Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » 10. kolo » Strelci

Strelci

1Leben MihaNŠ Zavrč1502
2Zlatnik KlemenOrmož1002
3Pihler ThomasŠD Grajena900
4Potočnik DenisNŠ Zavrč800
5Petek DenisŠD Grajena700
6Fleten DavorŠD Grajena703
7Domjan ŽigaNŠ Zavrč600
8Emeršič JožeTržec500
9Šegula BlažŠD Gorišnica500
10Babič RokOrmož500
11Zagoršek MitjaŠD Gorišnica501
12Štamberger FilipSredišče ob Dravi503
13Vočanec NikolaNŠ Zavrč400
14Zulić EdinŠD Grajena400
15Špiranec LukaSredišče ob Dravi400
16Škrabl DavidNK BOČ Poljčane400
17Strmšek MitjaŠD Gorišnica300
18Sakelšek MihaSredišče ob Dravi300
19Kocmut DejanNŠ Zavrč300
20Križanec DominikOrmož300
21Jaušovec DenisLeskovec300
22Kovačič JureTržec301
23Emeršič Medved DavidLeskovec302
24Korez MatjažŠD Gorišnica302
25Gril AlešNŠ Zavrč302
26Lenart MatejNŠ Zavrč200
27Feguš MaticŠD PODLEHNIK200
28Trebše MartinŠD PODLEHNIK200
29Kovačič LukaNK BOČ Poljčane200
30Plavčak ŽanŠD PODLEHNIK200
31Laissani Elias AmorSredišče ob Dravi200
32Borko DomenSredišče ob Dravi200
33Marinič RokNŠ Zavrč200
34Jaušovec PatrikOrmož200
35Kolar BorutŠD Gorišnica200
36Govedič RobertSredišče ob Dravi200
37Kmetec MaticTržec200
38Strelec DenisŠD Grajena200
39Murko DanijelŠD PODLEHNIK200
40Pečnik MarkoTržec201
41Vrečar AleksanderŠD PODLEHNIK201
42Ivanuša MarjanSredišče ob Dravi202
43Žnidarić PetarSredišče ob Dravi100
44Kolar RenatoTržec100
45Vrbančič DavidOrmož100
46Volavšek VojkoNK BOČ Poljčane100
47Kosi BenjaminOrmož100
48Gajšek LukaŠD PODLEHNIK100
49Pečnik RobertTržec100
50Borko BlažSredišče ob Dravi100
51Ogrizek AndražNK BOČ Poljčane100
52Korošec ŽigaNK BOČ Poljčane100
53Kolar JakobNK BOČ Poljčane100
54Arnuš SandiProsto100
55Koletnik RobertLeskovec100
56Golob BoštjanProsto100
57Hren AndrejŠD PODLEHNIK100
58Kamenšek AljažŠD PODLEHNIK100
59Prapotnik TeoOrmož100
60Lozinšek DenisŠD Grajena100
61Tič ŽanNK BOČ Poljčane100
62Cafuta MatejLeskovec100
63Muršič RokŠD Gorišnica100
64Kramberger DavidŠD Grajena100
65Mlakar MihecLeskovec100
66Šincek DarkoOrmož100
67Trafela MatjažŠD PODLEHNIK110
68Šoštarič ŽigaŠD Grajena010
69Žnidar TilenNK BOČ Poljčane010