Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 15. kolo » Strelci

Strelci

1Božak DominikVidem pri Ptuju1404
2Vezaj FatlindŠmartno 19281300
3Pečnik NejcAvto Grubelnik Dravograd1100
4Torra ArjanŠampion1100
5Veler TomažŠmartno 19281004
6Brglez BlažDravinja900
7Goljat ŽigaTehnotim Pesnica800
8Kogelnik PeterAvto Grubelnik Dravograd700
9Vinkovič MatejZreče700
10Bračko NejcKety emmi Bistrica700
11Polegek AljažKety emmi Bistrica700
12Fridrih AndražPohorje600
13Sredenšek JanPohorje600
14Brdnik JakaZreče500
15Hrastnik DavidŠmartno 1928500
16Čede MitjaAvto Grubelnik Dravograd500
17Čakš ŽigaDravinja501
18Ramšak ŽanDravinja400
19Janžič PrimožKety emmi Bistrica400
20Gorza VitoKety emmi Bistrica400
21Avguštin TomažKety emmi Bistrica400
22Korošec MihaŠampion401
23Pešl AnžeAvto Grubelnik Dravograd410
24Janžek DavidMons Claudius300
25Pesjak ŽigaŠampion300
26Kitak DavidMons Claudius300
27Plaznik NejcŠampion300
28Zdovc ŽigaMons Claudius300
29Mohorko RokVidem pri Ptuju300
30Tement ŽigaVidem pri Ptuju301
31Zupanc Terglav ŽanZreče200
32Brumec ŽigaDravinja200
33Kolar TimKety emmi Bistrica200
34Gosak DavorinDravinja200
35Razgoršek JanAvto Grubelnik Dravograd200
36Purnat MarioŠmartno 1928200
37Trap DavidŠmartno 1928200
38Kokolj DomenTehnotim Pesnica200
39Kraner Rudolf MartinTehnotim Pesnica200
40Marhold ŽanTehnotim Pesnica200
41Cinac AnesŠmartno 1928200
42Vajda JakaVidem pri Ptuju200
43Kompan TilenŠmartno 1928200
44Heržič Tilen JoshuaPohorje200
45Cimerman AlenŠampion200
46Stefanović TilenAvto Grubelnik Dravograd200
47Žižmond KlemenPohorje201
48Planinšek MaticTehnotim Pesnica201
49Kostanjevec AlenVidem pri Ptuju210
50Koffi Yao SimonMons Claudius100
51Melavc RokŠmartno 1928100
52Ferenčak LeonAvto Grubelnik Dravograd100
53Pečovnik NejcPohorje100
54Krivec MaticMons Claudius100
55Pšajd MihaMons Claudius100
56Radić AleksandarŠampion100
57Zabukovnik GalŠmartno 1928100
58Cafuta GregorVidem pri Ptuju100
59Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
60Gluhovič AljošaAvto Grubelnik Dravograd100
61Hliš ŽanVidem pri Ptuju100
62Antolić NikolaVidem pri Ptuju100
63Brglez TilenDravinja100
64Križnik MatevžŠampion100
65Leskovar SebastijanZreče100
66Trop MatjažŠmartno 1928100
67Mihalič LukaŠampion100
68Štiglic MaticŠampion100
69Kolšek AljažŠampion100
70Sternad PeterPohorje100
71Napotnik ŽanDravinja100
72Kovačič ŽanKety emmi Bistrica100
73Zbičajnik BlažZreče100
74Sisinger SandroMons Claudius100
75Rožej ŽigaAvto Grubelnik Dravograd100
76Berk AlenMons Claudius100
77Javornik TimotejPohorje100
78Lah MihaelVidem pri Ptuju100
79Lovenjak BlažVidem pri Ptuju100
80Horvat LukaTehnotim Pesnica100
81Stolliqi HalilZreče100
82Topič MihaKety emmi Bistrica100
83Krajnc SebastjanVidem pri Ptuju100
84Fideršek NejcPohorje101
85Kidrič TomažMons Claudius101
86Petek PascalŠampion101
87Jančič AlenZreče110
88Bercko KristjanMons Claudius010
89Drobinc TimotejZreče010
90Pilih AndrejTehnotim Pesnica010
91Ramot AljažKety emmi Bistrica010
92Hovnik OžbejAvto Grubelnik Dravograd010