Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Veterani 35 Zahod MNZ Ptuj » Program tekmovanja

1. krog - 31.08.18

Pragersko31.08.18 ob 18.00
PragerskoGerečja vas
Skorba31.08.18 ob 18.00
Skorba Spodnja Polskava
Dežno - Podlehnik31.08.18 ob 18.00
PodlehnikTržec
Spodnja Hajdina30.08.18 ob 18.00
HajdinaLovrenc

2. krog - 07.09.18

Gerečja vas07.09.18 ob 17.30
Gerečja vasLovrenc
Tržec07.09.18 ob 17.30
TržecHajdina
Spodnja Polskava07.09.18 ob 17.30
Spodnja PolskavaPodlehnik
Pragersko07.09.18 ob 17.30
PragerskoSkorba

3. krog - 14.09.18

Skorba14.09.18 ob 17.30
Skorba Gerečja vas
Dežno - Podlehnik14.09.18 ob 18.00
PodlehnikPragersko
Spodnja Hajdina13.09.18 ob 17.30
HajdinaSpodnja Polskava
Lovrenc na Dravskem polju13.09.18 ob 17.30
LovrencTržec

4. krog - 21.09.18

Gerečja vas21.09.18 ob 17.30
Gerečja vasTržec
Spodnja Polskava21.09.18 ob 17.30
Spodnja PolskavaLovrenc
Pragersko21.09.18 ob 17.30
PragerskoHajdina
Skorba21.09.18 ob 17.30
Skorba Podlehnik

5. krog - 28.09.18

Dežno - Podlehnik28.09.18 ob 17.30
PodlehnikGerečja vas
Spodnja Hajdina27.09.18 ob 17.30
HajdinaSkorba
Lovrenc na Dravskem polju28.09.18 ob 17.30
LovrencPragersko
Tržec28.09.18 ob 17.30
TržecSpodnja Polskava

6. krog - 05.10.18

Gerečja vas05.10.18 ob 17.00
Gerečja vasSpodnja Polskava
Pragersko05.10.18 ob 17.00
PragerskoTržec
Skorba05.10.18 ob 17.00
Skorba Lovrenc
Dežno - Podlehnik05.10.18 ob 17.00
PodlehnikHajdina

7. krog - 12.10.18

Spodnja Hajdina12.10.18 ob 16.30
HajdinaGerečja vas
Lovrenc na Dravskem polju11.10.18 ob 16.30
LovrencPodlehnik
Tržec12.10.18 ob 16.30
TržecSkorba
Spodnja Polskava12.10.18 ob 16.30
Spodnja PolskavaPragersko

8. krog - 29.03.19

29.03.19 ob 16.30
Gerečja vasPragersko
29.03.19 ob 16.30
Spodnja PolskavaSkorba
29.03.19 ob 16.30
TržecPodlehnik
29.03.19 ob 16.30
LovrencHajdina

9. krog - 05.04.19

05.04.19 ob 17.00
LovrencGerečja vas
04.04.19 ob 17.00
HajdinaTržec
05.04.19 ob 18.00
PodlehnikSpodnja Polskava
05.04.19 ob 17.00
Skorba Pragersko

10. krog - 12.04.19

12.04.19 ob 17.00
Gerečja vasSkorba
12.04.19 ob 17.00
PragerskoPodlehnik
12.04.19 ob 17.00
Spodnja PolskavaHajdina
12.04.19 ob 17.00
TržecLovrenc

11. krog - 19.04.19

19.04.19 ob 18.00
TržecGerečja vas
19.04.19 ob 18.00
LovrencSpodnja Polskava
18.04.19 ob 18.00
HajdinaPragersko
19.04.19 ob 18.00
PodlehnikSkorba

12. krog - 10.05.19

10.05.19 ob 18.00
Gerečja vasPodlehnik
10.05.19 ob 18.00
Skorba Hajdina
10.05.19 ob 18.00
PragerskoLovrenc
10.05.19 ob 18.00
Spodnja PolskavaTržec

13. krog - 17.05.19

17.05.19 ob 18.00
Spodnja PolskavaGerečja vas
17.05.19 ob 18.15
TržecPragersko
17.05.19 ob 18.00
LovrencSkorba
16.05.19 ob 18.00
HajdinaPodlehnik

14. krog - 24.05.19

24.05.19 ob 18.00
Gerečja vasHajdina
24.05.19 ob 18.00
PodlehnikLovrenc
24.05.19 ob 18.00
Skorba Tržec
24.05.19 ob 18.00
PragerskoSpodnja Polskava