Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Super liga MNZ PTUJ » Program tekmovanja

1. krog - 25.08.18

Apače25.08.18 ob 17.00
NK ApačeGerečja vas
Bukovci26.08.18 ob 17.00
BukovciNK Podvinci
Skorba26.08.18 ob 10.30
Skorba NK Pragersko
Markovci25.08.18 ob 17.00
ŠD MarkovciStojnci
Spodnja Hajdina25.08.18 ob 17.00
NK HajdinaCirkulane

2. krog - 01.09.18

Gerečja vas01.09.18 ob 17.00
Gerečja vasCirkulane
Stojnci02.09.18 ob 17.00
StojnciNK Hajdina
Pragersko01.09.18 ob 17.00
NK PragerskoŠD Markovci
Podvinci02.09.18 ob 17.00
NK PodvinciSkorba
Apače01.09.18 ob 17.00
NK ApačeBukovci

3. krog - 08.09.18

Bukovci08.09.18 ob 16.00
BukovciGerečja vas
Skorba09.09.18 ob 10.30
Skorba NK Apače
Markovci08.09.18 ob 16.00
ŠD MarkovciNK Podvinci
Spodnja Hajdina08.09.18 ob 16.00
NK HajdinaNK Pragersko
Cirkulane09.09.18 ob 16.00
CirkulaneStojnci

4. krog - 15.09.18

Gerečja vas15.09.18 ob 16.00
Gerečja vasStojnci
Pragersko15.09.18 ob 16.00
NK PragerskoCirkulane
Podvinci16.09.18 ob 16.00
NK PodvinciNK Hajdina
Apače15.09.18 ob 16.00
NK ApačeŠD Markovci
Bukovci16.09.18 ob 16.00
BukovciSkorba

5. krog - 22.09.18

Skorba23.09.18 ob 10.30
Skorba Gerečja vas
Markovci22.09.18 ob 16.00
ŠD MarkovciBukovci
Spodnja Hajdina22.09.18 ob 16.00
NK HajdinaNK Apače
Cirkulane22.09.18 ob 16.00
CirkulaneNK Podvinci
Stojnci23.09.18 ob 16.00
StojnciNK Pragersko

6. krog - 29.09.18

Gerečja vas29.09.18 ob 16.00
Gerečja vasNK Pragersko
Podvinci30.09.18 ob 16.00
NK PodvinciStojnci
Apače29.09.18 ob 16.00
NK ApačeCirkulane
Bukovci30.09.18 ob 16.00
BukovciNK Hajdina
Skorba30.09.18 ob 10.30
Skorba ŠD Markovci

7. krog - 06.10.18

Markovci07.10.18 ob 15.00
ŠD MarkovciGerečja vas
Spodnja Hajdina07.10.18 ob 15.00
NK HajdinaSkorba
Cirkulane06.10.18 ob 15.00
CirkulaneBukovci
Stojnci07.10.18 ob 15.00
StojnciNK Apače
Pragersko06.10.18 ob 15.00
NK PragerskoNK Podvinci

8. krog - 13.10.18

Gerečja vas13.10.18 ob 15.00
Gerečja vasNK Podvinci
Apače13.10.18 ob 15.00
NK ApačeNK Pragersko
Bukovci14.10.18 ob 15.00
BukovciStojnci
Skorba14.10.18 ob 10.30
Skorba Cirkulane
Markovci13.10.18 ob 15.00
ŠD MarkovciNK Hajdina

9. krog - 20.10.18

Spodnja Hajdina20.10.18 ob 15.00
NK HajdinaGerečja vas
Cirkulane20.10.18 ob 15.00
CirkulaneŠD Markovci
Stojnci21.10.18 ob 15.00
StojnciSkorba
Pragersko20.10.18 ob 15.00
NK PragerskoBukovci
Podvinci20.10.18 ob 15.00
NK PodvinciNK Apače

10. krog - 27.10.18

Gerečja vas27.10.18 ob 14.00
Gerečja vasNK Apače
Podvinci28.10.18 ob 14.00
NK PodvinciBukovci
Pragersko27.10.18 ob 14.00
NK PragerskoSkorba
Stojnci28.10.18 ob 14.00
StojnciŠD Markovci
Cirkulane27.10.18 ob 14.00
CirkulaneNK Hajdina

11. krog - 03.11.18

Cirkulane04.11.18 ob 14.00
CirkulaneGerečja vas
Spodnja Hajdina03.11.18 ob 14.00
NK HajdinaStojnci
Markovci03.11.18 ob 14.00
ŠD MarkovciNK Pragersko
Skorba04.11.18 ob 10.30
Skorba NK Podvinci
Bukovci03.11.18 ob 14.00
BukovciNK Apače

12. krog - 10.11.18

Gerečja vas10.11.18 ob 14.00
Gerečja vasBukovci
Apače16.03.19 ob 14.00
NK ApačeSkorba
Podvinci11.11.18 ob 14.00
NK PodvinciŠD Markovci
Pragersko10.11.18 ob 14.00
NK PragerskoNK Hajdina
Stojnci10.11.18 ob 14.00
StojnciCirkulane

