Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2017/2018 » Člani - 2.razred MNZ Ptuj 2017/18 » Program tekmovanja

1. krog - 02.09.17

Makole03.09.17 ob 17.00
Makole Bar Mihaprost
Zgornja Polskava02.09.17 ob 17.00
NK Zgornja PolskavaHajdoše
Leskovec02.09.17 ob 17.00
LeskovecZavrč
Slovenja vas02.09.17 ob 17.00
NK Slovenja vasOplotnica
Lovrenc na Dravskem polju03.09.17 ob 10.30
LovrencNK Majšperk Picerija Špajza

2. krog - 09.09.17

09.09.17 ob 16.00
prostNK Majšperk Picerija Špajza
Slovenska Bistrica09.09.17 ob 16.00
OplotnicaLovrenc
Zavrč09.09.17 ob 16.00
ZavrčNK Slovenja vas
Hajdoše10.09.17 ob 10.30
HajdošeLeskovec
Makole10.09.17 ob 16.00
Makole Bar MihaNK Zgornja Polskava

3. krog - 16.09.17

Zgornja Polskava16.09.17 ob 16.00
NK Zgornja Polskavaprost
Leskovec16.09.17 ob 16.00
LeskovecMakole Bar Miha
Slovenja vas17.09.17 ob 16.00
NK Slovenja vasHajdoše
Lovrenc na Dravskem polju17.09.17 ob 10.30
LovrencZavrč
Majšerk17.09.17 ob 16.00
NK Majšperk Picerija ŠpajzaOplotnica

4. krog - 23.09.17

23.09.17 ob 16.00
prostOplotnica
Zavrč23.09.17 ob 16.00
ZavrčNK Majšperk Picerija Špajza
Hajdoše24.09.17 ob 10.30
HajdošeLovrenc
Makole24.09.17 ob 16.00
Makole Bar MihaNK Slovenja vas
Zgornja Polskava23.09.17 ob 16.00
NK Zgornja PolskavaLeskovec

5. krog - 30.09.17

Leskovec30.09.17 ob 16.00
Leskovecprost
Slovenja vas30.09.17 ob 16.00
NK Slovenja vasNK Zgornja Polskava
Lovrenc na Dravskem polju01.10.17 ob 10.30
LovrencMakole Bar Miha
Majšerk30.09.17 ob 16.00
NK Majšperk Picerija ŠpajzaHajdoše
Slovenska Bistrica30.09.17 ob 12.45
OplotnicaZavrč

6. krog - 07.10.17

07.10.17 ob 15.00
prostZavrč
Hajdoše08.10.17 ob 10.30
HajdošeOplotnica
Makole08.10.17 ob 15.00
Makole Bar MihaNK Majšperk Picerija Špajza
Zgornja Polskava07.10.17 ob 15.00
NK Zgornja PolskavaLovrenc
Leskovec07.10.17 ob 15.00
LeskovecNK Slovenja vas

7. krog - 14.10.17

Slovenja vas14.10.17 ob 15.00
NK Slovenja vasprost
Lovrenc na Dravskem polju15.10.17 ob 10.30
LovrencLeskovec
Majšerk14.10.17 ob 15.00
NK Majšperk Picerija ŠpajzaNK Zgornja Polskava
Slovenska Bistrica15.10.17 ob 15.00
OplotnicaMakole Bar Miha
Zavrč14.10.17 ob 15.00
ZavrčHajdoše

8. krog - 21.10.17

21.10.17 ob 15.00
prostHajdoše
Makole22.10.17 ob 15.00
Makole Bar MihaZavrč
Zgornja Polskava22.10.17 ob 15.00
NK Zgornja PolskavaOplotnica
Leskovec21.10.17 ob 15.00
LeskovecNK Majšperk Picerija Špajza
Slovenja vas21.10.17 ob 15.00
NK Slovenja vasLovrenc

9. krog - 28.10.17

Lovrenc na Dravskem polju28.10.17 ob 14.00
Lovrencprost
Majšerk28.10.17 ob 14.00
NK Majšperk Picerija ŠpajzaNK Slovenja vas
Leskovec28.10.17 ob 14.00
OplotnicaLeskovec
Zavrč28.10.17 ob 14.00
ZavrčNK Zgornja Polskava
Hajdoše29.10.17 ob 10.30
HajdošeMakole Bar Miha

