Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2017/2018 » 2. slovenska kadetska liga 2017/18 - vzhod » Strelci (odigrane tekme)

Strelci

1Perc NickNK Šampion1801
2Fras DenisNorka GT Jarenina1700
3Lovenjak LukaDrava Ptuj1702
4Štrakl VitoVipoll Veržej1600
5Videčnik AlešRudar Velenje1401
6Savić NikolaNK MB Tabor1300
7Jovanović SandroRudar Velenje1301
8Pušnik NejcKety Emmi Bistrica 1200
9Skenderi AmelNK MB Tabor1200
10Blaj MarcelNK MB Tabor1100
11Borovnik UrhRudar Velenje1100
12Baskera ŽanNK Šampion1102
13Kranjec MarselVipoll Veržej900
14Smajlović DamirRudar Velenje900
15Brest MarkoDrava Ptuj900
16Lipovec ŽigaDravinja900
17Magdič MihaDrava Ptuj900
18Žižek MarcelDrava Ptuj902
19Erhatič NikDrava Ptuj800
20Lukač LukaVipoll Veržej801
21Čeh RokDrava Ptuj700
22Ferk MarkoKety Emmi Bistrica 700
23Kapun EnejKety Emmi Bistrica 700
24Bernardis JakaRudar Velenje701
25Kek-Kazić AleksNK Šampion600
26Roj TiborKety Emmi Bistrica 600
27Petrušić SinišaNK MB Tabor600
28Štante AnejNK Šampion600
29Penič MajNorka GT Jarenina600
30Godec MihaDravinja600
31Marton RokNK Šmartno 1928600
32Hočevar AljažNK Brežice 1919600
33Toth TeoNorka GT Jarenina500
34Bojnec JašaDrava Ptuj500
35Barbarič NikoVipoll Veržej500
36Mlakar StašKety Emmi Bistrica 500
37Kondić Mitrović UrošNK Šampion500
38Završnik TilenDravinja500
39Maček JakaKety Emmi Bistrica 501
40Fijavž UrbanDravinja510
41Rožič AlenNK Šampion400
42Dolenc NalNorka GT Jarenina400
43Križnik SašoNK Šmartno 1928400
44Verdev NejcNK Šmartno 1928400
45Šarkezi PrimožVipoll Veržej400
46Hohler AlenNK Šampion400
47Kustrin MaticNK Brežice 1919400
48Drevenšek NikoDrava Ptuj401
49Šnofl RokNorka GT Jarenina402
50Pernek AljažNK MB Tabor300
51Hozjan GašperVipoll Veržej300
52Rojnik KristjanNK Šampion300
53Grobelnik GalNK Šampion300
54Jelen LukaNK Šampion300
55Ploj AlenNorka GT Jarenina300
56Čuš ReneDrava Ptuj300
57Lah DomenVipoll Veržej300
58Črpič JakobNK Brežice 1919300
59Kokić DavudNK Šmartno 1928301
60Plešnik VidRudar Velenje301
61Korošec AlenKety Emmi Bistrica 302
62Zeljković AdrianNK Šampion200
63Radin JanKety Emmi Bistrica 200
64Martinovič AlenRudar Velenje200
65Koman AndrejNorka GT Jarenina200
66Berden TilenVipoll Veržej200
67Hrastnik KristjanRudar Velenje200
68Pristovnik AljažKety Emmi Bistrica 200
69Janežič FilipDrava Ptuj200
70Gojkošek TomažDrava Ptuj200
71Korošec JureNK MB Tabor200
72Vizlar GaberNK Brežice 1919200
73Rabzelj LanNK MB Tabor200
74Cvek Vrhovnik NinoNK Šampion200
75Djurovič ŽigaNK MB Tabor200
76Kosinac LeonNK Brežice 1919200
77Medved ŽakKety Emmi Bistrica 200
78Rakun GašperNorka GT Jarenina200
79Šeliga DomenDrava Ptuj200
80Medved RokiNK MB Tabor200
81Sojč ŽigaRudar Velenje200
82Lukić LucasNorka GT Jarenina200
83Mujkić AdelNK Šmartno 1928200
84Mrkonjić TeoRudar Velenje200
85Horvat KristjanVipoll Veržej200
86Kolar BlažDravinja201
87Vižintin PavelRudar Velenje201
88Korpar ŽigaRudar Velenje201
89Šarkezi JanKety Emmi Bistrica 100
90Filipović LukaNK MB Tabor100
91Smailagić AndražNK MB Tabor100
92Kompan Lan MartinNK MB Tabor100
93Vukina AnejNK MB Tabor100
94Smolko MatjažNK MB Tabor100
95Breznik JulianKety Emmi Bistrica 100
96Fesel LukaNK MB Tabor100
97Živič DavidDrava Ptuj100
98Pihler JureDrava Ptuj100
99Suljanović EdvinNK Šmartno 1928100
100Pribožič MihaelNK Brežice 1919100
101Šućurović BenjaminDravinja100
102Veber JakaNK MB Tabor100
103Našič BenjaminNK Brežice 1919100
104Rožman ŽanNK Brežice 1919100
105Kovačević LeonRudar Velenje100
106Zavolovšek JoštNK Šmartno 1928100
107Sejdinović DemirRudar Velenje100
108Brunec BineVipoll Veržej100
109Godec GalKety Emmi Bistrica 100
110Pučko NastjaVipoll Veržej100
111Fišer ValentinNK Šampion100
112Sintič JanNK Brežice 1919100
113Vareško MateoNK Šampion100
114Lazar JureNorka GT Jarenina100
115Ivančič DarioDrava Ptuj100
116Pokeržnik JakobNorka GT Jarenina100
117Glinšek MišelKety Emmi Bistrica 100
118Potočnik AlenNK Šmartno 1928100
119Debelak TevžNK Šampion100
120Videčnik SvenDravinja100
121Žužek Žan ŽakNK Šampion100
122Žaler ŽanNorka GT Jarenina100
123Štukelja ŽeljkoRudar Velenje100
124Turinek TimRudar Velenje100
125Vičar KimiVipoll Veržej100
126Dželadini AltinNK Brežice 1919101
127Kukovič NikDravinja010
128Ravnak AnejNK Šmartno 1928010
129Ornik EnejNorka GT Jarenina010
130Lihteneger MarselNK Šmartno 1928010
131Krumpak JanNK Šampion010
132Sotler AndražNK Brežice 1919010