Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Člani - 2.razred MNZ Ptuj » 8. kolo » Zapisniki

Tekma: Hajdoše - Makole Bar Miha
0 : 3 (0 : 0)

Datum: 21.10.18 ob 10.30
Domači: Hajdoše
Gostje: Makole Bar Miha
Kraj : Hajdoše
Gledalcev: 70
Rezultat: 0 : 3 (0 : 0)
Gl. sodnik: Pišek Rok (Lovrenc na Dravskem polju)
1. pomočnik: Ivanuša Sergej (Ptuj)
2. pomočnik: Vajda Tadej (Markovci)
Delegat: Bezjak Janez (Gorišnica)


Postavi

Hajdoše

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Tomić TimotejVratar89273
3. Tomić Damjan51987
4. Kolarič David37177
6. Vogrinec DanijelKapetan24965
16. Kurež Boštjan36628
17. Glažar Gregor34717
7. Novak Matej65256
5. Zagoranski Blaž34725
10. Petek Mitja10844
11. Gajser Damijan70560
20. Glodež Tine70579

Makole Bar Miha

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
99.Turšič NikoVratar69270
2.Žunkovič JernejKapetan55158
3.Curk Dušan25553
79.Lorber Aleš82503
8.Peterkovič Tomaž71025
22.Smogavec Gašper71359
4.Stojnšek Jernej49519
11.Samastur Nejc71804
5.Ilek Dejan47680
9.Rojs David82619
7.Gajser Nejc200767
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
9. Novak Dejan37876
29. Koželj Aleksander49358
15. Drevenšek Sašo5294
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
98. Smogavec Maj71358
20. Sagadin Aleks74045
19. Cmrečnjak Matej51870
15. Fideršek Majk58561
10. Kotnik Andrej49969
16. Korez Borut98196
6. Gajser Klemen63799
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Gajser Damijan(avtogol) 75'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
22.Smogavec Gašper55'
9.Rojs David70'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Kolarič David23'
6.Vogrinec Danijel34'
10.Petek Mitja46'
16.Kurež Boštjan59'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
6.Gajser Klemen73'
IZKLJUČENI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Kolarič David70'
5.Zagoranski Blaž70'
MENJAVE
6.Vogrinec Danijel46'
29.Koželj Aleksander46'
20.Glodež Tine55'
9.Novak Dejan55'
5.Ilek Dejan59'
16.Korez Borut59'
11.Samastur Nejc59'
10.Kotnik Andrej59'
22.Smogavec Gašper66'
6.Gajser Klemen66'
3.Curk Dušan83'
19.Cmrečnjak Matej83'
7.Gajser Nejc83'
20.Sagadin Aleks83'


Tekma: ŠD Mladinec Lovrenc - Rogoznica Slofin
2 : 2 (2 : 1)

Datum: 20.10.18 ob 15.00
Domači: ŠD Mladinec Lovrenc
Gostje: Rogoznica Slofin
Kraj : Lovrenc na Dravskem polju
Gledalcev: 30
Rezultat: 2 : 2 (2 : 1)
Gl. sodnik: Marin Sergej (Podgorci)
1. pomočnik: Zagoršek Ljubo (Markovci)
2. pomočnik: Teran Jernej (Pragersko)
Delegat: Vrbanec Sandi (Ptuj)


Postavi

ŠD Mladinec Lovrenc

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Pšajd JureVratar86245
5. Marzidovšek Alen45244
2. Arnejčič Aleks47489
10. Kranjc Alex71068
3. Drevenšek Anton44071
8. Pepelnik MihaKapetan39305
19. Dikavčič Nino90364
4. Skaza Primož60092
14. Brglez Žiga75660
17. Pulko Andrej58799
16. Pepelnik Luka39304

Rogoznica Slofin

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
33.Golc MilanVratar5214
7.Cingesar Damir40573
5.Muršec Denis49115
16.Mazera Dejan49611
18.Polič Mitja48927
17.Matijevič Martin201515
6.Zorko Davor43708
21.Halužan Robert32051
8.Kuserbanj Boštjan26632
10.Stanet PeterKapetan55382
19.Horvat Danijel38423
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
18. Kaisersberger Roman5304
15. Ivančič Rok70078
6. Sagadin Denis82656
0. Pišek Bojan35364
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13. Bratušek Davorin67869
14. Vindiš Luka76486
3. Grujić Polič Zlatko111285
11. Lebar Matjaž62345
2. Potočnik Tomaž78707
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
17.Pulko Andrej16'
14.Brglez Žiga21'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
21.Halužan Robert4'
21.Halužan Robert69'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Kranjc Alex48'
8.Pepelnik Miha65'
17.Pulko Andrej70'
5.Marzidovšek Alen90'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Cingesar Damir48'
33.Golc Milan50'
18.Polič Mitja57'
5.Muršec Denis59'
21.Halužan Robert82'
17.Matijevič Martin89'
IZKLJUČENI
MENJAVE
4.Skaza Primož55'
6.Sagadin Denis55'
2.Arnejčič Aleks80'
15.Ivančič Rok80'
19.Horvat Danijel60'
11.Lebar Matjaž60'
8.Kuserbanj Boštjan67'
3.Grujić Polič Zlatko67'
18.Polič Mitja85'
2.Potočnik Tomaž85'
6.Zorko Davor87'
14.Vindiš Luka87'


