Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » Kadeti MNZ Ptuj » Program tekmovanja

1. krog - 03.09.16

03.09.16 ob 17.00
Podvinci Agrocenter PtujNŠ Korant Bukovci
03.09.16 ob 10.30
Leskovec-TržecCirkulane-Gorišnica
03.09.16 ob 10.30
Zgornja PolskavaPragersko 75
03.09.16 ob 14.15
RogoznicaVidem
03.09.16 ob 14.15
OrmožHajdina Golgeter

2. krog - 10.09.16

10.09.16 ob 10.30
NŠ Korant BukovciHajdina Golgeter
10.09.16 ob 12.30
VidemOrmož
10.09.16 ob 13.15
Pragersko 75Rogoznica
11.09.16 ob 12.30
Cirkulane-GorišnicaZgornja Polskava
10.09.16 ob 16.00
Podvinci Agrocenter PtujLeskovec-Tržec

3. krog - 17.09.16

17.09.16 ob 10.30
Leskovec-TržecNŠ Korant Bukovci
17.09.16 ob 13.15
Zgornja PolskavaPodvinci Agrocenter Ptuj
17.09.16 ob 10.30
RogoznicaCirkulane-Gorišnica
17.09.16 ob 13.15
OrmožPragersko 75
17.09.16 ob 13.15
Hajdina GolgeterVidem

4. krog - 24.09.16

24.09.16 ob 10.00
NŠ Korant BukovciVidem
24.09.16 ob 16.00
Pragersko 75Hajdina Golgeter
24.09.16 ob 13.15
Cirkulane-GorišnicaOrmož
24.09.16 ob 16.00
Podvinci Agrocenter PtujRogoznica
26.09.16 ob 17.00
Leskovec-TržecZgornja Polskava

5. krog - 01.10.16

01.10.16 ob 12.15
Zgornja PolskavaNŠ Korant Bukovci
30.09.16 ob 16.45
RogoznicaLeskovec-Tržec
01.10.16 ob 12.15
OrmožPodvinci Agrocenter Ptuj
01.10.16 ob 12.15
Hajdina GolgeterCirkulane-Gorišnica
01.10.16 ob 12.15
VidemPragersko 75

6. krog - 08.10.16

08.10.16 ob 15.00
NŠ Korant BukovciPragersko 75
08.10.16 ob 12.15
Cirkulane-GorišnicaVidem
09.10.16 ob 15.00
Podvinci Agrocenter PtujHajdina Golgeter
08.10.16 ob 10.30
Leskovec-TržecOrmož
08.10.16 ob 15.00
Zgornja PolskavaRogoznica

7. krog - 15.10.16

15.10.16 ob 12.15
RogoznicaNŠ Korant Bukovci
15.10.16 ob 12.15
OrmožZgornja Polskava
15.10.16 ob 12.15
Hajdina GolgeterLeskovec-Tržec
15.10.16 ob 15.00
VidemPodvinci Agrocenter Ptuj
15.10.16 ob 12.15
Pragersko 75Cirkulane-Gorišnica

8. krog - 22.10.16

23.10.16 ob 15.00
NŠ Korant BukovciCirkulane-Gorišnica
22.10.16 ob 15.00
Podvinci Agrocenter PtujPragersko 75
22.10.16 ob 15.00
Leskovec-TržecVidem
22.10.16 ob 12.00
Zgornja PolskavaHajdina Golgeter
22.10.16 ob 10.30
RogoznicaOrmož

9. krog - 29.10.16

30.10.16 ob 14.00
OrmožNŠ Korant Bukovci
29.10.16 ob 15.00
Hajdina GolgeterRogoznica
28.10.16 ob 16.00
Pragersko 75Leskovec-Tržec
29.10.16 ob 15.00
Cirkulane-GorišnicaPodvinci Agrocenter Ptuj
29.10.16 ob 11.00
Zgornja PolskavaVidem

10. krog - 25.03.17

25.04.17 ob 17.30
NŠ Korant BukovciPodvinci Agrocenter Ptuj
25.03.17 ob 12.15
Cirkulane-GorišnicaLeskovec-Tržec
26.03.17 ob 15.00
Pragersko 75Zgornja Polskava
25.03.17 ob 10.30
VidemRogoznica
25.03.17 ob 10.30
Hajdina GolgeterOrmož

11. krog - 01.04.17

01.04.17 ob 12.15
Hajdina GolgeterNŠ Korant Bukovci
01.04.17 ob 15.00
OrmožVidem
01.04.17 ob 12.15
RogoznicaPragersko 75
01.04.17 ob 11.00
Zgornja PolskavaCirkulane-Gorišnica
01.04.17 ob 10.30
Leskovec-TržecPodvinci Agrocenter Ptuj

12. krog - 08.04.17

08.04.17 ob 10.30
NŠ Korant BukovciLeskovec-Tržec
08.04.17 ob 11.00
Podvinci Agrocenter PtujZgornja Polskava
18.04.17 ob 17.30
Cirkulane-GorišnicaRogoznica
08.04.17 ob 16.00
Pragersko 75Ormož
08.04.17 ob 12.30
VidemHajdina Golgeter

13. krog - 15.04.17

17.04.17 ob 16.00
VidemNŠ Korant Bukovci
15.04.17 ob 13.15
Hajdina GolgeterPragersko 75
15.04.17 ob 16.00
OrmožCirkulane-Gorišnica
15.04.17 ob 13.15
RogoznicaPodvinci Agrocenter Ptuj
15.04.17 ob 11.00
Zgornja PolskavaLeskovec-Tržec

14. krog - 22.04.17

22.04.17 ob 10.30
NŠ Korant BukovciZgornja Polskava
22.04.17 ob 10.30
Leskovec-TržecRogoznica
22.04.17 ob 16.00
Podvinci Agrocenter PtujOrmož
23.04.17 ob 13.15
Cirkulane-GorišnicaHajdina Golgeter
26.04.17 ob 17.00
Pragersko 75Videm

15. krog - 06.05.17

06.05.17 ob 16.00
Pragersko 75NŠ Korant Bukovci
06.05.17 ob 16.00
VidemCirkulane-Gorišnica
06.05.17 ob 16.00
Hajdina GolgeterPodvinci Agrocenter Ptuj
06.05.17 ob 16.00
OrmožLeskovec-Tržec
06.05.17 ob 12.15
RogoznicaZgornja Polskava

16. krog - 13.05.17

12.05.17 ob 18.00
NŠ Korant BukovciRogoznica
13.05.17 ob 11.00
Zgornja PolskavaOrmož
13.05.17 ob 10.30
Leskovec-TržecHajdina Golgeter
13.05.17 ob 17.00
Podvinci Agrocenter PtujVidem
13.05.17 ob 11.00
Cirkulane-GorišnicaPragersko 75

17. krog - 20.05.17

21.05.17 ob 11.30
Cirkulane-GorišnicaNŠ Korant Bukovci
20.05.17 ob 14.15
Pragersko 75Podvinci Agrocenter Ptuj
20.05.17 ob 10.30
VidemLeskovec-Tržec
20.05.17 ob 12.30
Hajdina GolgeterZgornja Polskava
20.05.17 ob 17.00
OrmožRogoznica

18. krog - 27.05.17

27.05.17 ob 14.15
NŠ Korant BukovciOrmož
27.05.17 ob
RogoznicaHajdina Golgeter
27.05.17 ob 14.15
Leskovec-TržecPragersko 75
27.05.17 ob 11.00
Podvinci Agrocenter PtujCirkulane-Gorišnica
27.05.17 ob 11.00
VidemZgornja Polskava