Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2017/2018 » 2. slovenska mladinska liga - vzhod 2017/18 » Program tekmovanja

1. krog - 23.08.17

Veržej08.11.17 ob 14.00
Vipoll VeržejNK Brežice 1919
Jarenina23.08.17 ob 17.30
NK Norka GT JareninaNK MB Tabor
Slovenske Konjice23.08.17 ob 17.30
DravinjaRudar Velenje
Šmartno ob paki23.08.17 ob 17.30
NK Šmartno 1928Kety Emmi Bistrica
Celje23.08.17 ob 17.30
NK ŠampionDrava Ptuj

2. krog - 20.08.17

Brežice11.10.17 ob 13.30
NK Brežice 1919Drava Ptuj
Slovenska Bistrica20.08.17 ob 17.30
Kety Emmi BistricaNK Šampion
Velenje19.08.17 ob 17.30
Rudar VelenjeNK Šmartno 1928
Maribor19.08.17 ob 17.30
NK MB TaborDravinja
Veržej20.08.17 ob 17.30
Vipoll VeržejNK Norka GT Jarenina

3. krog - 27.08.17

Jarenina26.08.17 ob 17.30
NK Norka GT JareninaNK Brežice 1919
Šmartno ob paki26.08.17 ob 17.30
NK Šmartno 1928NK MB Tabor
Celje26.08.17 ob 17.30
NK ŠampionRudar Velenje
Drava Ptuj13.09.17 ob 17.00
Drava PtujKety Emmi Bistrica
Veržej30.08.17 ob 17.30
Vipoll VeržejDravinja

4. krog - 30.08.17

Brežice04.10.17 ob 16.00
NK Brežice 1919Kety Emmi Bistrica
Velenje20.09.17 ob 15.30
Rudar VelenjeDrava Ptuj
Maribor30.08.17 ob 17.30
NK MB TaborNK Šampion
Veržej26.11.17 ob 14.00
Vipoll VeržejNK Šmartno 1928
Jarenina06.09.17 ob 17.00
NK Norka GT JareninaDravinja

5. krog - 03.09.17

Slovenske Konjice13.09.17 ob 16.30
DravinjaNK Brežice 1919
Šmartno ob paki04.10.17 ob 16.00
NK Šmartno 1928NK Norka GT Jarenina
Celje02.09.17 ob 17.00
NK ŠampionVipoll Veržej
Drava Ptuj03.09.17 ob 17.00
Drava PtujNK MB Tabor
Slovenska Bistrica10.10.17 ob 15.30
Kety Emmi BistricaRudar Velenje

6. krog - 10.09.17

Brežice09.09.17 ob 10.00
NK Brežice 1919Rudar Velenje
Maribor09.09.17 ob 16.30
NK MB TaborKety Emmi Bistrica
Veržej10.09.17 ob 16.30
Vipoll VeržejDrava Ptuj
Jarenina09.09.17 ob 16.30
NK Norka GT JareninaNK Šampion
Slovenske Konjice10.09.17 ob 16.30
DravinjaNK Šmartno 1928

7. krog - 17.09.17

Šmartno ob paki15.11.17 ob 14.00
NK Šmartno 1928NK Brežice 1919
Celje16.09.17 ob 16.30
NK ŠampionDravinja
Drava Ptuj17.09.17 ob 16.30
Drava PtujNK Norka GT Jarenina
Slovenska Bistrica17.09.17 ob 16.30
Kety Emmi BistricaVipoll Veržej
Velenje16.09.17 ob 16.30
Rudar VelenjeNK MB Tabor

8. krog - 24.09.17

Brežice23.09.17 ob 15.00
NK Brežice 1919NK MB Tabor
Veržej24.09.17 ob 16.00
Vipoll VeržejRudar Velenje
Jarenina23.09.17 ob 16.00
NK Norka GT JareninaKety Emmi Bistrica
Slovenske Konjice24.09.17 ob 16.00
DravinjaDrava Ptuj
Šmartno ob paki24.09.17 ob 16.00
NK Šmartno 1928NK Šampion

