Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Program tekmovanja

1. krog - 25.08.18

Poljčane25.08.18 ob 17.00
NK BOČ PoljčaneOrmož
Dornava25.08.18 ob 17.00
DornavaŠD Gorišnica
Zavrč25.08.18 ob 17.00
NŠ ZavrčTržec
Grajena25.08.18 ob 17.00
ŠD GrajenaSredišče ob Dravi
Dežno - Podlehnik25.08.18 ob 17.00
ŠD PODLEHNIKLeskovec

2. krog - 01.09.18

Ormož02.09.18 ob 17.00
OrmožLeskovec
Središče ob Dravi01.09.18 ob 17.00
Središče ob DraviŠD PODLEHNIK
Tržec01.09.18 ob 16.00
TržecŠD Grajena
Gorišnica02.09.18 ob 17.00
ŠD GorišnicaNŠ Zavrč
Poljčane01.09.18 ob 17.00
NK BOČ PoljčaneDornava

3. krog - 08.09.18

Dornava09.09.18 ob 16.00
DornavaOrmož
Zavrč09.09.18 ob 16.00
NŠ ZavrčNK BOČ Poljčane
Grajena08.09.18 ob 16.00
ŠD GrajenaŠD Gorišnica
Dežno - Podlehnik09.09.18 ob 16.00
ŠD PODLEHNIKTržec
Leskovec08.09.18 ob 16.00
LeskovecSredišče ob Dravi

4. krog - 15.09.18

Ormož16.09.18 ob 16.00
OrmožSredišče ob Dravi
Tržec16.09.18 ob 16.00
TržecLeskovec
Gorišnica16.09.18 ob 16.00
ŠD GorišnicaŠD PODLEHNIK
Poljčane15.09.18 ob 16.00
NK BOČ PoljčaneŠD Grajena
Dornava16.09.18 ob 16.00
DornavaNŠ Zavrč

5. krog - 22.09.18

Zavrč22.09.18 ob 16.00
NŠ ZavrčOrmož
Grajena23.09.18 ob 16.00
ŠD GrajenaDornava
Dežno - Podlehnik21.09.18 ob 19.00
ŠD PODLEHNIKNK BOČ Poljčane
Leskovec22.09.18 ob 16.00
LeskovecŠD Gorišnica
Središče ob Dravi23.09.18 ob 16.00
Središče ob DraviTržec

6. krog - 29.09.18

Ormož30.09.18 ob 16.00
OrmožTržec
Gorišnica30.09.18 ob 16.00
ŠD GorišnicaSredišče ob Dravi
Poljčane29.09.18 ob 16.00
NK BOČ PoljčaneLeskovec
Dornava30.09.18 ob 16.00
DornavaŠD PODLEHNIK
Zavrč29.09.18 ob 16.00
NŠ ZavrčŠD Grajena

7. krog - 06.10.18

Grajena06.10.18 ob 15.00
ŠD GrajenaOrmož
Dežno - Podlehnik05.10.18 ob 19.00
ŠD PODLEHNIKNŠ Zavrč
Središče ob Dravi06.10.18 ob 15.00
Središče ob DraviNK BOČ Poljčane
Tržec06.10.18 ob 15.00
TržecŠD Gorišnica

8. krog - 13.10.18

Ormož14.10.18 ob 15.00
OrmožŠD Gorišnica
Poljčane13.10.18 ob 15.00
NK BOČ PoljčaneTržec
Zavrč13.10.18 ob 15.00
NŠ ZavrčLeskovec
Grajena13.10.18 ob 15.00
ŠD GrajenaŠD PODLEHNIK

9. krog - 20.10.18

Dežno - Podlehnik20.10.18 ob 15.00
ŠD PODLEHNIKOrmož
Leskovec20.10.18 ob 15.00
LeskovecŠD Grajena
Središče ob Dravi21.10.18 ob 15.00
Središče ob DraviNŠ Zavrč
Gorišnica21.10.18 ob 15.00
ŠD GorišnicaNK BOČ Poljčane

10. krog - 27.10.18

Ormož28.10.18 ob 14.00
OrmožNK BOČ Poljčane
Tržec27.10.18 ob 14.00
TržecNŠ Zavrč
Središče ob Dravi27.10.18 ob 14.00
Središče ob DraviŠD Grajena
Leskovec28.10.18 ob 14.00
LeskovecŠD PODLEHNIK
Gorišnica27.10.18 ob 14.00
ŠD Gorišnicaprost

11. krog - 03.11.18

Leskovec03.11.18 ob 14.00
LeskovecOrmož
Dežno - Podlehnik04.11.18 ob 14.00
ŠD PODLEHNIKSredišče ob Dravi
Grajena03.11.18 ob 14.00
ŠD GrajenaTržec
Zavrč03.11.18 ob 14.00
NŠ ZavrčŠD Gorišnica
Poljčane03.11.18 ob 14.00
NK BOČ Poljčaneprost

