Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Člani - 2.razred MNZ Ptuj » 10. kolo » Zapisniki

Tekma: Oplotnica - Makole Bar Miha
0 : 4 (0 : 1)

Datum: 31.03.19 ob 16.00
Domači: Oplotnica
Gostje: Makole Bar Miha
Kraj : Oplotnica
Gledalcev: 130
Rezultat: 0 : 4 (0 : 1)
Gl. sodnik: Kornik Silvester (Ptuj)
1. pomočnik: Sitar Kristian (Hajdina)
2. pomočnik: Mustafić Jasmin (Ptuj)
Delegat: Čelan Leon (Pragersko)


Postavi

Oplotnica

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Jarni MaticVratar51522
14. Kos Aljaž87530
4. Leskovar MatejKapetan80599
3. Lunežnik Aljaž80386
18. Sevšek Luka103200
5. Veber Jaka96188
10. Brusl Žiga84498
9. Leskovar Aleš88289
11. Golob Patrik77797
2. Šraml Anej51540
6. Skrbinek Mitja69823

Makole Bar Miha

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
99.Turšič NikoVratar69270
2.Žunkovič JernejKapetan55158
3.Curk Dušan25553
10.Samastur Nejc71804
7.Rojs David82619
22.Smogavec Gašper71359
4.Stojnšek Klemen49520
11.Ornik Luka61866
16.Korez Borut98196
15.Fideršek Majk58561
19.Sagadin Primož17355
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
17. Jelenko Tadej48422
8. Mešiček Dejan48423
19. Štefane Gašper103463
7. Čoh Tilen51519
15. Jelenko Andraž66191
16. Hvala Blaž48421
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
6. Smogavec Maj71358
20. Sagadin Aleks74045
8. Peterkovič Tomaž71025
79. Vantur Mihael98194
12. Juhart Jan75333
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Rojs David28'
22.Smogavec Gašper49'
4.Stojnšek Klemen(11m) 54'
7.Rojs David77'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Brusl Žiga26'
3.Lunežnik Aljaž29'
9.Leskovar Aleš66'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
19.Sagadin Primož41'
IZKLJUČENI
MENJAVE
10.Brusl Žiga46'
8.Mešiček Dejan46'
6.Skrbinek Mitja46'
7.Čoh Tilen46'
2.Šraml Anej61'
15.Jelenko Andraž61'
11.Golob Patrik64'
16.Hvala Blaž64'
16.Korez Borut59'
12.Juhart Jan59'
19.Sagadin Primož69'
20.Sagadin Aleks69'
11.Ornik Luka78'
8.Peterkovič Tomaž78'


Tekma: NK Majšperk picerija Špajza - Polskava avtop. Grobelnik
1 : 0 (1 : 0)

Datum: 30.03.19 ob 14.30
Domači: NK Majšperk picerija Špajza
Gostje: Polskava avtop. Grobelnik
Kraj : Majšerk
Gledalcev: 50
Rezultat: 1 : 0 (1 : 0)
Gl. sodnik: Sakelšek Aleš (Lovrenc na Dravskem polju)
1. pomočnik: Lenart Mitja (Hajdina)
2. pomočnik: Maksimovič Laura (Ptuj)
Delegat: Zagoršek Boris (Ptuj)


Postavi

NK Majšperk picerija Špajza

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Križanec TilenVratar90858
77. Fišer Blaž65846
6. Peklič Žiga77893
22. Novak Nejc52771
4. Širec Klemen55592
8. Vrabl Rene49977
17. Bratkovič Robert34607
64. Turkuš RenatoKapetan70550
7. Letonja Rok30361
13. Pislak Marko71639
10. Krajnc Uroš76477

Polskava avtop. Grobelnik

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Lunežnik ŽigaVratar81772
10.Libman Rene39246
6.Kos Gašper51295
3.Krčo Borislav42569
11.Gradič Dejvid47679
15.Ferenc Klemen50591
8.Gajšek Tadej52766
7.Kos Urban76285
4.Lunežnik Tadej79817
74.Pišotek Sašo55261
27.Dolenc MitjaKapetan47691
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
21. Kodrič Jan73795
19. Pompe Miha40528
11. Vek Denis75345
15. Krajnc Simon67146
16. Korže Zoran103995
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
87. Završki Luka46884
13. Koren Vasja54462
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Vrabl Rene(11m) 12'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Širec Klemen83'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
27.Dolenc Mitja78'
IZKLJUČENI
MENJAVE
17.Bratkovič Robert46'
15.Krajnc Simon46'
13.Pislak Marko70'
19.Pompe Miha70'
64.Turkuš Renato85'
21.Kodrič Jan85'
10.Krajnc Uroš91'
11.Vek Denis91'
15.Ferenc Klemen64'
13.Koren Vasja64'