9. krog - 01.10.17

Celje30.09.17 ob 17.00
NK ŠampionNK Brežice 1919
Drava Ptuj01.10.17 ob 16.00
Drava PtujNK Šmartno 1928
Slovenska Bistrica01.10.17 ob 16.00
Kety Emmi BistricaDravinja
Velenje30.09.17 ob 12.00
Rudar VelenjeNK Norka GT Jarenina
Maribor30.09.17 ob 16.00
NK MB TaborVipoll Veržej

10. krog - 08.10.17

Brežice07.10.17 ob 11.00
NK Brežice 1919Vipoll Veržej
Maribor07.10.17 ob 15.30
NK MB TaborNK Norka GT Jarenina
Velenje07.10.17 ob 15.30
Rudar VelenjeDravinja
Slovenska Bistrica08.10.17 ob 15.30
Kety Emmi BistricaNK Šmartno 1928
Drava Ptuj08.10.17 ob 15.30
Drava PtujNK Šampion

11. krog - 15.10.17

Drava Ptuj14.10.17 ob 15.30
Drava PtujNK Brežice 1919
Celje14.10.17 ob 15.30
NK ŠampionKety Emmi Bistrica
Šmartno ob paki14.10.17 ob 15.30
NK Šmartno 1928Rudar Velenje
Slovenske Konjice15.10.17 ob 15.30
DravinjaNK MB Tabor
Jarenina14.10.17 ob 13.00
NK Norka GT JareninaVipoll Veržej

12. krog - 22.10.17

Brežice21.10.17 ob 15.00
NK Brežice 1919NK Norka GT Jarenina
Maribor21.10.17 ob 15.00
NK MB TaborNK Šmartno 1928
Velenje21.10.17 ob 15.30
Rudar VelenjeNK Šampion
Slovenska Bistrica22.10.17 ob 15.00
Kety Emmi BistricaDrava Ptuj
Slovenske Konjice22.11.17 ob 14.00
DravinjaVipoll Veržej

13. krog - 29.10.17

Slovenska Bistrica29.10.17 ob 14.00
Kety Emmi BistricaNK Brežice 1919
Drava Ptuj28.10.17 ob 15.00
Drava PtujRudar Velenje
Celje29.10.17 ob 14.30
NK ŠampionNK MB Tabor
Šmartno ob paki28.10.17 ob 15.00
NK Šmartno 1928Vipoll Veržej
Slovenske Konjice29.10.17 ob 14.00
DravinjaNK Norka GT Jarenina

14. krog - 05.11.17

Brežice04.11.17 ob 14.00
NK Brežice 1919Dravinja
Jarenina04.11.17 ob 14.00
NK Norka GT JareninaNK Šmartno 1928
Veržej05.11.17 ob 14.00
Vipoll VeržejNK Šampion
Maribor04.11.17 ob 14.00
NK MB TaborDrava Ptuj
Velenje04.11.17 ob 14.00
Rudar VelenjeKety Emmi Bistrica

15. krog - 12.11.17

Velenje11.11.17 ob 12.00
Rudar VelenjeNK Brežice 1919
Slovenska Bistrica12.11.17 ob 14.00
Kety Emmi BistricaNK MB Tabor
Drava Ptuj12.11.17 ob 14.00
Drava PtujVipoll Veržej
Celje11.11.17 ob 13.00
NK ŠampionNK Norka GT Jarenina
Šmartno ob paki11.11.17 ob 14.00
NK Šmartno 1928Dravinja

16. krog - 19.11.17

Brežice18.11.17 ob 14.00
NK Brežice 1919NK Šmartno 1928
Slovenske Konjice19.11.17 ob 14.00
DravinjaNK Šampion
Jarenina18.11.17 ob 14.00
NK Norka GT JareninaDrava Ptuj
Veržej19.11.17 ob 14.00
Vipoll VeržejKety Emmi Bistrica
Maribor18.11.17 ob 14.00
NK MB TaborRudar Velenje

