Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Veterani 40 MNZ Ptuj » Program tekmovanja

1. krog - 31.08.18

Videm30.08.18 ob 18.00
Videm pri PtujuOrmož
Hajdoše30.08.18 ob 18.00
HajdošeMajšperk
Zgornja Polskava31.08.18 ob 18.00
Pohorje OplotnicaZgornja Polskava

2. krog - 07.09.18

Ormož06.09.18 ob 17.30
OrmožZgornja Polskava
Majšerk07.09.18 ob 17.30
Majšperk Pohorje Oplotnica
Videm07.09.18 ob 17.30
Videm pri PtujuHajdoše

3. krog - 14.09.18

Hajdoše13.09.18 ob 17.30
HajdošeOrmož
Videm17.09.18 ob 17.30
Pohorje OplotnicaVidem pri Ptuju
Zgornja Polskava14.09.18 ob 17.30
Zgornja PolskavaMajšperk

4. krog - 21.09.18

Ormož21.09.18 ob 17.30
OrmožMajšperk
Videm21.09.18 ob 17.30
Videm pri PtujuZgornja Polskava
Hajdoše20.09.18 ob 17.30
HajdošePohorje Oplotnica

5. krog - 28.09.18

Ormož28.09.18 ob 17.30
Pohorje OplotnicaOrmož
Zgornja Polskava28.09.18 ob 17.30
Zgornja PolskavaHajdoše
Majšerk28.09.18 ob 17.30
Majšperk Videm pri Ptuju

6. krog - 05.10.18

Ormož05.10.18 ob 17.00
OrmožVidem pri Ptuju
Majšerk05.10.18 ob 17.00
Majšperk Hajdoše
Zgornja Polskava05.10.18 ob 17.00
Zgornja PolskavaPohorje Oplotnica

7. krog - 12.10.18

Zgornja Polskava12.10.18 ob 16.30
Zgornja PolskavaOrmož
Majšerk12.10.18 ob 16.30
Pohorje OplotnicaMajšperk
Hajdoše11.10.18 ob 16.30
HajdošeVidem pri Ptuju

8. krog - 29.03.19

29.03.19 ob 16.30
OrmožHajdoše
29.03.19 ob 16.30
Videm pri PtujuPohorje Oplotnica
29.03.19 ob 16.30
Majšperk Zgornja Polskava

9. krog - 05.04.19

05.04.19 ob 17.00
Majšperk Ormož
05.04.19 ob 17.00
Zgornja PolskavaVidem pri Ptuju
05.04.19 ob 17.00
Pohorje OplotnicaHajdoše

10. krog - 12.04.19

11.04.19 ob 17.00
OrmožPohorje Oplotnica
11.04.19 ob 17.00
HajdošeZgornja Polskava
12.04.19 ob 17.00
Videm pri PtujuMajšperk

11. krog - 19.04.19

19.04.19 ob 18.00
Videm pri PtujuMajšperk
19.04.19 ob 18.00
OrmožHajdoše
19.04.19 ob 18.00
Pohorje OplotnicaZgornja Polskava

12. krog - 10.05.19

10.05.19 ob 18.00
Pohorje OplotnicaMajšperk
10.05.19 ob 18.00
Zgornja PolskavaOrmož
10.05.19 ob 18.00
HajdošeVidem pri Ptuju

13. krog - 17.05.19

17.05.19 ob 18.00
Majšperk Hajdoše
27.05.19 ob 18.00
Videm pri PtujuZgornja Polskava
17.05.19 ob 18.00
OrmožPohorje Oplotnica

14. krog - 24.05.19

24.05.19 ob 18.00
OrmožMajšperk
24.05.19 ob 18.00
Pohorje OplotnicaVidem pri Ptuju
24.05.19 ob 18.00
Zgornja PolskavaHajdoše

15. krog - 31.05.19

31.05.19 ob 18.00
Majšperk Zgornja Polskava
31.05.19 ob 18.00
HajdošePohorje Oplotnica
31.05.19 ob 18.00
Videm pri PtujuOrmož