Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2017/2018 » 2. slovenska mladinska liga - vzhod 2017/18 » Strelci (odigrane tekme)

Strelci

1Pljava DemRudar Velenje1202
2Vareško LukaNK Brežice 1919600
3Kovačič ŽanNK MB Tabor500
4Lupret DaliborNK Šampion500
5Štiglic MaticNK Šampion400
6Šalamun NikoDrava Ptuj400
7Vošnjak AmadejRudar Velenje300
8Džumhur StianNK Šampion300
9Sternad PeterNK MB Tabor300
10Koren MinasNK MB Tabor300
11Vajda JakaDrava Ptuj300
12Cinac AnesRudar Velenje300
13Košir MaticNK Šampion300
14Muster ŽanNK Norka GT Jarenina200
15Kolšek AljažNK Šmartno 1928200
16Sečko AljažVipoll Veržej200
17Lipec UrbanNK Brežice 1919200
18Zubak MarkoNK Brežice 1919200
19Špegel MatijaNK Šmartno 1928200
20Fanedl AljažNK Norka GT Jarenina200
21Korošec MatijaNK MB Tabor200
22Pesjak ŽigaDravinja200
23Elšnik JanDrava Ptuj200
24Polanec AlenKety Emmi Bistrica200
25Zildžovič AlenNK Brežice 1919200
26Puhner JanKety Emmi Bistrica200
27Lorger ŽigaRudar Velenje200
28Bračič MaticNK Norka GT Jarenina200
29Kundih UrhNK Šampion200
30Nikl NikiNK Norka GT Jarenina200
31Kantoci TiborNK Šampion200
32Modlic MarioVipoll Veržej200
33Mlakar AljažDravinja200
34Kelava MarkoNK Brežice 1919200
35Kmetec TimNK MB Tabor201
36Verhovšek MatejDravinja100
37Mohorko ŽanKety Emmi Bistrica100
38Pavič Kac JanNK Šmartno 1928100
39Smodej LanNK Norka GT Jarenina100
40Fijavž UrbanDravinja100
41Kovačič LukaKety Emmi Bistrica100
42Plejić JureNK MB Tabor100
43Grošič KenanRudar Velenje100
44Hanžel AljažVipoll Veržej100
45Tabaković AliRudar Velenje100
46Pšajd MihaDrava Ptuj100
47Mesarič JakobDrava Ptuj100
48Gjergjek TadejVipoll Veržej100
49Weiss TadejNK MB Tabor100
50Kopušar ŽanNK Šmartno 1928100
51Kokolj DomenNK MB Tabor100
52Barič KristijanRudar Velenje100
53Petkovič JanNK Šampion100
54Šantl TimiNK MB Tabor100
55Dedić JasminDrava Ptuj100
56Djerdji Pavše LeonNK Šmartno 1928100
57Božijak AlešNK Šampion100
58Javornik BlažDravinja100
59Ranđelović AndrijaDravinja100
60Ferčec DavidNK Šampion100
61Tavčar LeonardoNK Šampion101
62Horvat LukaNK Norka GT Jarenina101
63Tič JakobDravinja110
64Leskovar AlešDravinja110
65Jovan GašperRudar Velenje010
66Golob PatrikDravinja020