17. krog -

Maribor ob
NK MB TaborNK Brežice 1919
Velenje ob
Rudar VelenjeVipoll Veržej
Slovenska Bistrica ob
Kety Emmi BistricaNK Norka GT Jarenina
Drava Ptuj ob
Drava PtujDravinja
Celje ob
NK ŠampionNK Šmartno 1928

18. krog -

Brežice ob
NK Brežice 1919NK Šampion
Šmartno ob paki ob
NK Šmartno 1928Drava Ptuj
Slovenske Konjice ob
DravinjaKety Emmi Bistrica
Jarenina ob
NK Norka GT JareninaRudar Velenje
Veržej ob
Vipoll VeržejNK MB Tabor

19. krog -

ob
1 pozicionirano moštvo10 pozicionirano moštvo
ob
2 pozicionirano moštvo9 pozicionirano moštvo
ob
3 pozicionirano moštvo8 pozicionirano moštvo
ob
4 pozicionirano moštvo7 pozicionirano moštvo
ob
5 pozicionirano moštvo6 pozicionirano moštvo

20. krog -

ob
5 pozicionirano moštvo10 pozicionirano moštvo
ob
6 pozicionirano moštvo4 pozicionirano moštvo
ob
7 pozicionirano moštvo3 pozicionirano moštvo
ob
8 pozicionirano moštvo2 pozicionirano moštvo
ob
9 pozicionirano moštvo1 pozicionirano moštvo

21. krog -

ob
10 pozicionirano moštvo9 pozicionirano moštvo
ob
1 pozicionirano moštvo8 pozicionirano moštvo
ob
2 pozicionirano moštvo7 pozicionirano moštvo
ob
3 pozicionirano moštvo6 pozicionirano moštvo
ob
4 pozicionirano moštvo5 pozicionirano moštvo

22. krog -

ob
4 pozicionirano moštvo10 pozicionirano moštvo
ob
5 pozicionirano moštvo3 pozicionirano moštvo
ob
6 pozicionirano moštvo2 pozicionirano moštvo
ob
7 pozicionirano moštvo1 pozicionirano moštvo
ob
8 pozicionirano moštvo9 pozicionirano moštvo

23. krog -

ob
10 pozicionirano moštvo8 pozicionirano moštvo
ob
9 pozicionirano moštvo7 pozicionirano moštvo
ob
1 pozicionirano moštvo6 pozicionirano moštvo
ob
2 pozicionirano moštvo5 pozicionirano moštvo
ob
3 pozicionirano moštvo4 pozicionirano moštvo

24. krog -

ob
3 pozicionirano moštvo10 pozicionirano moštvo
ob
4 pozicionirano moštvo2 pozicionirano moštvo
ob
5 pozicionirano moštvo1 pozicionirano moštvo
ob
6 pozicionirano moštvo9 pozicionirano moštvo
ob
7 pozicionirano moštvo8 pozicionirano moštvo

25. krog -

ob
10 pozicionirano moštvo7 pozicionirano moštvo
ob
8 pozicionirano moštvo6 pozicionirano moštvo
ob
9 pozicionirano moštvo5 pozicionirano moštvo
ob
1 pozicionirano moštvo4 pozicionirano moštvo
ob
2 pozicionirano moštvo3 pozicionirano moštvo

26. krog -

ob
2 pozicionirano moštvo10 pozicionirano moštvo
ob
3 pozicionirano moštvo1 pozicionirano moštvo
ob
4 pozicionirano moštvo9 pozicionirano moštvo
ob
5 pozicionirano moštvo8 pozicionirano moštvo
ob
6 pozicionirano moštvo7 pozicionirano moštvo

27. krog -

ob
10 pozicionirano moštvo6 pozicionirano moštvo
ob
7 pozicionirano moštvo5 pozicionirano moštvo
ob
8 pozicionirano moštvo4 pozicionirano moštvo
ob
9 pozicionirano moštvo3 pozicionirano moštvo
ob
1 pozicionirano moštvo2 pozicionirano moštvo