Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2017/2018 » 2. slovenska mladinska liga - vzhod 2017/18 » Strelci (odigrane tekme)

Strelci

1Pljava DemRudar Velenje2703
2Lipec UrbanNK Brežice 19191001
3Kovačič ŽanNK MB Tabor1003
4Vajda JakaDrava Ptuj900
5Vošnjak AmadejRudar Velenje800
6Lupret DaliborNK Šampion800
7Elšnik JanDrava Ptuj700
8Štiglic MaticNK Šampion700
9Vareško LukaNK Brežice 1919600
10Šalamun NikoDrava Ptuj600
11Cinac AnesRudar Velenje600
12Kastrati OtrantDrava Ptuj600
13Zubak MarkoNK Brežice 1919601
14Džumhur StianNK Šampion500
15Kantoci TiborNK Šampion500
16Fanedl AljažNK Norka GT Jarenina500
17Polanec AlenKety Emmi Bistrica500
18Sternad PeterNK MB Tabor500
19Božijak AlešNK Šampion500
20Lorger ŽigaRudar Velenje500
21Kmetec TimNK MB Tabor501
22Brumen TomažDrava Ptuj400
23Tabaković AliRudar Velenje400
24Oduh Simon AbutuDrava Ptuj400
25Košir MaticNK Šampion300
26Gjergjek TadejVipoll Veržej300
27Koren MinasNK MB Tabor300
28Strmšnik TilenNK Šampion300
29Goršič KevinNK Šampion300
30Pihler MaticNK MB Tabor300
31Karlovčec NevenDrava Ptuj300
32Poklečki ŽigaNK Šampion300
33Tavčar LeonardoNK Šampion302
34Muster ŽanNK Norka GT Jarenina310
35Hanžel AljažVipoll Veržej200
36Stvarnik GregorNK Šmartno 1928200
37Ferčec DavidNK Šampion200
38Mlakar AljažDravinja200
39Jerončič JanNK Norka GT Jarenina200
40Špegel MatijaNK Šmartno 1928200
41Barič KristijanRudar Velenje200
42Weiss TadejNK MB Tabor200
43Pesjak ŽigaDravinja200
44Kundih UrhNK Šampion200
45Modlic MarioVipoll Veržej200
46Kelava MarkoNK Brežice 1919200
47Kolšek AljažNK Šmartno 1928200
48Korošec MatijaNK MB Tabor200
49Mihevc BlažNK Šmartno 1928200
50Mohorko ŽanKety Emmi Bistrica200
51Smodej LanNK Norka GT Jarenina200
52Sečko AljažVipoll Veržej200
53Zildžovič AlenNK Brežice 1919200
54Bračič MaticNK Norka GT Jarenina200
55Berčič AndražNK MB Tabor200
56Nikl NikiNK Norka GT Jarenina200
57Kolenc JureNK Šampion200
58Puhner JanKety Emmi Bistrica200
59Vidovič PatrikDrava Ptuj200
60Volf LovroNK Šampion200
61Vošnjak AdamRudar Velenje200
62Gorečan LukaKety Emmi Bistrica202
63Bercko KristjanNK Šampion100
64Pavič Kac JanNK Šmartno 1928100
65Rozman RokKety Emmi Bistrica100
66Pšajd MihaDrava Ptuj100
67Mesarič JakobDrava Ptuj100
68Svenšek JureKety Emmi Bistrica100
69Grošič KenanRudar Velenje100
70Šantl TimiNK MB Tabor100
71Žanić AnteNK Brežice 1919100
72Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
73Ranđelović AndrijaDravinja100
74Predikaka GregorDrava Ptuj100
75Verhovšek MatejDravinja100
76Pečnik TimNK Šmartno 1928100
77Žunec LukaNK MB Tabor100
78Golnar ErosNK Šmartno 1928100
79Melanšek TitNK Šampion100
80Kokolj DomenNK MB Tabor100
81Blazinšek SvenNK Brežice 1919100
82Buser Žak PascalNK Norka GT Jarenina100
83Drobinc TimotejRudar Velenje100
84Zelenik MaticDrava Ptuj100
85Javornik BlažDravinja100
86Vučko JureVipoll Veržej100
87Ružič KlemenVipoll Veržej100
88Prebil AljažNK Norka GT Jarenina100
89Kovačič AljažKety Emmi Bistrica100
90Sukser MarkoNK Brežice 1919100
91Kovačič LukaKety Emmi Bistrica100
92Plejić JureNK MB Tabor100
93Lazar JureNK Norka GT Jarenina100
94Kopušar ŽanNK Šmartno 1928100
95Petkovič JanNK Šampion100
96Kenda LukaKety Emmi Bistrica100
97Fijavž UrbanDravinja100
98Ketiš TilenVipoll Veržej100
99Mlakar JanKety Emmi Bistrica100
100Dedić JasminDrava Ptuj100
101Djerdji Pavše LeonNK Šmartno 1928100
102Horvat LukaNK Norka GT Jarenina101
103Tič JakobDravinja110
104Leskovar AlešDravinja110
105Jovan GašperRudar Velenje110
106Godina MatejVipoll Veržej110
107Golob PatrikDravinja020
108Jager NejcNK Norka GT Jarenina020