Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2017/2018 » Super liga MNZ PTUJ 2017/18 » Program tekmovanja

1. krog - 26.08.17

Središče ob Dravi26.08.17 ob 17.00
Središče ob DraviGerečja vas
Cirkulane27.08.17 ob 17.00
ŠD CirkulaneŠD Stojnci
Podvinci26.08.17 ob 17.00
NK PodvinciNK Pragersko
Bukovci27.08.17 ob 17.00
NK BukovciNK Apače
Spodnja Hajdina26.08.17 ob 17.00
ŠD HajdinaNK Markovci

2. krog - 02.09.17

Gerečja vas02.09.17 ob 17.00
Gerečja vasNK Markovci
Apače02.09.17 ob 17.00
NK ApačeŠD Hajdina
Pragersko03.09.17 ob 17.00
NK PragerskoNK Bukovci
Stojnci03.09.17 ob 17.00
ŠD StojnciNK Podvinci
Središče ob Dravi02.09.17 ob 17.00
Središče ob DraviŠD Cirkulane

3. krog - 09.09.17

Cirkulane09.09.17 ob 16.00
ŠD CirkulaneGerečja vas
Podvinci09.09.17 ob 15.00
NK PodvinciSredišče ob Dravi
Bukovci10.09.17 ob 16.00
NK BukovciŠD Stojnci
Spodnja Hajdina09.09.17 ob 16.00
ŠD HajdinaNK Pragersko
Markovci10.09.17 ob 16.00
NK MarkovciNK Apače

4. krog - 16.09.17

Gerečja vas16.09.17 ob 16.00
Gerečja vasNK Apače
Pragersko16.09.17 ob 16.00
NK PragerskoNK Markovci
Stojnci17.09.17 ob 16.00
ŠD StojnciŠD Hajdina
Središče ob Dravi17.09.17 ob 16.00
Središče ob DraviNK Bukovci
Cirkulane16.09.17 ob 16.00
ŠD CirkulaneNK Podvinci

5. krog - 23.09.17

Podvinci24.09.17 ob 16.00
NK PodvinciGerečja vas
Bukovci24.09.17 ob 16.00
NK BukovciŠD Cirkulane
Spodnja Hajdina23.09.17 ob 16.00
ŠD HajdinaSredišče ob Dravi
Markovci23.09.17 ob 16.00
NK MarkovciŠD Stojnci
Apače23.09.17 ob 16.00
NK ApačeNK Pragersko

6. krog - 30.09.17

Gerečja vas01.10.17 ob 16.00
Gerečja vasNK Pragersko
Stojnci01.10.17 ob 16.00
ŠD StojnciNK Apače
Središče ob Dravi30.09.17 ob 16.00
Središče ob DraviNK Markovci
Cirkulane30.09.17 ob 16.00
ŠD CirkulaneŠD Hajdina
Podvinci30.09.17 ob 16.00
NK PodvinciNK Bukovci

7. krog - 07.10.17

Bukovci08.10.17 ob 15.00
NK BukovciGerečja vas
Spodnja Hajdina07.10.17 ob 15.00
ŠD HajdinaNK Podvinci
Markovci07.10.17 ob 15.00
NK MarkovciŠD Cirkulane
Apače08.10.17 ob 15.00
NK ApačeSredišče ob Dravi
Pragersko07.10.17 ob 15.00
NK PragerskoŠD Stojnci

8. krog - 14.10.17

Gerečja vas14.10.17 ob 15.00
Gerečja vasŠD Stojnci
Središče ob Dravi14.10.17 ob 15.00
Središče ob DraviNK Pragersko
Cirkulane15.10.17 ob 15.00
ŠD CirkulaneNK Apače
Podvinci14.10.17 ob 15.00
NK PodvinciNK Markovci
Bukovci14.10.17 ob 15.00
NK BukovciŠD Hajdina

9. krog - 21.10.17

Spodnja Hajdina21.10.17 ob 15.00
ŠD HajdinaGerečja vas
Markovci21.10.17 ob 15.00
NK MarkovciNK Bukovci
Apače21.10.17 ob 15.00
NK ApačeNK Podvinci
Pragersko21.10.17 ob 15.00
NK PragerskoŠD Cirkulane
Stojnci22.10.17 ob 15.00
ŠD StojnciSredišče ob Dravi