12. krog - 10.11.18

Poljčane10.11.18 ob 14.00
NK BOČ PoljčaneNŠ Zavrč
Gorišnica10.11.18 ob 14.00
ŠD GorišnicaŠD Grajena
Tržec10.11.18 ob 14.00
TržecŠD PODLEHNIK
Ormož10.11.18 ob 14.00
Središče ob DraviLeskovec
Ormož10.11.18 ob 14.00
Ormožprost

13. krog - 23.03.19

Središče ob Dravi23.03.19 ob 14.30
Središče ob DraviOrmož
Leskovec23.03.19 ob 14.30
LeskovecTržec
Dežno - Podlehnik23.03.19 ob 14.30
ŠD PODLEHNIKŠD Gorišnica
Grajena23.03.19 ob 14.30
ŠD GrajenaNK BOČ Poljčane
Zavrč23.03.19 ob 14.30
NŠ Zavrčprost

14. krog - 30.03.19

Ormož31.03.19 ob 15.30
OrmožNŠ Zavrč
Poljčane30.03.19 ob 14.30
NK BOČ PoljčaneŠD PODLEHNIK
Gorišnica31.03.19 ob 15.30
ŠD GorišnicaLeskovec
Tržec30.03.19 ob 14.30
TržecSredišče ob Dravi
Grajena30.03.19 ob 14.30
ŠD Grajenaprost

15. krog - 06.04.19

Tržec06.04.19 ob 16.00
TržecOrmož
Središče ob Dravi06.04.19 ob 16.00
Središče ob DraviŠD Gorišnica
Leskovec06.04.19 ob 16.00
LeskovecNK BOČ Poljčane
Grajena06.04.19 ob 16.00
ŠD GrajenaNŠ Zavrč
Dežno - Podlehnik06.04.19 ob 16.00
ŠD PODLEHNIKprost

16. krog - 13.04.19

Ormož13.04.19 ob 16.30
OrmožŠD Grajena
Zavrč13.04.19 ob 16.00
NŠ ZavrčŠD PODLEHNIK
Poljčane13.04.19 ob 16.00
NK BOČ PoljčaneSredišče ob Dravi
Gorišnica14.04.19 ob 16.00
ŠD GorišnicaTržec
Leskovec13.04.19 ob 16.00
Leskovecprost

17. krog - 20.04.19

Gorišnica22.04.19 ob 16.00
ŠD GorišnicaOrmož
Tržec20.04.19 ob 14.00
TržecNK BOČ Poljčane
Leskovec20.04.19 ob 16.00
LeskovecNŠ Zavrč
Dežno - Podlehnik20.04.19 ob 16.00
ŠD PODLEHNIKŠD Grajena
Središče ob Dravi20.04.19 ob 16.00
Središče ob Draviprost

18. krog - 27.04.19

Ormož27.04.19 ob 16.30
OrmožŠD PODLEHNIK
Grajena27.04.19 ob 16.30
ŠD GrajenaLeskovec
Zavrč27.04.19 ob 16.30
NŠ ZavrčSredišče ob Dravi
Poljčane27.04.19 ob 16.30
NK BOČ PoljčaneŠD Gorišnica
Tržec27.04.19 ob 16.30
Tržecprost

19. krog - 11.05.19

Dežno - Podlehnik11.05.19 ob 17.00
ŠD PODLEHNIKOrmož
Središče ob Dravi11.05.19 ob 17.00
Središče ob DraviLeskovec

19. krog - 04.05.19

Zavrč05.05.19 ob 17.00
NŠ ZavrčNK BOČ Poljčane
Tržec04.05.19 ob 15.30
TržecŠD Gorišnica
Grajena04.05.19 ob 17.00
ŠD Grajenaprost

20. krog - 18.05.19

Ormož19.05.19 ob 17.00
OrmožSredišče ob Dravi
Dežno - Podlehnik18.05.19 ob 19.00
ŠD PODLEHNIKLeskovec

20. krog - 11.05.19

Grajena11.05.19 ob 17.00
ŠD GrajenaNK BOČ Poljčane
Tržec11.05.19 ob 17.00
Tržecprost
Gorišnica12.05.19 ob 17.00
ŠD GorišnicaNŠ Zavrč

21. krog - 25.05.19

Središče ob Dravi25.05.19 ob 17.00
Središče ob DraviŠD PODLEHNIK
Leskovec25.05.19 ob 17.00
LeskovecOrmož

21. krog - 18.05.19

Poljčane18.05.19 ob 17.00
NK BOČ PoljčaneŠD Gorišnica
Zavrč18.05.19 ob 17.00
NŠ Zavrčprost
Tržec18.05.19 ob 17.00
TržecŠD Grajena

22. krog - 25.05.19

Poljčane25.05.19 ob 12.30
NK BOČ PoljčaneTržec
Grajena26.05.19 ob 17.00
ŠD GrajenaNŠ Zavrč
Gorišnica25.05.19 ob 17.00
ŠD Gorišnicaprost

23. krog - 01.06.19

Poljčane01.06.19 ob 17.00
NK BOČ Poljčaneprost
Gorišnica01.06.19 ob 17.00
ŠD GorišnicaŠD Grajena
Zavrč01.06.19 ob 17.00
NŠ ZavrčTržec