Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Člani - 2.razred MNZ Ptuj » 17. kolo » Zapisniki

Tekma: Makole Bar Miha - Hajdoše
7 : 2 (4 : 0)

Datum: 26.05.19 ob 16.00
Domači: Makole Bar Miha
Gostje: Hajdoše
Kraj : Makole
Gledalcev: 100
Rezultat: 7 : 2 (4 : 0)
Gl. sodnik: Klinc Niko (Hajdina)
1. pomočnik: Lenart Mitja (Hajdina)
2. pomočnik: Zagoršek Ljubo (Markovci)
Delegat: Milošič Ignac (Kidričevo)


Postavi

Makole Bar Miha

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
99. Turšič NikoVratar69270
2. Žunkovič JernejKapetan55158
5. Lorber Aleš82503
15. Fideršek Majk58561
4. Stojnšek Klemen49520
22. Smogavec Gašper71359
16. Korez Borut98196
9. Rojs David82619
10. Samastur Nejc71804
8. Peterkovič Tomaž71025
7. Gajser Nejc200767

Hajdoše

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Kaisersberger RomanVratar5304
4.Kolarič David37177
10.Petek Mitja10844
20.Glodež Tine70579
3.Tomić Damjan51987
29.Glažar Niko38425
5.Kaisersberger Aljaž70577
7.Novak Matej65256
19.Bauman Tadej73437
6.Vogrinec DanijelKapetan24965
13.Metličar Miha55704
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
20. Sagadin Aleks74045
3. Curk Dušan25553
18. Sagadin Primož17355
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
15. Mlakar Aleksander371
8. Potočnik Jakob5331
14. Petrušič Davorin40106
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Stojnšek Klemen(11m) 10'
8.Peterkovič Tomaž(11m) 17'
22.Smogavec Gašper37'
10.Samastur Nejc42'
2.Žunkovič Jernej46'
20.Sagadin Aleks69'
22.Smogavec Gašper82'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Petek Mitja48'
10.Petek Mitja(11m) 73'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
2.Žunkovič Jernej54'
22.Smogavec Gašper62'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Novak Matej7'
4.Kolarič David47'
13.Metličar Miha70'
IZKLJUČENI
MENJAVE
16.Korez Borut57'
20.Sagadin Aleks57'
2.Žunkovič Jernej62'
18.Sagadin Primož62'
10.Samastur Nejc77'
3.Curk Dušan77'
5.Kaisersberger Aljaž67'
8.Potočnik Jakob67'


Tekma: Oplotnica - Polskava avtop. Grobelnik
2 : 3 (0 : 3)

Datum: 25.05.19 ob 17.00
Domači: Oplotnica
Gostje: Polskava avtop. Grobelnik
Kraj : Oplotnica
Gledalcev: 20
Rezultat: 2 : 3 (0 : 3)
Gl. sodnik: Pernat Marko (Lovrenc na Dravskem polju)
1. pomočnik: Mustafić Jasmin (Ptuj)
2. pomočnik: Jakopina Peter (Maribor )
Delegat: Jambriško Sebastjan (Kidričevo)


Postavi

Oplotnica

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Veber RokVratar55504
19. Jelenko Tadej48422
13. Lunežnik Aljaž80386
4. Leskovar MatejKapetan80599
14. Kos Aljaž87530
9. Leskovar Aleš88289
11. Šraml Anej51540
10. Brusl Žiga84498
5. Skrbinek Mitja69823
8. Mešiček Dejan48423
7. Čoh Tilen51519

Polskava avtop. Grobelnik

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Horvat DavidVratar68090
17.Špes Jaka51297
2.Kos Gašper51295
7.Kos Urban76285
10.Libman Rene39246
6.Stegne Jure46822
3.Krčo Borislav42569
4.Lunežnik Tadej79817
15.Ferenc Klemen50591
27.Dolenc MitjaKapetan47691
11.Gradič Dejvid47679
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
17. Hvala Blaž48421
18. Crnič Klemen66164
3. Štefane Gašper103463
22. Golob Patrik77797
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
87. Pišotek Sašo55261
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
17.Hvala Blaž80'
11.Šraml Anej89'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Lunežnik Tadej22'
11.Gradič Dejvid31'
7.Kos Urban41'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Šraml Anej35'
10.Brusl Žiga50'
14.Kos Aljaž52'
7.Čoh Tilen63'
IZKLJUČENI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Leskovar Aleš52'
MENJAVE
7.Čoh Tilen65'
17.Hvala Blaž65'