10. krog - 28.10.17

Gerečja vas28.10.17 ob 14.00
Gerečja vasSredišče ob Dravi
Stojnci29.10.17 ob 14.00
ŠD StojnciŠD Cirkulane
Pragersko28.10.17 ob 14.00
NK PragerskoNK Podvinci
Apače28.10.17 ob 14.00
NK ApačeNK Bukovci
Markovci28.10.17 ob 14.00
NK MarkovciŠD Hajdina

11. krog - 04.11.17

Markovci04.11.17 ob 14.00
NK MarkovciGerečja vas
Spodnja Hajdina04.11.17 ob 14.00
ŠD HajdinaNK Apače
Bukovci05.11.17 ob 14.00
NK BukovciNK Pragersko
Podvinci05.11.17 ob 14.00
NK PodvinciŠD Stojnci
Cirkulane04.11.17 ob 14.00
ŠD CirkulaneSredišče ob Dravi

12. krog - 11.11.17

Gerečja vas11.11.17 ob 14.00
Gerečja vasŠD Cirkulane
Središče ob Dravi11.11.17 ob 14.00
Središče ob DraviNK Podvinci
Stojnci12.11.17 ob 14.00
ŠD StojnciNK Bukovci
Pragersko11.11.17 ob 14.00
NK PragerskoŠD Hajdina
Apače11.11.17 ob 14.00
NK ApačeNK Markovci

13. krog - 17.03.18

Apače17.03.18 ob 14.00
NK ApačeGerečja vas
Markovci17.03.18 ob 14.00
NK MarkovciNK Pragersko
Spodnja Hajdina17.03.18 ob 14.00
ŠD HajdinaŠD Stojnci
Bukovci17.03.18 ob 14.00
NK BukovciSredišče ob Dravi
Podvinci17.03.18 ob 14.00
NK PodvinciŠD Cirkulane

14. krog - 24.03.18

Gerečja vas24.03.18 ob 14.00
Gerečja vasNK Podvinci
Cirkulane24.03.18 ob 14.00
ŠD CirkulaneNK Bukovci
Središče ob Dravi24.03.18 ob 14.00
Središče ob DraviŠD Hajdina
Stojnci24.03.18 ob 14.00
ŠD StojnciNK Markovci
Pragersko24.03.18 ob 14.00
NK PragerskoNK Apače

15. krog - 31.03.18

Pragersko31.03.18 ob 15.00
NK PragerskoGerečja vas
Apače31.03.18 ob 15.00
NK ApačeŠD Stojnci
Markovci31.03.18 ob 15.00
NK MarkovciSredišče ob Dravi
Spodnja Hajdina31.03.18 ob 15.00
ŠD HajdinaŠD Cirkulane
Bukovci31.03.18 ob 15.00
NK BukovciNK Podvinci

16. krog - 07.04.18

Gerečja vas07.04.18 ob 15.00
Gerečja vasNK Bukovci
Podvinci07.04.18 ob 15.00
NK PodvinciŠD Hajdina
Cirkulane07.04.18 ob 15.00
ŠD CirkulaneNK Markovci
Središče ob Dravi07.04.18 ob 15.00
Središče ob DraviNK Apače
Stojnci07.04.18 ob 15.00
ŠD StojnciNK Pragersko

17. krog - 14.04.18

Stojnci14.04.18 ob 16.00
ŠD StojnciGerečja vas
Pragersko14.04.18 ob 16.00
NK PragerskoSredišče ob Dravi
Apače14.04.18 ob 16.00
NK ApačeŠD Cirkulane
Markovci14.04.18 ob 16.00
NK MarkovciNK Podvinci
Spodnja Hajdina14.04.18 ob 16.00
ŠD HajdinaNK Bukovci

18. krog - 21.04.18

Gerečja vas21.04.18 ob 16.00
Gerečja vasŠD Hajdina
Bukovci21.04.18 ob 16.00
NK BukovciNK Markovci
Podvinci21.04.18 ob 16.00
NK PodvinciNK Apače
Cirkulane21.04.18 ob 16.00
ŠD CirkulaneNK Pragersko
Središče ob Dravi21.04.18 ob 16.00
Središče ob DraviŠD Stojnci