Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » 23. kolo » Strelci

Strelci

1Leben MihaNŠ Zavrč2103
2Pihler ThomasŠD Grajena1501
3Potočnik DenisNŠ Zavrč1300
4Domjan ŽigaNŠ Zavrč1200
5Šegula BlažŠD Gorišnica1000
6Zlatnik KlemenOrmož1002
7Škrabl DavidNK BOČ Poljčane900
8Halužan RobertŠD Grajena900
9Zagoršek MitjaŠD Gorišnica901
10Fleten DavorŠD Grajena904
11Zulić EdinŠD Grajena800
12Pečnik MarkoTržec801
13Jaušovec PatrikOrmož801
14Korez MatjažŠD Gorišnica802
15Jelovšek RokNK BOČ Poljčane804
16Sakelšek MihaSredišče ob Dravi700
17Petek DenisŠD Grajena700
18Kovačič LukaNK BOČ Poljčane700
19Videčnik BlažNK BOČ Poljčane700
20Emeršič JožeTržec700
21Špiranec LukaSredišče ob Dravi700
22Jaušovec DenisLeskovec700
23Koželj AleksanderNŠ Zavrč600
24Vrečar AleksanderŠD PODLEHNIK601
25Krajnc TimotejLeskovec601
26Vočanec JanOrmož601
27Štamberger FilipSredišče ob Dravi603
28Kadrić SemirTržec500
29Vočanec NikolaNŠ Zavrč500
30Babič RokOrmož500
31Kovačič JureTržec501
32Feguš MaticŠD PODLEHNIK501
33Pečnik RobertTržec400
34Kocmut DejanNŠ Zavrč400
35Gajšek LukaŠD PODLEHNIK400
36Kmetec MaticTržec401
37Borko BlažSredišče ob Dravi402
38Emeršič Medved DavidLeskovec402
39Trafela MatjažŠD PODLEHNIK410
40Laissani Elias AmorSredišče ob Dravi300
41Nahberger DenisNŠ Zavrč300
42Trebše MartinŠD PODLEHNIK300
43Koletnik RobertLeskovec300
44Strelec DenisŠD Grajena300
45Strmšek MitjaŠD Gorišnica300
46Murko DanijelŠD PODLEHNIK300
47Križanec DominikOrmož300
48Grobin FilipNK BOČ Poljčane300
49Borko DomenSredišče ob Dravi300
50Marinič RokNŠ Zavrč300
51Kolar BorutŠD Gorišnica300
52Zadravec RokŠD Grajena300
53Gril AlešNŠ Zavrč302
54Kolar RenatoTržec310
55Lozinšek DenisŠD Grajena200
56Kolar JakobNK BOČ Poljčane200
57Plavčak ŽanŠD PODLEHNIK200
58Janežič DavidOrmož200
59Cafuta MatejLeskovec200
60Mlakar MihecLeskovec200
61Mlakar GregorLeskovec200
62Turšič GašperNK BOČ Poljčane200
63Tič ŽanNK BOČ Poljčane200
64Muršek StojanNŠ Zavrč200
65Kramberger DavidŠD Grajena200
66Šincek DarkoOrmož200
67Lenart MatejNŠ Zavrč200
68Korošec ŽigaNK BOČ Poljčane200
69Bratušek RokTržec200
70Močnik MatejŠD PODLEHNIK200
71Govedič RobertSredišče ob Dravi200
72Močnik PrimožŠD PODLEHNIK201
73Šket BorutNK BOČ Poljčane201
74Ivanuša MarjanSredišče ob Dravi202
75Prapotnik TeoOrmož210
76Žnidarić PetarSredišče ob Dravi100
77Ogrizek AndražNK BOČ Poljčane100
78Hren AndrejŠD PODLEHNIK100
79Cimerman MitjaSredišče ob Dravi100
80Hliš ŽanTržec100
81Brodnjak NejcNK BOČ Poljčane100
82Mar AljošaŠD Gorišnica100
83Mar LeonŠD Gorišnica100
84Kosi BenjaminOrmož100
85Primožič NejcŠD Gorišnica100
86Lah RokOrmož100
87Panič MaticSredišče ob Dravi100
88Volavšek VojkoNK BOČ Poljčane100
89Kamenšek AljažŠD PODLEHNIK100
90Jakolič SebastjanŠD Grajena100
91Muršič RokŠD Gorišnica100
92Novačan ŽigaNK BOČ Poljčane100
93Kramar PatrikLeskovec100
94Vrbančič DavidOrmož100
95Prapotnik KristijanOrmož100
96Vesenjak KevinNŠ Zavrč100
97Sluga GregorNŠ Zavrč100
98Golob BoštjanDornava100
99Železnik MartinLeskovec100
100Zavec MarkoLeskovec100
101Skrbinšek DejanTržec100
102Arnuš SandiDornava100
103Krajnc ŽanŠD Grajena100
104Škrabl DenisŠD PODLEHNIK100
105Peklar GašperŠD Gorišnica100
106Šoštarič ŽigaŠD Grajena010
107Žnidar TilenNK BOČ Poljčane010
108Tašner LeonTržec010