Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 20. kolo » Strelci

Strelci

1Vezaj FatlindŠmartno 19281600
2Božak DominikVidem pri Ptuju1404
3Pečnik NejcAvto Grubelnik Dravograd1200
4Torra ArjanŠampion1200
5Fridrih AndražPohorje1100
6Vinkovič MatejZreče1100
7Veler TomažŠmartno 19281004
8Brglez BlažDravinja900
9Kogelnik PeterAvto Grubelnik Dravograd900
10Bračko NejcKety emmi Bistrica800
11Goljat ŽigaTehnotim Pesnica800
12Polegek AljažKety emmi Bistrica800
13Brdnik JakaZreče700
14Sredenšek JanPohorje700
15Čakš ŽigaDravinja701
16Torra JetmirŠampion701
17Ramšak ŽanDravinja600
18Hrastnik DavidŠmartno 1928600
19Gorza VitoKety emmi Bistrica500
20Avguštin TomažKety emmi Bistrica500
21Čede MitjaAvto Grubelnik Dravograd500
22Janžič PrimožKety emmi Bistrica400
23Zdovc ŽigaVidem pri Ptuju400
24Krajnc SebastjanVidem pri Ptuju400
25Korošec MihaŠampion401
26Pešl AnžeAvto Grubelnik Dravograd410
27Brumec ŽigaDravinja300
28Razgoršek JanAvto Grubelnik Dravograd300
29Purnat MarioŠmartno 1928300
30Janžek DavidMons Claudius300
31Pesjak ŽigaŠampion300
32Kitak DavidMons Claudius300
33Plaznik NejcŠampion300
34Mohorko RokVidem pri Ptuju300
35Kompan TilenŠmartno 1928300
36Javornik TimotejPohorje300
37Stefanović TilenAvto Grubelnik Dravograd300
38Tement ŽigaVidem pri Ptuju301
39Horvat LukaTehnotim Pesnica301
40Zupanc Terglav ŽanZreče200
41Melavc RokŠmartno 1928200
42Radić AleksandarŠampion200
43Kolar TimKety emmi Bistrica200
44Gosak DavorinDravinja200
45Trap DavidŠmartno 1928200
46Križnik MatevžŠampion200
47Kokolj DomenTehnotim Pesnica200
48Kraner Rudolf MartinTehnotim Pesnica200
49Marhold ŽanTehnotim Pesnica200
50Cinac AnesŠmartno 1928200
51Vajda JakaVidem pri Ptuju200
52Peterka NejcTehnotim Pesnica200
53Adomako EvansAvto Grubelnik Dravograd200
54Rožej ŽigaAvto Grubelnik Dravograd200
55Heržič Tilen JoshuaPohorje200
56Lah MihaelVidem pri Ptuju200
57Cimerman AlenŠampion200
58Fideršek NejcPohorje201
59Žižmond KlemenPohorje201
60Rogina DavorAvto Grubelnik Dravograd201
61Planinšek MaticTehnotim Pesnica201
62Kostanjevec AlenVidem pri Ptuju210
63Jančič AlenZreče210
64Kolar AndražDravinja100
65Koffi Yao SimonMons Claudius100
66Ferenčak LeonAvto Grubelnik Dravograd100
67Rozman RokKety emmi Bistrica100
68Krivec MaticMons Claudius100
69Pšajd MihaMons Claudius100
70Zabukovnik GalŠmartno 1928100
71Cafuta GregorVidem pri Ptuju100
72Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
73Gluhovič AljošaAvto Grubelnik Dravograd100
74Hliš ŽanVidem pri Ptuju100
75Gaber TadejDravinja100
76Vrabič AndražAvto Grubelnik Dravograd100
77Antolić NikolaVidem pri Ptuju100
78Brglez TilenDravinja100
79Leskovar SebastijanZreče100
80Korošec AndražKety emmi Bistrica100
81Trop MatjažŠmartno 1928100
82Mihalič LukaŠampion100
83Štiglic MaticŠampion100
84Kolšek AljažŠampion100
85Sternad PeterPohorje100
86Maze StašŠmartno 1928100
87Napotnik ŽanDravinja100
88Kovačič ŽanKety emmi Bistrica100
89Pečovnik NejcPohorje100
90Zbičajnik BlažZreče100
91Šegula JureTehnotim Pesnica100
92Bajraktaraj AgonisKety emmi Bistrica100
93Sisinger SandroMons Claudius100
94Berk AlenMons Claudius100
95Lovenjak BlažVidem pri Ptuju100
96Stolliqi HalilZreče100
97Topič MihaKety emmi Bistrica100
98Kidrič TomažMons Claudius101
99Petek PascalŠampion101
100Bercko KristjanMons Claudius010
101Drobinc TimotejZreče010
102Pilih AndrejTehnotim Pesnica010
103Ramot AljažKety emmi Bistrica010
104Hovnik OžbejAvto Grubelnik Dravograd010