Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Super liga MNZ PTUJ » 9. kolo » Strelci

Strelci

1Štumberger TomiNK Hajdina900
2Antolič DamjanBukovci801
3Fruk AljošaNK Apače700
4Simonič UrošNK Podvinci702
5Orovič JernejNK Podvinci600
6Brodnjak KajetanSkorba 601
7Zorec DavidBukovci500
8Vogrinec PeterNK Hajdina400
9Požegar AlešGerečja vas400
10Hebar GregorBukovci400
11Meznarič SilvoNK Stojnci400
12Cesar BlažCirkulane402
13Murat MatejCirkulane300
14Šešo NinoGerečja vas300
15Svenšek RokNK Podvinci300
16Čeh AlešNK Podvinci300
17Lončarič NejcGerečja vas300
18Leben AlenŠD Markovci303
19Arsič JureCirkulane200
20Krajnc SergejGerečja vas200
21Jaušovec PeterNK Stojnci200
22Šimenko SamoSkorba 200
23Zupanič JanNK Hajdina200
24Šegula MarkoNK Podvinci200
25Rozman TadejGerečja vas200
26Frank Ličina MaticNK Apače200
27Prelog InoNK Hajdina200
28Pal MatejCirkulane210
29Strel BoštjanGerečja vas100
30Toplek JašaSkorba 100
31Hreljič DenisSkorba 100
32Marinič MaticNK Podvinci100
33Piberčnik SebastjanNK Stojnci100
34Horvat AndrejSkorba 100
35Kostanjevec Andreas StefanNK Stojnci100
36Mulej BlažNK Stojnci100
37Zamuda Horvat ŽanNK Podvinci100
38Petrovič PatrickNK Stojnci100
39Čeh DarjanBukovci100
40Hertiš DamjanGerečja vas100
41Ornik AljošaŠD Markovci100
42Zorc KlemenNK Hajdina100
43Lima de Oliveira Juhly Jarbason Gerečja vas100
44Cesar UrošCirkulane100
45Sitar ŽanCirkulane100
46Fridrih KristjanNK Apače100
47Majcen AljažŠD Markovci100
48Šilec MihaNK Apače100
49Motaln MarkoNK Apače100
50Svržnjak MatejNK Podvinci100
51Priher DavorNK Stojnci100
52Rampre RobiNK Pragersko100
53Školnik AnžeŠD Markovci100
54Ciglar RokNK Apače100
55Horvat DenisŠD Markovci100
56Goričan MatijaNK Podvinci100
57Belšak ŽanCirkulane100
58Brumen TomažCirkulane100
59Ciglar BenjaminSkorba 100
60Kajzer RokNK Apače100
61Medved MatjažBukovci100
62Ljubec MarkoŠD Markovci100
63Krajnc UrošCirkulane100
64Starčič TimNK Stojnci100
65Lah BrankoNK Podvinci100
66Djaković DanielNK Pragersko100
67Krušič NikoSkorba 100
68Habjanič TadejGerečja vas100
69Studenčnik DavidNK Pragersko100
70Čeh NikolajGerečja vas100
71Zazić StefanCirkulane100
72Kokot MilanNK Stojnci100
73Koren MarcelNK Hajdina100
74Ogrinc NejcSkorba 101
75Novak PrimožNK Pragersko101
76Brumec NejcNK Pragersko101
77Travnikar RobertNK Hajdina110
78Debevec AljošaNK Pragersko130
79Horvat AlešBukovci010
80Majcen MetodŠD Markovci010
81Doliška MartinSkorba 010