Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Mlajši dečki 1.razred MNZ Ptuj » 17. kolo » Strelci

Strelci

1Mesarič Lan Aluminij A3400
2Krajnc JanDrava Dakinda Ptuj2900
3Kotnik Matej Aluminij A1700
4Čeh LukasDrava Dakinda Ptuj1600
5Kvas Anžej Aluminij A1600
6Vertič KiarDrava Dakinda B1400
7Lozinšek LanNK Kety emmi Bistrica A1400
8Vočanec LukasDrava Dakinda B1401
9Matjašič LukaDrava Dakinda Ptuj1200
10Valenko BjornOrmož1200
11Kolednik AnejNŠ Korant Markovci - Gorišnica1200
12Poštrak NejcNK Kety emmi Bistrica A1000
13Korošec AleksNK Kety emmi Bistrica A1000
14Letonja TilenAluminij B900
15Topolovec AndrejNŠ Korant Markovci - Gorišnica900
16Žerjav JakaDrava Dakinda B800
17Namestnik Gal Aluminij A800
18Petek LukaDrava Dakinda Ptuj800
19Bukovec RoccoNK Kety emmi Bistrica A700
20Kumer MarcelNK Kety emmi Bistrica A700
21Kop JakaNK Kety emmi Bistrica A700
22Obrovnik AndražAluminij B710
23Drevenšek Lan Aluminij A600
24Pleteršek GalLovrenc - Aluminij600
25Cebek IztokSkorba Golgeter600
26Medved OskarLovrenc - Aluminij600
27Grbavac Cene Aluminij A600
28Gajšek NikLovrenc - Aluminij600
29Vrbek MikeNK Kety emmi Bistrica A500
30Repič AnejDrava Dakinda B500
31Marčič Enej Aluminij A500
32Iršič TjašNK Kety EMMI BIstrica B500
33Marinkovič Borovnik MartinDrava Dakinda Ptuj500
34Majerič GašperNŠ Korant Markovci - Gorišnica500
35Zamuda ReneDrava Dakinda Ptuj500
36Veselaj EndritNK Kety emmi Bistrica A500
37Trstenjak JanDrava Dakinda Ptuj502
38Pinter MatjažNK Kety emmi Bistrica A400
39Durović Tarik Aluminij A400
40Kotnik MitjaLovrenc - Aluminij400
41Voda MarkoDrava Dakinda Ptuj400
42Kukovec RokDrava Dakinda Ptuj400
43Hercog Lampret TilenSkorba Golgeter400
44Kozoderc David Aluminij A400
45Kosar GalSkorba Golgeter400
46Marčič KrisNK Kety emmi Bistrica A400
47Repina AleksDrava Dakinda B402
48Jezovšek TimNK Kety emmi Bistrica A300
49Huber VidDrava Dakinda B300
50Čuš MaticDrava Dakinda Ptuj300
51Fišer JonasAluminij B300
52Pajek ReneOrmož300
53Letonja Dario Aluminij A300
54Dovečar NikoNŠ Korant Markovci - Gorišnica300
55Svetej DomenAluminij B300
56Kramberger EnejDrava Dakinda B300
57Fridl Teo Aluminij A300
58Repnik NikLovrenc - Aluminij300
59Arnuš LanDrava Dakinda B300
60Vindiš JanAluminij B200
61Forštnarič JanNŠ Korant Markovci - Gorišnica200
62Pušnik Jan Aluminij A200
63Pajek MihaOrmož200
64Caf AnžeOrmož200
65Kolarič AndražNŠ Korant Markovci - Gorišnica200
66Metličar Fric Tim Aluminij A200
67Ficjan AljažDrava Dakinda B200
68Brumen LukaDrava Dakinda B200
69Bedenik NejcSkorba Golgeter200
70Haliti MišelOrmož200
71Horvat ŽigaDrava Dakinda Ptuj200
72Šmigoc TimiLovrenc - Aluminij200
73Bratec AlenDrava Dakinda Ptuj200
74Potočnik MarioLovrenc - Aluminij200
75Gojčič LanAluminij B200
76Rus LukasAluminij B200
77Princl Gal Aluminij A200
78Jevtović LukaDrava Dakinda B200
79Kosar ŽigaSkorba Golgeter201
80Veber Napast ErikNK Kety EMMI BIstrica B210
81Letnik JureNŠ Korant Markovci - Gorišnica100
82Šibila BlažSkorba Golgeter100
83Štefanič JanNK Kety emmi Bistrica A100
84Dovečar AljažAluminij B100
85Protner NejcAluminij B100
86Strnad AljažOrmož100
87Šalamun Tjaž Aluminij A100
88Modrić MaiDrava Dakinda B100
89Žnidarič NikOrmož100
90Lenart TajAluminij B100
91Horvat UrbanNŠ Korant Markovci - Gorišnica100
92Jovanovič RokDrava Dakinda B100
93Sovec AnžeNK Kety emmi Bistrica A100
94Rudolf VidNK Kety EMMI BIstrica B100
95Brumec Korošec MaksimAluminij B100
96Kneževič MarkNK Kety EMMI BIstrica B100
97Bakšič LanejNK Kety emmi Bistrica A100
98Ciglar ReneNŠ Korant Markovci - Gorišnica100
99Hebar Kosi NinoDrava Dakinda B100
100Zamuda PatrikDrava Dakinda Ptuj100
101Prapotnik TimOrmož100
102Pišek Luka Aluminij A100
103Vidovič DomenDrava Dakinda Ptuj100
104Skrbiš AnejNK Kety EMMI BIstrica B100
105Luković KenanNK Kety emmi Bistrica A101
106Tomac LukaNK Kety EMMI BIstrica B110
107Modrič Tai LukaAluminij B110
108Majhen BlažOrmož120
109Klasič NejcSkorba Golgeter120
110Šlamberger LukaSkorba Golgeter010
111Strelec KrisLovrenc - Aluminij010
112Pišek MarkoSkorba Golgeter010