13. krog - 23.03.19

Stojnci24.03.19 ob 14.30
StojnciGerečja vas
Cirkulane23.03.19 ob 14.30
CirkulaneNK Pragersko
Spodnja Hajdina23.03.19 ob 14.30
NK HajdinaNK Podvinci
Markovci23.03.19 ob 15.30
ŠD MarkovciNK Apače
Skorba24.03.19 ob 10.30
Skorba Bukovci

14. krog - 30.03.19

Gerečja vas30.03.19 ob 14.30
Gerečja vasSkorba
Bukovci31.03.19 ob 15.30
BukovciŠD Markovci
Apače30.03.19 ob 14.30
NK ApačeNK Hajdina
Podvinci31.03.19 ob 15.30
NK PodvinciCirkulane
Pragersko30.03.19 ob 14.30
NK PragerskoStojnci

15. krog - 06.04.19

Pragersko06.04.19 ob 16.00
NK PragerskoGerečja vas
Stojnci07.04.19 ob 16.00
StojnciNK Podvinci
Cirkulane06.04.19 ob 16.30
CirkulaneNK Apače
Spodnja Hajdina06.04.19 ob 16.00
NK HajdinaBukovci
Markovci07.04.19 ob 16.00
ŠD MarkovciSkorba

16. krog - 13.04.19

Gerečja vas13.04.19 ob 16.00
Gerečja vasŠD Markovci
Skorba14.04.19 ob 10.30
Skorba NK Hajdina
Bukovci14.04.19 ob 16.00
BukovciCirkulane
Apače13.04.19 ob 16.00
NK ApačeStojnci
Podvinci14.04.19 ob 16.00
NK PodvinciNK Pragersko

17. krog - 20.04.19

Podvinci22.04.19 ob 16.30
NK PodvinciGerečja vas
Pragersko20.04.19 ob 16.00
NK PragerskoNK Apače
Stojnci22.04.19 ob 16.00
StojnciBukovci
Cirkulane20.04.19 ob 16.00
CirkulaneSkorba
Spodnja Hajdina20.04.19 ob 16.00
NK HajdinaŠD Markovci

18. krog - 28.04.19

Gerečja vas28.04.19 ob 16.30
Gerečja vasNK Hajdina
Markovci28.04.19 ob 16.30
ŠD MarkovciCirkulane
Skorba28.04.19 ob 16.30
Skorba Stojnci
Bukovci28.04.19 ob 16.30
BukovciNK Pragersko
Apače28.04.19 ob 16.30
NK ApačeNK Podvinci

19. krog - 04.05.19

Podvinci05.05.19 ob 17.00
NK PodvinciNK Hajdina
Cirkulane05.05.19 ob 17.00
CirkulaneGerečja vas
Bukovci04.05.19 ob 17.00
Bukovciprost

19. krog - 04.05.19

Apače04.05.19 ob 17.00
NK ApačeŠD Markovci
Stojnci05.05.19 ob 17.00
StojnciSkorba
Pragersko04.05.19 ob 17.00
NK Pragerskoprost

20. krog - 11.05.19

Pragersko11.05.19 ob 17.00
NK PragerskoŠD Markovci
Stojnci11.05.19 ob 17.00
Stojnciprost
Skorba11.05.19 ob 17.00
Skorba NK Apače

20. krog - 11.05.19

Bukovci12.05.19 ob 17.00
BukovciNK Hajdina
Cirkulane11.05.19 ob 17.00
Cirkulaneprost
Gerečja vas11.05.19 ob 17.00
Gerečja vasNK Podvinci

21. krog - 18.05.19

Markovci18.05.19 ob 15.00
ŠD MarkovciSkorba
Apače18.05.19 ob 17.00
NK Apačeprost
Stojnci19.05.19 ob 17.00
StojnciNK Pragersko

21. krog - 18.05.19

Spodnja Hajdina18.05.19 ob 17.00
NK HajdinaGerečja vas
Podvinci18.05.19 ob 17.00
NK Podvinciprost
Cirkulane19.05.19 ob 17.00
CirkulaneBukovci

22. krog - 25.05.19

Markovci25.05.19 ob 17.00
ŠD MarkovciStojnci
Pragersko25.05.19 ob 17.00
NK PragerskoNK Apače
Skorba25.05.19 ob 17.00
Skorba prost

22. krog - 25.05.19

Spodnja Hajdina25.05.19 ob 17.00
NK HajdinaCirkulane
Bukovci26.05.19 ob 17.00
BukovciNK Podvinci
Gerečja vas25.05.19 ob 17.00
Gerečja vasprost

23. krog - 01.06.19

Markovci01.06.19 ob 17.00
ŠD Markovciprost
Skorba01.06.19 ob 15.00
Skorba NK Pragersko
Apače01.06.19 ob 17.00
NK ApačeStojnci

23. krog - 01.06.19

Spodnja Hajdina01.06.19 ob 17.00
NK Hajdinaprost
Gerečja vas01.06.19 ob 17.00
Gerečja vasBukovci
Podvinci01.06.19 ob 17.00
NK PodvinciCirkulane