18 ob 14.00
Mons ClaudiusŠampion
Videm11.11.18 ob 10.30
Videm pri PtujuZreče
Dravograd10.11.18 ob 14.00
DravogradTehnotim Pesnica
Ruše10.11.18 ob 14.00
PohorjeDravinja

14. krog - 17.11.18

Slovenska Bistrica17.11.18 ob 14.00
Kety emmi BistricaPohorje
Slovenske Konjice17.11.18 ob 14.00
DravinjaDravograd
Pesnica17.11.18 ob 14.00
Tehnotim PesnicaVidem pri Ptuju
Zreče17.11.18 ob 14.00
ZrečeMons Claudius
Celje17.11.18 ob 14.00
ŠampionŠmartno 1928

15. krog - 24.11.18

Celje24.11.18 ob 13.30
ŠampionKety emmi Bistrica
Šmartno ob paki25.11.18 ob 14.00
Šmartno 1928Zreče
Rogatec24.11.18 ob 14.00
Mons ClaudiusTehnotim Pesnica
Videm24.11.18 ob 14.00
Videm pri PtujuDravinja
Dravograd24.11.18 ob 14.00
DravogradPohorje

16. krog - 16.03.19

Slovenska Bistrica16.03.19 ob 15.00
Kety emmi BistricaDravograd
Ruše16.03.19 ob 15.00
PohorjeVidem pri Ptuju
Pesnica16.03.19 ob 15.00
Tehnotim PesnicaŠmartno 1928
Zreče16.03.19 ob 15.00
ZrečeŠampion
Slovenske Konjice16.03.19 ob 15.00
Dravinjaprost

17. krog - 23.03.19

Zreče23.03.19 ob 15.00
ZrečeKety emmi Bistrica
Celje23.03.19 ob 16.00
ŠampionTehnotim Pesnica
Šmartno ob paki24.03.19 ob 15.00
Šmartno 1928Dravinja
Videm24.03.19 ob 10.30
Videm pri PtujuDravograd
Ruše23.03.19 ob 15.00
Pohorjeprost

18. krog - 30.03.19

Slovenska Bistrica30.03.19 ob 15.00
Kety emmi BistricaVidem pri Ptuju
Ruše30.03.19 ob 15.00
PohorjeŠmartno 1928
Slovenske Konjice31.03.19 ob 16.00
DravinjaŠampion
Pesnica30.03.19 ob 15.00
Tehnotim PesnicaZreče
Dravograd30.03.19 ob 15.00
Dravogradprost

19. krog - 06.04.19

Dravograd06.04.19 ob 16.00
DravogradPohorje
Videm07.04.19 ob 10.30
Videm pri PtujuTehnotim Pesnica
Šmartno ob paki07.04.19 ob 17.00
Šmartno 1928Šampion
Slovenske Konjice06.04.19 ob 17.00
DravinjaZreče
06.04.19 ob 17.00
Kety emmi Bistricaprost

20. krog - 13.04.19

Zreče13.04.19 ob 17.00
ZrečeŠmartno 1928
Celje14.04.19 ob 17.00
ŠampionVidem pri Ptuju
Pesnica13.04.19 ob 17.00
Tehnotim PesnicaDravograd
Ruše13.04.19 ob 17.00
PohorjeKety emmi Bistrica
13.04.19 ob 17.00
Dravinjaprost

21. krog - 20.04.19

Slovenska Bistrica20.04.19 ob 17.00
Kety emmi BistricaTehnotim Pesnica
Dravograd20.04.19 ob 16.30
DravogradŠampion
Videm22.04.19 ob 10.30
Videm pri PtujuZreče
Šmartno ob paki20.04.19 ob 16.00
Šmartno 1928Dravinja
20.04.19 ob 17.00
Pohorjeprost

22. krog - 27.04.19

Slovenske Konjice27.04.19 ob 17.00
DravinjaVidem pri Ptuju
Zreče27.04.19 ob 17.00
ZrečeDravograd
Celje28.04.19 ob 17.00
ŠampionKety emmi Bistrica
Pesnica27.04.19 ob 17.00
Tehnotim PesnicaPohorje
27.04.19 ob 17.00
Šmartno 1928prost

23. krog - 04.05.19

Ruše04.05.19 ob 17.00
PohorjeŠampion
Slovenska Bistrica04.05.19 ob 17.00
Kety emmi BistricaZreče
Dravograd04.05.19 ob 16.30
DravogradDravinja
Videm05.05.19 ob 10.30
Videm pri PtujuŠmartno 1928
04.05.19 ob 17.00
Tehnotim Pesnicaprost

24. krog - 11.05.19

Šmartno ob paki12.05.19 ob 17.00
Šmartno 1928Dravograd
Slovenske Konjice12.05.19 ob 17.00
DravinjaKety emmi Bistrica
Zreče11.05.19 ob 17.00
ZrečePohorje
Celje11.05.19 ob 17.30
ŠampionTehnotim Pesnica
11.05.19 ob 17.00
Videm pri Ptujuprost

25. krog - 18.05.19

Pesnica18.05.19 ob 17.00
Tehnotim PesnicaZreče
Ruše18.05.19 ob 17.00
PohorjeDravinja
Slovenska Bistrica18.05.19 ob 17.00
Kety emmi BistricaŠmartno 1928
Dravograd18.05.19 ob 16.30
DravogradVidem pri Ptuju
18.05.19 ob 17.00
Šampionprost

26. krog - 25.05.19

Videm25.05.19 ob 17.00
Videm pri PtujuKety emmi Bistrica
Šmartno ob paki25.05.19 ob 17.00
Šmartno 1928Pohorje
Slovenske Konjice25.05.19 ob 17.00
DravinjaTehnotim Pesnica
Zreče25.05.19 ob 17.00
ZrečeŠampion
25.05.19 ob 17.00
Dravogradprost

27. krog - 01.06.19

Celje01.06.19 ob 17.00
ŠampionDravinja
Pesnica01.06.19 ob 17.00
Tehnotim PesnicaŠmartno 1928
Ruše01.06.19 ob 17.00
PohorjeVidem pri Ptuju
Slovenska Bistrica01.06.19 ob 17.00
Kety emmi BistricaDravograd
01.06.19 ob 17.00
Zrečeprost