Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Cicibani U-9 Center MNZ Ptuj Center 1 » Program tekmovanja

1. krog - 01.09.18

Drava Ptuj01.09.18 ob 10.30
Rogoznica - DravaNK Kety emmi Bistrica A
Spodnja Hajdina01.09.18 ob 10.30
NK Slovenja vas GolgeterDrava Dakinda Ptuj
Kidričevo01.09.18 ob 10.30
Aluminij Prosto
Kidričevo01.09.18 ob 10.30
Apače-AluminijKety Emmi Bistrica B

2. krog - 08.09.18

Slovenska Bistrica08.09.18 ob 10.30
NK Kety emmi Bistrica AKety Emmi Bistrica B
08.09.18 ob 10.30
ProstoApače-Aluminij
Drava Ptuj08.09.18 ob 10.30
Drava Dakinda PtujAluminij
Drava Ptuj08.09.18 ob 10.30
Rogoznica - DravaNK Slovenja vas Golgeter

3. krog - 15.09.18

Spodnja Hajdina15.09.18 ob 10.30
NK Slovenja vas GolgeterNK Kety emmi Bistrica A
Kidričevo15.09.18 ob 10.30
Aluminij Rogoznica - Drava
Kidričevo15.09.18 ob 10.30
Apače-AluminijDrava Dakinda Ptuj
15.09.18 ob 10.30
Kety Emmi Bistrica BProsto

4. krog - 22.09.18

Slovenska Bistrica22.09.18 ob 10.30
NK Kety emmi Bistrica AProsto
Drava Ptuj22.09.18 ob 10.30
Drava Dakinda PtujKety Emmi Bistrica B
Drava Ptuj22.09.18 ob 10.30
Rogoznica - DravaApače-Aluminij
Spodnja Hajdina22.09.18 ob 10.30
NK Slovenja vas GolgeterAluminij

5. krog - 29.09.18

Kidričevo29.09.18 ob 10.30
Aluminij NK Kety emmi Bistrica A
Kidričevo02.10.18 ob 16.30
Apače-AluminijNK Slovenja vas Golgeter
29.09.18 ob 10.30
Kety Emmi Bistrica BRogoznica - Drava
29.09.18 ob 10.30
ProstoDrava Dakinda Ptuj

6. krog - 06.10.18

Slovenska Bistrica06.10.18 ob 10.30
NK Kety emmi Bistrica ADrava Dakinda Ptuj
Drava Ptuj06.10.18 ob 10.30
Rogoznica - DravaProsto
Spodnja Hajdina06.10.18 ob 10.30
NK Slovenja vas GolgeterKety Emmi Bistrica B
Kidričevo06.10.18 ob 10.30
Aluminij Apače-Aluminij

7. krog - 13.10.18

Kidričevo13.10.18 ob 10.30
Apače-AluminijNK Kety emmi Bistrica A
13.10.18 ob 10.30
Kety Emmi Bistrica BAluminij
13.10.18 ob 10.30
ProstoNK Slovenja vas Golgeter
Drava Ptuj13.10.18 ob 10.30
Drava Dakinda PtujRogoznica - Drava

8. krog - 06.04.19

Slovenska Bistrica06.04.19 ob 10.30
NK Kety emmi Bistrica ARogoznica - Drava
Spodnja Hajdina15.04.19 ob 17.30
Drava Dakinda PtujNK Slovenja vas Golgeter
06.04.19 ob 10.30
ProstoAluminij
06.04.19 ob 10.30
Kety Emmi Bistrica BApače-Aluminij

9. krog - 13.04.19

13.04.19 ob 10.30
Kety Emmi Bistrica BNK Kety emmi Bistrica A
Kidričevo13.04.19 ob 10.30
Apače-AluminijProsto
Kidričevo14.04.19 ob 10.30
Aluminij Drava Dakinda Ptuj
Spodnja Hajdina13.04.19 ob 10.30
NK Slovenja vas GolgeterRogoznica - Drava

10. krog - 20.04.19

Slovenska Bistrica20.04.19 ob 10.30
NK Kety emmi Bistrica ANK Slovenja vas Golgeter
Drava Ptuj20.04.19 ob 10.30
Rogoznica - DravaAluminij
Drava Ptuj20.04.19 ob 10.30
Drava Dakinda PtujApače-Aluminij
20.04.19 ob 10.30
ProstoKety Emmi Bistrica B

11. krog - 27.04.19

27.04.19 ob 10.30
ProstoNK Kety emmi Bistrica A
27.04.19 ob 10.30
Kety Emmi Bistrica BDrava Dakinda Ptuj
Kidričevo27.04.19 ob 10.30
Apače-AluminijRogoznica - Drava
Kidričevo07.05.19 ob 16.30
Aluminij NK Slovenja vas Golgeter

12. krog - 11.05.19

Slovenska Bistrica11.05.19 ob 10.30
NK Kety emmi Bistrica AAluminij
Spodnja Hajdina13.05.19 ob 17.30
NK Slovenja vas GolgeterApače-Aluminij
Drava Ptuj09.05.19 ob 16.00
Rogoznica - DravaKety Emmi Bistrica B
Drava Ptuj11.05.19 ob 10.30
Drava Dakinda PtujProsto

13. krog - 18.05.19

Drava Ptuj18.05.19 ob 10.30
Drava Dakinda PtujNK Kety emmi Bistrica A
18.05.19 ob 10.30
ProstoRogoznica - Drava
18.05.19 ob 10.30
Kety Emmi Bistrica BNK Slovenja vas Golgeter
Kidričevo18.05.19 ob 10.30
Apače-AluminijAluminij

14. krog - 25.05.19

Slovenska Bistrica25.05.19 ob 10.30
NK Kety emmi Bistrica AApače-Aluminij
Kidričevo25.05.19 ob 10.30
Aluminij Kety Emmi Bistrica B
Spodnja Hajdina25.05.19 ob 10.30
NK Slovenja vas GolgeterProsto
Drava Ptuj25.05.19 ob 10.30
Rogoznica - DravaDrava Dakinda Ptuj