Tekma: NK Majšperk picerija Špajza - ŠD Slovenja vas
7 : 3 (3 : 2)

Datum: 25.05.19 ob 17.00
Domači: NK Majšperk picerija Špajza
Gostje: ŠD Slovenja vas
Kraj : Majšerk
Gledalcev: 60
Rezultat: 7 : 3 (3 : 2)
Gl. sodnik: Gojčič Tomaž (Hajdina)
1. pomočnik: Erker Andrej (Slovenska Bistrica)
2. pomočnik: Bezjak Žiga (Gorišnica)
Delegat: Bezjak Janez (Gorišnica)


Postavi

NK Majšperk picerija Špajza

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Križanec TilenVratar90858
77. Fišer Blaž65846
16. Korže Zoran103995
22. Novak Nejc52771
37. Prapotnik Aljaž42105
8. Vrabl Rene49977
17. Bratkovič Robert34607
6. Peklič Žiga77893
7. Letonja Rok30361
64. Turkuš RenatoKapetan70550
15. Krajnc Simon67146

ŠD Slovenja vas

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Šešo AljažVratar56841
2.Panič Dušan8397
15.Gasenburger Gregor56834
17.Vrečar Gregor61796
4.Polanič Matteo72675
11.Vidovič Jan77053
23.Lenart Jani8396
8.Babšek Blaž57621
9.Kumer Aleksander53530
7.Žalar David40034
10.Pleteršek MatevžKapetan60091
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
19. Pompe Miha40528
11. Vek Denis75345
21. Kodrič Jan73795
10. Krajnc Uroš76477
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
6. Erhatič Borut406
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Letonja Rok12'
7.Letonja Rok31'
10.Krajnc Uroš73'
17.Bratkovič Robert76'
19.Pompe Miha79'
21.Kodrič Jan88'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
17.Vrečar Gregor6'
8.Babšek Blaž(avtogol) 26'
7.Žalar David29'
8.Babšek Blaž78'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
37.Prapotnik Aljaž22'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
1.Šešo Aljaž80'
IZKLJUČENI
MENJAVE
37.Prapotnik Aljaž49'
10.Krajnc Uroš49'
15.Krajnc Simon72'
21.Kodrič Jan72'
64.Turkuš Renato78'
19.Pompe Miha78'
16.Korže Zoran83'
11.Vek Denis83'


Tekma: Rogoznica Slofin - ŠD Mladinec Lovrenc
2 : 0 (1 : 0)

Datum: 25.05.19 ob 17.00
Domači: Rogoznica Slofin
Gostje: ŠD Mladinec Lovrenc
Kraj : Rogoznica
Gledalcev: 30
Rezultat: 2 : 0 (1 : 0)
Gl. sodnik: Glažar Teo (Hajdina)
1. pomočnik: Hozyan Uroš (Sveti Tomaž)
2. pomočnik: Kirič Bojan (Ormož)
Delegat: Zagoršek Boris (Ptuj)


Postavi

Rogoznica Slofin

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
33. Golc MilanVratar5214
7. Cingesar Damir40573
20. Paluc Tomaž43814
19. Horvat Danijel38423
10. Stanet PeterKapetan55382
6. Zorko Davor43708
18. Polič Mitja48927
17. Matijevič Martin201515
11. Mazera Dejan49611
16. Fric Andrej62354
8. Kitak Martin74395

ŠD Mladinec Lovrenc

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Ornig GorazdVratar37737
18.Širovnik David34613
5.Marzidovšek Alen45244
17.Pulko Andrej58799
8.Pepelnik MihaKapetan39305
7.Pulko Marko44077
11.Pulko Sandi59697
2.Arnejčič Aleks47489
3.Dajnko Sandi65559
19.Dikavčič Nino90364
14.Brglez Žiga75660
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
4. Vajskopf Aljaž205183
22. Štulec Boštjan41845
14. Vindiš Luka76486
5. Rižnar Matej42084
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
4. Skaza Primož60092
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Stanet Peter23'
22.Štulec Boštjan85'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Mazera Dejan53'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Pulko Sandi53'
IZKLJUČENI
MENJAVE
8.Kitak Martin59'
22.Štulec Boštjan59'
11.Mazera Dejan64'
5.Rižnar Matej64'
19.Horvat Danijel83'
4.Vajskopf Aljaž83'
20.Paluc Tomaž86'
14.Vindiš Luka86'