Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Člani - 2.razred MNZ Ptuj » 16. kolo » Zapisniki

Tekma: ŠD Mladinec Lovrenc - Oplotnica
4 : 4 (3 : 3)

Datum: 19.05.19 ob 10.30
Domači: ŠD Mladinec Lovrenc
Gostje: Oplotnica
Kraj : Lovrenc na Dravskem polju
Gledalcev: 35
Rezultat: 4 : 4 (3 : 3)
Gl. sodnik: Gačnik Jakob Gal (Ptuj)
1. pomočnik: Skok Aleš (Ptujska Gora)
2. pomočnik: Šprah Robert (Cirkulane)
Delegat: Kokol Miro (Destrnik)


Postavi

ŠD Mladinec Lovrenc

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Pšajd JureVratar86245
18. Širovnik David34613
5. Marzidovšek Alen45244
3. Drevenšek Anton44071
8. Pepelnik MihaKapetan39305
10. Ornig Gorazd37737
17. Pulko Andrej58799
12. Kranjc Alex71068
7. Pulko Marko44077
16. Pepelnik Luka39304
19. Dikavčič Nino90364

Oplotnica

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Jarni MaticVratar51522
13.Golob Patrik77797
5.Leskovar MatejKapetan80599
15.Vodopivec Rok41512
19.Kos Aljaž87530
14.Šraml Anej51540
9.Leskovar Aleš88289
10.Brusl Žiga84498
11.Jelenko Andraž66191
17.Hvala Blaž48421
7.Čoh Tilen51519
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
2. Arnejčič Aleks47489
11. Pulko Sandi59697
4. Skaza Primož60092
9. Šimic Rok73916
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
8. Mešiček Dejan48423
2. Smogavec Žiga89734
6. Skrbinek Mitja69823
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Pulko Marko9'
17.Pulko Andrej20'
17.Pulko Andrej32'
10.Ornig Gorazd83'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
17.Hvala Blaž5'
11.Jelenko Andraž17'
7.Čoh Tilen25'
7.Čoh Tilen61'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
17.Pulko Andrej92'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Brusl Žiga35'
17.Hvala Blaž39'
13.Golob Patrik41'
11.Jelenko Andraž74'
IZKLJUČENI
MENJAVE
19.Dikavčič Nino46'
11.Pulko Sandi46'
16.Pepelnik Luka75'
4.Skaza Primož75'
3.Drevenšek Anton91'
2.Arnejčič Aleks91'
17.Hvala Blaž46'
8.Mešiček Dejan46'
14.Šraml Anej63'
2.Smogavec Žiga63'
7.Čoh Tilen90'
6.Skrbinek Mitja90'


Tekma: ŠD Slovenja vas - Rogoznica Slofin
1 : 6 (1 : 2)

Datum: 18.05.19 ob 17.00
Domači: ŠD Slovenja vas
Gostje: Rogoznica Slofin
Kraj : Slovenja vas
Gledalcev: 50
Rezultat: 1 : 6 (1 : 2)
Gl. sodnik: Prelog Blaž (Ptuj)
1. pomočnik: Ivanuša Sergej (Ptuj)
2. pomočnik: Kirič Bojan (Ormož)
Delegat: Ozmec Drago (Pragersko)


Postavi

ŠD Slovenja vas

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Novak LukaVratar96488
17. Vrečar Gregor61796
11. Vidovič Jan77053
6. Erhatič BorutKapetan406
4. Polanič Matteo72675
9. Kumer Aleksander53530
8. Babšek Blaž57621
23. Lenart Jani8396
21. Svenšek Sandi77980
14. Šešo Aljaž56841
2. Panič Dušan8397

Rogoznica Slofin

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Podhostnik MitjaVratar46886
7.Cingesar Damir40573
20.Paluc Tomaž43814
19.Horvat Danijel38423
10.Stanet PeterKapetan55382
6.Zorko Davor43708
8.Kuserbanj Boštjan26632
18.Polič Mitja48927
17.Matijevič Martin201515
9.Rižnar Gorazd66057
11.Lebar Matjaž62345
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13. Šmintić Denis42348
10. Gerečnik Aleš4556
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
4. Vajskopf Aljaž205183
16. Fric Andrej62354
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
23.Lenart Jani15'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Lebar Matjaž20'
17.Matijevič Martin31'
11.Lebar Matjaž62'
9.Rižnar Gorazd69'
9.Rižnar Gorazd72'
11.Lebar Matjaž86'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE
14.Šešo Aljaž76'
13.Šmintić Denis76'
19.Horvat Danijel72'
16.Fric Andrej72'
8.Kuserbanj Boštjan76'
4.Vajskopf Aljaž76'