10. krog - 24.03.18

24.03.18 ob 14.00
prostMakole Bar Miha
Hajdoše24.03.18 ob 14.00
HajdošeNK Zgornja Polskava
Zavrč24.03.18 ob 14.00
ZavrčLeskovec
Slovenska Bistrica24.03.18 ob 14.00
OplotnicaNK Slovenja vas
Majšerk24.03.18 ob 14.00
NK Majšperk Picerija ŠpajzaLovrenc

11. krog - 31.03.18

Majšerk31.03.18 ob 15.00
NK Majšperk Picerija Špajzaprost
Lovrenc na Dravskem polju31.03.18 ob 15.00
LovrencOplotnica
Slovenja vas31.03.18 ob 15.00
NK Slovenja vasZavrč
Leskovec31.03.18 ob 15.00
LeskovecHajdoše
Zgornja Polskava31.03.18 ob 15.00
NK Zgornja PolskavaMakole Bar Miha

12. krog - 07.04.18

07.04.18 ob 15.00
prostNK Zgornja Polskava
Makole07.04.18 ob 15.00
Makole Bar MihaLeskovec
Hajdoše07.04.18 ob 15.00
HajdošeNK Slovenja vas
Zavrč07.04.18 ob 15.00
ZavrčLovrenc
Slovenska Bistrica07.04.18 ob 15.00
OplotnicaNK Majšperk Picerija Špajza

13. krog - 14.04.18

Slovenska Bistrica14.04.18 ob 16.00
Oplotnicaprost
Majšerk14.04.18 ob 16.00
NK Majšperk Picerija ŠpajzaZavrč
Lovrenc na Dravskem polju14.04.18 ob 16.00
LovrencHajdoše
Slovenja vas14.04.18 ob 16.00
NK Slovenja vasMakole Bar Miha
Leskovec14.04.18 ob 16.00
LeskovecNK Zgornja Polskava

14. krog - 21.04.18

21.04.18 ob 16.00
prostLeskovec
Zgornja Polskava21.04.18 ob 16.00
NK Zgornja PolskavaNK Slovenja vas
Makole21.04.18 ob 16.00
Makole Bar MihaLovrenc
Hajdoše21.04.18 ob 16.00
HajdošeNK Majšperk Picerija Špajza
Zavrč21.04.18 ob 16.00
ZavrčOplotnica

15. krog - 05.05.18

Zavrč05.05.18 ob 17.00
Zavrčprost
Slovenska Bistrica05.05.18 ob 17.00
OplotnicaHajdoše
Majšerk05.05.18 ob 17.00
NK Majšperk Picerija ŠpajzaMakole Bar Miha
Lovrenc na Dravskem polju05.05.18 ob 17.00
LovrencNK Zgornja Polskava
Slovenja vas05.05.18 ob 17.00
NK Slovenja vasLeskovec

16. krog - 12.05.18

12.05.18 ob 17.00
prostNK Slovenja vas
Leskovec12.05.18 ob 17.00
LeskovecLovrenc
Zgornja Polskava12.05.18 ob 17.00
NK Zgornja PolskavaNK Majšperk Picerija Špajza
Makole12.05.18 ob 17.00
Makole Bar MihaOplotnica
Hajdoše12.05.18 ob 17.00
HajdošeZavrč

17. krog - 19.05.18

Hajdoše19.05.18 ob 17.00
Hajdošeprost
Zavrč19.05.18 ob 17.00
ZavrčMakole Bar Miha
Slovenska Bistrica19.05.18 ob 17.00
OplotnicaNK Zgornja Polskava
Majšerk19.05.18 ob 17.00
NK Majšperk Picerija ŠpajzaLeskovec
Lovrenc na Dravskem polju19.05.18 ob 17.00
LovrencNK Slovenja vas

18. krog - 26.05.18

26.05.18 ob 17.00
prostLovrenc
Slovenja vas26.05.18 ob 17.00
NK Slovenja vasNK Majšperk Picerija Špajza
Leskovec26.05.18 ob 17.00
LeskovecOplotnica
Zgornja Polskava26.05.18 ob 17.00
NK Zgornja PolskavaZavrč
Makole26.05.18 ob 17.00
Makole Bar MihaHajdoše