Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Super liga MNZ PTUJ » 11. kolo » Strelci

Strelci

1Antolič DamjanBukovci1201
2Štumberger TomiNK Hajdina900
3Simonič UrošNK Podvinci902
4Fruk AljošaNK Apače800
5Brodnjak KajetanSkorba 702
6Vogrinec PeterNK Hajdina600
7Orovič JernejNK Podvinci600
8Zorec DavidBukovci600
9Cesar BlažCirkulane602
10Hebar GregorBukovci400
11Murat MatejCirkulane400
12Meznarič SilvoNK Stojnci400
13Svenšek RokNK Podvinci400
14Čeh AlešNK Podvinci400
15Požegar AlešGerečja vas400
16Brumec NejcNK Pragersko401
17Leben AlenŠD Markovci404
18Petrovič PatrickNK Stojnci300
19Šešo NinoGerečja vas300
20Šegula MarkoNK Podvinci300
21Arsič JureCirkulane300
22Lončarič NejcGerečja vas300
23Krajnc SergejGerečja vas300
24Jaušovec PeterNK Stojnci200
25Rozman TadejGerečja vas200
26Zupanič JanNK Hajdina200
27Prelog InoNK Hajdina200
28Fridrih KristjanNK Apače200
29Šimenko SamoSkorba 200
30Frank Ličina MaticNK Apače200
31Kokot MilanNK Stojnci200
32Lah BrankoNK Podvinci201
33Črnko MatjažNK Hajdina202
34Pal MatejCirkulane210
35Hreljič DenisSkorba 100
36Piberčnik SebastjanNK Stojnci100
37Belšak ŽanCirkulane100
38Zorc KlemenNK Hajdina100
39Motaln MarkoNK Apače100
40Ornik AljošaŠD Markovci100
41Horvat AndrejSkorba 100
42Mulej BlažNK Stojnci100
43Lima de Oliveira Juhly Jarbason Gerečja vas100
44Cesar UrošCirkulane100
45Ciglar BenjaminSkorba 100
46Ljubec MarkoŠD Markovci100
47Djaković DanielNK Pragersko100
48Brumen TomažCirkulane100
49Mulej RokNK Podvinci100
50Medved AljažNK Apače100
51Kajzer RokNK Apače100
52Krajnc UrošCirkulane100
53Tramšek DejanNK Apače100
54Sitar ŽanCirkulane100
55Strel BoštjanGerečja vas100
56Toplek JašaSkorba 100
57Marinič MaticNK Podvinci100
58Čeh DarjanBukovci100
59Zagoršek DamirNK Podvinci100
60Majcen AljažŠD Markovci100
61Šilec MihaNK Apače100
62Priher DavorNK Stojnci100
63Goričan MatijaNK Podvinci100
64Horvat DenisŠD Markovci100
65Čeh NikolajGerečja vas100
66Koren MarcelNK Hajdina100
67Zamuda Horvat ŽanNK Podvinci100
68Krušič NikoSkorba 100
69Medved MatjažBukovci100
70Hertiš DamjanGerečja vas100
71Školnik AnžeŠD Markovci100
72Kostanjevec Andreas StefanNK Stojnci100
73Ciglar RokNK Apače100
74Rampre RobiNK Pragersko100
75Orlač AlenCirkulane100
76Svržnjak MatejNK Podvinci100
77Starčič TimNK Stojnci100
78Studenčnik DavidNK Pragersko100
79Zazić StefanCirkulane100
80Ogrinc NejcSkorba 101
81Novak PrimožNK Pragersko101
82Travnikar RobertNK Hajdina110
83Habjanič TadejGerečja vas110
84Debevec AljošaNK Pragersko130
85Majcen MetodŠD Markovci010
86Doliška MartinSkorba 010
87Horvat AlešBukovci010