Tekma: Zgornja Polskava - NK Majšperk picerija Špajza
3 : 2 (2 : 2)

Datum: 18.05.19 ob 17.00
Domači: Zgornja Polskava
Gostje: NK Majšperk picerija Špajza
Kraj : Zgornja Polskava
Gledalcev: 40
Rezultat: 3 : 2 (2 : 2)
Gl. sodnik: Klinc Niko (Hajdina)
1. pomočnik: Hvalec Andrej (Slovenska Bistrica)
2. pomočnik: Jakopina Peter (Maribor )
Delegat: Jambriško Sebastjan (Kidričevo)


Postavi

Zgornja Polskava

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
30. Šutalo TomislavVratar24644
4. Vegel Samo198
18. Šlamberger Jernej64990
2. Hartl Jan90357
11. Milošič Matic67601
9. Furman Borut42849
8. Smogavc Matej77079
13. Klajderič MarkoKapetan32278
17. Kac Tomaž55221
16. Klajderič Uroš32279
20. Perc Matic46091

NK Majšperk picerija Špajza

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Križanec TilenVratar90858
9.Fišer BlažKapetan65846
16.Korže Zoran103995
18.Novak Nejc52771
4.Širec Klemen55592
5.Vrabl Rene49977
17.Bratkovič Robert34607
6.Peklič Žiga77893
7.Letonja Rok30361
13.Pislak Marko71639
20.Kodrič Jan73795
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
21. Paulec Aleš15946
7. Potočnik Žan41467
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
19. Pompe Miha40528
11. Vek Denis75345
15. Krajnc Simon67146
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Milošič Matic9'
8.Smogavc Matej19'
21.Paulec Aleš76'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
13.Pislak Marko1'
20.Kodrič Jan6'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
2.Hartl Jan47'
30.Šutalo Tomislav86'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
20.Kodrič Jan29'
5.Vrabl Rene48'
18.Novak Nejc79'
19.Pompe Miha79'
IZKLJUČENI
MENJAVE
16.Klajderič Uroš43'
7.Potočnik Žan43'
7.Potočnik Žan70'
21.Paulec Aleš70'
20.Kodrič Jan53'
19.Pompe Miha53'
16.Korže Zoran63'
15.Krajnc Simon63'
7.Letonja Rok77'
11.Vek Denis77'


Tekma: Polskava avtop. Grobelnik - Makole Bar Miha
2 : 2 (0 : 0)

Datum: 18.05.19 ob 17.00
Domači: Polskava avtop. Grobelnik
Gostje: Makole Bar Miha
Kraj : Spodnja Polskava
Gledalcev: 50
Rezultat: 2 : 2 (0 : 0)
Gl. sodnik: Gojčič Tomaž (Hajdina)
1. pomočnik: Bratuša Patrik (Podgorci)
2. pomočnik: Bezjak Žiga (Gorišnica)
Delegat: Golob Peter (Ptuj)


Postavi

Polskava avtop. Grobelnik

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Lunežnik ŽigaVratar81772
27. Dolenc MitjaKapetan47691
13. Završki Luka46884
4. Lunežnik Tadej79817
87. Urgl Mitja32389
2. Kos Gašper51295
11. Gradič Dejvid47679
17. Špes Jaka51297
10. Libman Rene39246
15. Ferenc Klemen50591
6. Stegne Jure46822

Makole Bar Miha

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
98.Smogavec MajVratar71358
2.Žunkovič JernejKapetan55158
3.Curk Dušan25553
15.Fideršek Majk58561
4.Stojnšek Klemen49520
22.Smogavec Gašper71359
16.Korez Borut98196
9.Rojs David82619
5.Samastur Nejc71804
8.Peterkovič Tomaž71025
7.Gajser Nejc200767
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
3. Krčo Borislav42569
74. Koren Vasja54462
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
99. Turšič NikoVratar69270
20. Sagadin Aleks74045
11. Ornik Luka61866
79. Vantur Mihael98194
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Lunežnik Tadej48'
10.Libman Rene88'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Peterkovič Tomaž82'
8.Peterkovič Tomaž91'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
2.Kos Gašper15'
27.Dolenc Mitja43'
4.Lunežnik Tadej52'
6.Stegne Jure65'
10.Libman Rene89'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
2.Žunkovič Jernej47'
7.Gajser Nejc87'
IZKLJUČENI
MENJAVE
13.Završki Luka59'
3.Krčo Borislav59'
16.Korez Borut52'
11.Ornik Luka52'
3.Curk Dušan78'
20.Sagadin Aleks78'