Tekma: ŠD Slovenja vas - NK Majšperk picerija Špajza
0 : 5 (0 : 5)

Datum: 20.10.18 ob 15.00
Domači: ŠD Slovenja vas
Gostje: NK Majšperk picerija Špajza
Kraj : Slovenja vas
Gledalcev: 40
Rezultat: 0 : 5 (0 : 5)
Gl. sodnik: Krajnc Žan (Destrnik)
1. pomočnik: Jakopina Peter (Maribor )
2. pomočnik: Gačnik Jakob Gal (Ptuj)
Delegat: Topolovec Anton (Zgornji Leskovec)


Postavi

ŠD Slovenja vas

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Šešo AljažVratar56841
9. Kumer Aleksander53530
22. Gasenburger Gregor56834
11. Vidovič Jan77053
10. Pleteršek Matevž60091
7. Žalar DavidKapetan40034
2. Erhatič Borut406
13. Rajh Alen56827
15. Levanič Kristjian35361
5. Drosk Ladislav44701
3. Panič Dušan8397

NK Majšperk picerija Špajza

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Murko TomažVratar10922
2.Novak Nejc52771
21.Sluga Gregor32704
4.Širec Klemen55592
14.Bedrač Damjan60778
8.Vrabl Rene49977
9.Pajnkiher Marko63943
15.Krajnc Simon67146
7.Letonja Rok30361
18.Turkuš RenatoKapetan70550
6.Fišer Blaž65846
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
17. Vrečar Gregor61796
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
17. Bratkovič Robert34607
1. Križanec TilenVratar90858
19. Pompe Miha40528
10. Mlakar Žan103997
20. Kodrič Jan73795
11. Vek Denis75345
16. Korže Zoran103995
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Letonja Rok1'
7.Letonja Rok5'
7.Letonja Rok8'
8.Vrabl Rene(11m) 25'
7.Letonja Rok40'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
3.Panič Dušan30'
13.Rajh Alen67'
7.Žalar David68'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
15.Krajnc Simon23'
IZKLJUČENI
MENJAVE
6.Fišer Blaž30'
17.Bratkovič Robert30'
12.Murko Tomaž46'
1.Križanec Tilen46'
15.Krajnc Simon57'
10.Mlakar Žan57'
18.Turkuš Renato65'
19.Pompe Miha65'
2.Novak Nejc74'
11.Vek Denis74'


Tekma: Polskava avtop. Grobelnik - Oplotnica
3 : 0 (1 : 0)

Datum: 20.10.18 ob 15.00
Domači: Polskava avtop. Grobelnik
Gostje: Oplotnica
Kraj : Spodnja Polskava
Gledalcev: 30
Rezultat: 3 : 0 (1 : 0)
Gl. sodnik: Kouter Denis (Lovrenc na Dravskem polju)
1. pomočnik: Petek Jernej (Ivanjkovci)
2. pomočnik: Kostanjevec Slavko (Markovci)
Delegat: Golob Peter (Ptuj)


Postavi

Polskava avtop. Grobelnik

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Horvat DavidVratar68090
23. Janžič Gašper68142
6. Kos Gašper51295
3. Krčo BorislavKapetan42569
11. Gradič Dejvid47679
74. Pišotek Sašo55261
2. Juhart Jan75333
7. Kos Urban76285
20. Vindiš Marko48226
8. Gajšek Tadej52766
17. Špes Jaka51297

Oplotnica

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Veber RokVratar55504
3.Veber Matevž88288
4.Leskovar Matej80599
20.Ahej BlažKapetan48420
14.Lunežnik Aljaž80386
8.Mešiček Dejan48423
10.Brusl Žiga84498
2.Kos Aljaž87530
11.Golob Patrik77797
7.Skrbinek Mitja69823
9.Leskovar Kevin73325
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
4. Lunežnik Tadej79817
87. Urgl Mitja32389
10. Libman Rene39246
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
17. Leskovar Primož77049
16. Pem Marko88755
13. Leskovar Aleš88289
19. Štefane Gašper103463
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Kos Urban26'
20.Vindiš Marko48'
10.Libman Rene71'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
3.Krčo Borislav39'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Lunežnik Aljaž75'
IZKLJUČENI
MENJAVE
3.Krčo Borislav55'
4.Lunežnik Tadej55'
11.Gradič Dejvid61'
10.Libman Rene61'
20.Vindiš Marko66'
87.Urgl Mitja66'
9.Leskovar Kevin46'
19.Štefane Gašper46'