Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2017/2018 » 2. slovenska mladinska liga - vzhod 2017/18 » Strelci (odigrane tekme)

Strelci

1Pljava DemRudar Velenje3105
2Oduh Simon AbutuDrava Ptuj1401
3Kovačič ŽanNK MB Tabor1402
4Šalamun NikoDrava Ptuj1300
5Vajda JakaDrava Ptuj1100
6Lipec UrbanNK Brežice 19191100
7Polanec AlenKety Emmi Bistrica1101
8Elšnik JanDrava Ptuj1000
9Pušnik NejcKety Emmi Bistrica900
10Vareško LukaNK Brežice 1919800
11Lupret DaliborNK Šampion800
12Džumhur StianNK Šampion700
13Sternad PeterNK MB Tabor700
14Kmetec TimNK MB Tabor701
15Vošnjak AmadejRudar Velenje600
16Ferčec DavidNK Šampion600
17Kantoci TiborNK Šampion600
18Fanedl AljažNorka GT Jarenina600
19Brumen TomažDrava Ptuj600
20Cinac AnesRudar Velenje600
21Štiglic MaticNK Šampion600
22Kastrati OtrantDrava Ptuj600
23Gjergjek TadejVipoll Veržej500
24Kolšek AljažNK Šmartno 1928501
25Pšajd MihaDrava Ptuj510
26Koren MinasNK MB Tabor400
27Muster ŽanNorka GT Jarenina400
28Zubak MarkoNK Brežice 1919400
29Mihevc BlažNK Šmartno 1928400
30Kolar AnejDrava Ptuj400
31Kenda LukaKety Emmi Bistrica400
32Zupančič SimonRudar Velenje400
33Božijak AlešNK Šampion400
34Lorger ŽigaRudar Velenje400
35Košir MaticNK Šampion300
36Rozman RokKety Emmi Bistrica300
37Kapun EnejKety Emmi Bistrica300
38Kokolj DomenNK MB Tabor300
39Lahe Korošec NealNK MB Tabor300
40Berčič AndražNK MB Tabor300
41Pihler MaticNK MB Tabor300
42Nikl NikiNorka GT Jarenina300
43Koren RokDrava Ptuj300
44Sečko AljažVipoll Veržej300
45Karlovčec NevenDrava Ptuj300
46Tabaković AliRudar Velenje300
47Poklečki ŽigaNK Šampion300
48Puhner JanKety Emmi Bistrica300
49Vidovič PatrikDrava Ptuj300
50Strmšnik TilenNK Šampion301
51Tavčar LeonardoNK Šampion302
52Petkovič JanNK Šampion302
53Kolenc JureNK Šampion310
54Fras SamoNK MB Tabor200
55Weiss TadejNK MB Tabor200
56Hanžel AljažVipoll Veržej200
57Stvarnik GregorNK Šmartno 1928200
58Mlakar AljažDravinja200
59Špegel MatijaNK Šmartno 1928200
60Pesjak ŽigaDravinja200
61Blazinšek SvenNK Brežice 1919200
62Kundih UrhNK Šampion200
63Modlic MarioVipoll Veržej200
64Kovačič AljažKety Emmi Bistrica200
65Korošec MatijaNK MB Tabor200
66Mohorko ŽanKety Emmi Bistrica200
67Smodej LanNorka GT Jarenina200
68Kovačič LukaKety Emmi Bistrica200
69Memaj IsmetNK Šmartno 1928200
70Kopušar ŽanNK Šmartno 1928200
71Zildžovič AlenNK Brežice 1919200
72Titan TadejVipoll Veržej200
73Bračič MaticNorka GT Jarenina200
74Mlakar JanKety Emmi Bistrica200
75Dedić JasminDrava Ptuj200
76Kelava MarkoNK Brežice 1919200
77Kukenberg Triller JanRudar Velenje200
78Vošnjak AdamRudar Velenje200
79Mesarič JakobDrava Ptuj201
80Gorečan LukaKety Emmi Bistrica202
81Bercko KristjanNK Šampion100
82Cmor AlenVipoll Veržej100
83Novak ŽanNK MB Tabor100
84Drobinc TimotejRudar Velenje100
85Sukser MarkoNK Brežice 1919100
86Grošič KenanRudar Velenje100
87Šantl TimiNK MB Tabor100
88Žanić AnteNK Brežice 1919100
89Požonec RóbertVipoll Veržej100
90Ranđelović AndrijaDravinja100
91Predikaka GregorDrava Ptuj100
92Jerončič JanNorka GT Jarenina100
93Verhovšek MatejDravinja100
94Žunec LukaNK MB Tabor100
95Golnar ErosNK Šmartno 1928100
96Barič KristijanRudar Velenje100
97Melanšek TitNK Šampion100
98Pavič Kac JanNK Šmartno 1928100
99Buser Žak PascalNorka GT Jarenina100
100Zelenik MaticDrava Ptuj100
101Javornik BlažDravinja100
102Ružič KlemenVipoll Veržej100
103Prebil AljažNorka GT Jarenina100
104Ištvančić LukaNK Brežice 1919100
105Svenšek JureKety Emmi Bistrica100
106Plejić JureNK MB Tabor100
107Podjavoršek MihaelNorka GT Jarenina100
108Lazar JureNorka GT Jarenina100
109Munda GašperNorka GT Jarenina100
110Bobik JernejNK Šmartno 1928100
111Hervol JakaNK Brežice 1919100
112Fijavž UrbanDravinja100
113Geršak AljažDrava Ptuj100
114Ketiš TilenVipoll Veržej100
115Videčnik AlešRudar Velenje100
116Titovšek DenisNK Šampion100
117Šegota LukaNK Šmartno 1928100
118Krošelj Nik MartinNK Brežice 1919100
119Djerdji Pavše LeonNK Šmartno 1928100
120Volf LovroNK Šampion100
121Melavc RokRudar Velenje101
122Vidmar PrimožNK Brežice 1919101
123Horvat LukaNorka GT Jarenina101
124Tič JakobDravinja110
125Ramšak ŽigaDrava Ptuj110
126Leskovar AlešDravinja110
127Jovan GašperRudar Velenje110
128Godina MatejVipoll Veržej110
129Perko RokNK MB Tabor010
130Jarh MatjažNorka GT Jarenina010
131Golob PatrikDravinja020
132Jager NejcNorka GT Jarenina020