Tekma: Rogoznica Slofin - Hajdoše
1 : 0 (0 : 0)

Datum: 30.03.19 ob 14.30
Domači: Rogoznica Slofin
Gostje: Hajdoše
Kraj : Rogoznica
Gledalcev: 30
Rezultat: 1 : 0 (0 : 0)
Gl. sodnik: Hozyan Uroš (Sveti Tomaž)
1. pomočnik: Petek Jernej (Ivanjkovci)
2. pomočnik: Kirič Bojan (Ormož)
Delegat: Žgeč Branko (Ptuj)


Postavi

Rogoznica Slofin

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
33. Golc MilanVratar5214
20. Paluc Tomaž43814
18. Polič Mitja48927
17. Matijevič Martin201515
13. Bratušek Davorin67869
6. Zorko Davor43708
16. Fric Andrej62354
19. Horvat Danijel38423
8. Kuserbanj Boštjan26632
10. Stanet PeterKapetan55382
22. Šoštarič Benjamin79388

Hajdoše

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Mesarec MarjanVratar34720
16.Kurež Boštjan36628
17.Glažar GregorKapetan34717
11.Gajser Damijan70560
9.Novak Dejan37876
7.Novak Matej65256
3.Tomić Damjan51987
29.Glažar Niko38425
4.Kolarič David37177
20.Glodež Tine70579
8.Potočnik Jakob5331
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
14. Vindiš Luka76486
15. Hvalec Aleš65563
4. Vajskopf Aljaž205183
11. Lebar Matjaž62345
2. Podhostnik Mitja46886
9. Kitak Martin74395
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Marolt JernejVratar98078
10. Petek Mitja10844
5. Šadl Marcel34561
6. Kaisersberger Aljaž70577
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
18.Polič Mitja63'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Novak Matej62'
IZKLJUČENI
MENJAVE
13.Bratušek Davorin46'
11.Lebar Matjaž46'
22.Šoštarič Benjamin61'
2.Podhostnik Mitja61'
18.Polič Mitja65'
4.Vajskopf Aljaž65'
19.Horvat Danijel82'
9.Kitak Martin82'
20.Paluc Tomaž88'
14.Vindiš Luka88'
8.Potočnik Jakob46'
5.Šadl Marcel46'
11.Gajser Damijan46'
10.Petek Mitja46'
1.Mesarec Marjan68'
12.Marolt Jernej68'


Tekma: Zgornja Polskava - ŠD Mladinec Lovrenc
1 : 0 (1 : 0)

Datum: 30.03.19 ob 14.30
Domači: Zgornja Polskava
Gostje: ŠD Mladinec Lovrenc
Kraj : Zgornja Polskava
Gledalcev: 30
Rezultat: 1 : 0 (1 : 0)
Gl. sodnik: Hvalec Andrej (Slovenska Bistrica)
1. pomočnik: Jakopina Peter (Maribor )
2. pomočnik: Zagoršek Ljubo (Markovci)
Delegat: Vrbanec Sandi (Ptuj)


Postavi

Zgornja Polskava

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
30. Hojnik DejanVratar54816
6. Veber Žan56880
7. Stopar Goran81570
2. Hartl Jan90357
8. Smogavc Matej77079
14. Lunežnik Matej72906
9. Furman Borut42849
5. Krlej Uroš42212
11. Milošič Matic67601
20. Perc Matic46091
16. Klajderič UrošKapetan32279

ŠD Mladinec Lovrenc

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Pšajd JureVratar86245
5.Marzidovšek Alen45244
15.Dajnko Sandi65559
10.Ornig Gorazd37737
16.Pepelnik Luka39304
19.Dikavčič Nino90364
7.Pulko MarkoKapetan44077
17.Pulko Andrej58799
14.Brglez Žiga75660
6.Sagadin Denis82656
18.Širovnik David34613
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
21. Paulec Aleš15946
18. Šlamberger Jernej64990
13. Ropič Žan68278
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
4. Skaza Primož60092
2. Arnejčič Aleks47489
9. Ivančič Rok70078
13. Škerget Žan98321
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
13.Ropič Žan25'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
16.Klajderič Uroš30'
14.Lunežnik Matej65'
6.Veber Žan75'
7.Stopar Goran81'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
15.Dajnko Sandi32'
18.Širovnik David66'
5.Marzidovšek Alen73'
IZKLJUČENI
MENJAVE
5.Krlej Uroš16'
13.Ropič Žan16'
16.Klajderič Uroš50'
18.Šlamberger Jernej50'
13.Ropič Žan80'
21.Paulec Aleš80'
17.Pulko Andrej26'
9.Ivančič Rok26'
9.Ivančič Rok46'
2.Arnejčič Aleks46'