Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Veterani 35 Vzhod MNZ Ptuj » Program tekmovanja

1. krog - 31.08.18

Leskovec31.08.18 ob 18.00
LeskovecGrajena
Zavrč31.08.18 ob 18.00
Zavrč - Cirkulane Markovci
Bukovci31.08.18 ob 18.00
BorovciDornava
Gorišnica31.08.18 ob 18.00
GorišnicaPodvinci

2. krog - 07.09.18

Grajena07.09.18 ob 17.30
GrajenaPodvinci
Dornava07.09.18 ob 17.30
DornavaGorišnica
Markovci07.09.18 ob 17.30
MarkovciBorovci
Leskovec07.09.18 ob 17.30
LeskovecZavrč - Cirkulane

3. krog - 14.09.18

Cirkulane14.09.18 ob 17.30
Zavrč - Cirkulane Grajena
Bukovci14.09.18 ob 17.30
BorovciLeskovec
Gorišnica14.09.18 ob 17.30
GorišnicaMarkovci
Podvinci14.09.18 ob 17.30
PodvinciDornava

4. krog - 21.09.18

Grajena21.09.18 ob 17.30
GrajenaDornava
Markovci21.09.18 ob 17.30
MarkovciPodvinci
Leskovec21.09.18 ob 17.30
LeskovecGorišnica
Cirkulane20.09.18 ob 17.30
Zavrč - Cirkulane Borovci

5. krog - 28.09.18

Bukovci28.09.18 ob 17.30
BorovciGrajena
Gorišnica28.09.18 ob 17.30
GorišnicaZavrč - Cirkulane
Podvinci28.09.18 ob 17.30
PodvinciLeskovec
Dornava28.09.18 ob 17.30
DornavaMarkovci

6. krog - 05.10.18

Grajena05.10.18 ob 17.00
GrajenaMarkovci
Leskovec05.10.18 ob 17.00
LeskovecDornava
Cirkulane05.10.18 ob 17.00
Zavrč - Cirkulane Podvinci
Bukovci05.10.18 ob 17.00
BorovciGorišnica

7. krog - 12.10.18

Gorišnica12.10.18 ob 16.30
GorišnicaGrajena
Podvinci12.10.18 ob 16.30
PodvinciBorovci
Dornava12.10.18 ob 16.30
DornavaZavrč - Cirkulane
Markovci12.10.18 ob 16.30
MarkovciLeskovec

8. krog - 29.03.19

29.03.19 ob 16.30
GrajenaLeskovec
29.03.19 ob 16.30
MarkovciZavrč - Cirkulane
29.03.19 ob 16.30
DornavaBorovci
29.03.19 ob 16.30
PodvinciGorišnica

9. krog - 05.04.19

05.04.19 ob 17.00
PodvinciGrajena
05.04.19 ob 17.00
GorišnicaDornava
05.04.19 ob 17.00
BorovciMarkovci
05.04.19 ob 17.00
Zavrč - Cirkulane Leskovec

10. krog - 12.04.19

12.04.19 ob 17.00
GrajenaZavrč - Cirkulane
12.04.19 ob 17.00
LeskovecBorovci
12.04.19 ob 17.00
MarkovciGorišnica
12.04.19 ob 17.30
DornavaPodvinci

11. krog - 19.04.19

19.04.19 ob 18.00
DornavaGrajena
19.04.19 ob 18.00
PodvinciMarkovci
19.04.19 ob 18.00
GorišnicaLeskovec
19.04.19 ob 18.00
BorovciZavrč - Cirkulane

12. krog - 10.05.19

10.05.19 ob 18.00
GrajenaBorovci
10.05.19 ob 18.00
Zavrč - Cirkulane Gorišnica
10.05.19 ob 18.00
LeskovecPodvinci
10.05.19 ob 18.00
MarkovciDornava

13. krog - 17.05.19

17.05.19 ob 18.00
MarkovciGrajena
17.05.19 ob 18.00
DornavaLeskovec
21.05.19 ob 18.15
PodvinciZavrč - Cirkulane
17.05.19 ob 18.00
GorišnicaBorovci

14. krog - 24.05.19

24.05.19 ob 18.00
GrajenaGorišnica
24.05.19 ob 18.00
BorovciPodvinci
24.05.19 ob 18.00
Zavrč - Cirkulane Dornava
24.05.19 ob 18.00
LeskovecMarkovci