Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 11. kolo » Strelci

Strelci

1Božak DominikVidem pri Ptuju1104
2Torra ArjanŠampion900
3Veler TomažŠmartno 1928804
4Vezaj FatlindŠmartno 1928700
5Bračko NejcKety emmi Bistrica500
6Goljat ŽigaTehnotim Pesnica500
7Brglez BlažDravinja500
8Polegek AljažKety emmi Bistrica500
9Čede MitjaAvto Grubelnik Dravograd500
10Brdnik JakaZreče400
11Fridrih AndražPohorje400
12Kogelnik PeterAvto Grubelnik Dravograd400
13Hrastnik DavidŠmartno 1928400
14Vinkovič MatejZreče400
15Janžič PrimožKety emmi Bistrica400
16Plaznik NejcŠampion300
17Ramšak ŽanDravinja300
18Janžek DavidMons Claudius300
19Pesjak ŽigaŠampion300
20Kitak DavidMons Claudius300
21Sredenšek JanPohorje300
22Pečnik NejcAvto Grubelnik Dravograd300
23Pešl AnžeAvto Grubelnik Dravograd310
24Kompan TilenŠmartno 1928200
25Trap DavidŠmartno 1928200
26Gorza VitoKety emmi Bistrica200
27Kolar TimKety emmi Bistrica200
28Vajda JakaVidem pri Ptuju200
29Razgoršek JanAvto Grubelnik Dravograd200
30Marhold ŽanTehnotim Pesnica200
31Purnat MarioŠmartno 1928200
32Avguštin TomažKety emmi Bistrica200
33Heržič Tilen JoshuaPohorje200
34Planinšek MaticTehnotim Pesnica201
35Korošec MihaŠampion201
36Tement ŽigaVidem pri Ptuju201
37Čakš ŽigaDravinja201
38Kostanjevec AlenVidem pri Ptuju210
39Krivec MaticMons Claudius100
40Napotnik ŽanDravinja100
41Gluhovič AljošaAvto Grubelnik Dravograd100
42Koffi Yao SimonMons Claudius100
43Sternad PeterPohorje100
44Štiglic MaticŠampion100
45Radić AleksandarŠampion100
46Berk AlenMons Claudius100
47Cafuta GregorVidem pri Ptuju100
48Kolšek AljažŠampion100
49Ferenčak LeonAvto Grubelnik Dravograd100
50Brumec ŽigaDravinja100
51Antolić NikolaVidem pri Ptuju100
52Kovačič ŽanKety emmi Bistrica100
53Zbičajnik BlažZreče100
54Zdovc ŽigaMons Claudius100
55Topič MihaKety emmi Bistrica100
56Križnik MatevžŠampion100
57Žižmond KlemenPohorje100
58Lovenjak BlažVidem pri Ptuju100
59Gosak DavorinDravinja100
60Zabukovnik GalŠmartno 1928100
61Horvat LukaTehnotim Pesnica100
62Mohorko RokVidem pri Ptuju100
63Lah MihaelVidem pri Ptuju100
64Zupanc Terglav ŽanZreče100
65Cimerman AlenŠampion100
66Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
67Trop MatjažŠmartno 1928100
68Mihalič LukaŠampion100
69Stefanović TilenAvto Grubelnik Dravograd100
70Hliš ŽanVidem pri Ptuju100
71Brglez TilenDravinja100
72Cinac AnesŠmartno 1928100
73Leskovar SebastijanZreče100
74Kidrič TomažMons Claudius101
75Petek PascalŠampion101
76Bercko KristjanMons Claudius010
77Pilih AndrejTehnotim Pesnica010
78Ramot AljažKety emmi Bistrica010
79Drobinc TimotejZreče010
80Jančič AlenZreče010
81Hovnik OžbejAvto Grubelnik Dravograd010