Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 12. kolo » Strelci

Strelci

1Božak DominikVidem pri Ptuju1204
2Torra ArjanŠampion1100
3Vezaj FatlindŠmartno 19281000
4Veler TomažŠmartno 1928804
5Goljat ŽigaTehnotim Pesnica700
6Brglez BlažDravinja600
7Vinkovič MatejZreče600
8Pečnik NejcAvto Grubelnik Dravograd600
9Bračko NejcKety emmi Bistrica500
10Polegek AljažKety emmi Bistrica500
11Čede MitjaAvto Grubelnik Dravograd500
12Brdnik JakaZreče400
13Fridrih AndražPohorje400
14Kogelnik PeterAvto Grubelnik Dravograd400
15Ramšak ŽanDravinja400
16Hrastnik DavidŠmartno 1928400
17Janžič PrimožKety emmi Bistrica400
18Plaznik NejcŠampion300
19Gorza VitoKety emmi Bistrica300
20Janžek DavidMons Claudius300
21Pesjak ŽigaŠampion300
22Kitak DavidMons Claudius300
23Sredenšek JanPohorje300
24Avguštin TomažKety emmi Bistrica300
25Čakš ŽigaDravinja301
26Pešl AnžeAvto Grubelnik Dravograd310
27Kompan TilenŠmartno 1928200
28Trap DavidŠmartno 1928200
29Kolar TimKety emmi Bistrica200
30Vajda JakaVidem pri Ptuju200
31Zupanc Terglav ŽanZreče200
32Razgoršek JanAvto Grubelnik Dravograd200
33Marhold ŽanTehnotim Pesnica200
34Purnat MarioŠmartno 1928200
35Stefanović TilenAvto Grubelnik Dravograd200
36Cinac AnesŠmartno 1928200
37Heržič Tilen JoshuaPohorje200
38Planinšek MaticTehnotim Pesnica201
39Korošec MihaŠampion201
40Tement ŽigaVidem pri Ptuju201
41Kostanjevec AlenVidem pri Ptuju210
42Krivec MaticMons Claudius100
43Napotnik ŽanDravinja100
44Gluhovič AljošaAvto Grubelnik Dravograd100
45Koffi Yao SimonMons Claudius100
46Kraner Rudolf MartinTehnotim Pesnica100
47Sternad PeterPohorje100
48Štiglic MaticŠampion100
49Radić AleksandarŠampion100
50Berk AlenMons Claudius100
51Cafuta GregorVidem pri Ptuju100
52Kolšek AljažŠampion100
53Ferenčak LeonAvto Grubelnik Dravograd100
54Brumec ŽigaDravinja100
55Stolliqi HalilZreče100
56Antolić NikolaVidem pri Ptuju100
57Kovačič ŽanKety emmi Bistrica100
58Zbičajnik BlažZreče100
59Zdovc ŽigaMons Claudius100
60Topič MihaKety emmi Bistrica100
61Križnik MatevžŠampion100
62Žižmond KlemenPohorje100
63Lovenjak BlažVidem pri Ptuju100
64Gosak DavorinDravinja100
65Zabukovnik GalŠmartno 1928100
66Horvat LukaTehnotim Pesnica100
67Mohorko RokVidem pri Ptuju100
68Lah MihaelVidem pri Ptuju100
69Cimerman AlenŠampion100
70Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
71Trop MatjažŠmartno 1928100
72Mihalič LukaŠampion100
73Hliš ŽanVidem pri Ptuju100
74Brglez TilenDravinja100
75Leskovar SebastijanZreče100
76Kidrič TomažMons Claudius101
77Petek PascalŠampion101
78Fideršek NejcPohorje101
79Jančič AlenZreče110
80Bercko KristjanMons Claudius010
81Pilih AndrejTehnotim Pesnica010
82Ramot AljažKety emmi Bistrica010
83Drobinc TimotejZreče010
84Hovnik OžbejAvto Grubelnik Dravograd010