Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Strelci (odigrane tekme)

Strelci

1Hajnc DenisPragersko2201
2Meznarič VitoMarkovci1500
3Halužan RobertRogoznica1300
4Močnik MatejPodlehnik1201
5Leben AlenGorišnica1100
6Bratkovič RobertMarkovci1000
7Rižnar GorazdRogoznica900
8Pečnik Marko Tržec901
9Pečnik Robert Tržec800
10Zlatnik KlemenOrmož802
11Novačan ŽigaBoč Poljčane700
12Feguš MaticPodlehnik700
13Mlakar GregorLeskovec700
14Krajnc RokPragersko701
15Jelovšek RokBoč Poljčane703
16Ljubec MarkoMarkovci600
17Zorko DavorRogoznica604
18Belšak JaniDornava500
19Stanet PeterRogoznica500
20Zavec MarkoLeskovec500
21Studenčnik DavidPragersko500
22Merc PeterLeskovec502
23Zagoršek BojanDornava400
24Grujić Polič ZlatkoRogoznica400
25Zajšek DanijelPodlehnik400
26Kozel David Tržec400
27Mar LeonGorišnica400
28Kosi DominikOrmož400
29Mlakar AlešPodlehnik400
30Kostanjevec Andreas Stefan Tržec400
31Novak PrimožPragersko401
32Skrbinšek Dejan Tržec401
33Mlinarič MarkoMarkovci300
34Levičnik JanMarkovci300
35Lah RokOrmož300
36Košič ArmandoBoč Poljčane300
37Bezjak AdrianMarkovci200
38Piberčnik SebastjanGorišnica200
39Novak RomanDornava200
40Trafela MatjažPodlehnik200
41Horvat RenePragersko200
42Kosec ThomasGorišnica200
43Verdenik DavidPodlehnik200
44Šterbal LeonGorišnica200
45Štebih DušanDornava200
46Emeršič Bojan Tržec200
47Horvat DanijelRogoznica200
48Kokol DejanDornava200
49Pintarić KristijanLeskovec200
50Murko DanijelPodlehnik200
51Laura DavidDornava200
52Bele IgorPodlehnik200
53Serdinšek MarioDornava200
54Vočanec JanOrmož200
55Anžel LeonMarkovci200
56Škrabl DenisPodlehnik200
57Breznik JanPragersko200
58Hajšek NikoBoč Poljčane200
59Kolar BorutGorišnica200
60Mar GregorGorišnica200
61Vrabl ReneMarkovci201
62Koletnik RobertLeskovec201
63Grobin FilipBoč Poljčane201
64Bauman DomenOrmož210
65Klemenčič RokOrmož100
66Veselič MarkoDornava100
67Šegula BlažGorišnica100
68Gustin DavidBoč Poljčane100
69Plavčak ŽanPodlehnik100
70Habjanič BojanPragersko100
71Školiber DomenOrmož100
72Fideršek Darko Tržec100
73Doliška MartinGorišnica100
74Mazera DejanRogoznica100
75Cafuta MatejLeskovec100
76Mar AljošaDornava100
77Novak MarjanPragersko100
78Svenšek Sandi Tržec100
79Emeršič Medved DavidLeskovec100
80Muršič RokGorišnica100
81Šmigoc TilenLeskovec100
82Vivod ŽanPragersko100
83Vrečar AleksanderPodlehnik100
84Golob DavidDornava100
85Čeh BenjaminMarkovci100
86Strmšek MitjaGorišnica100
87Križaj BlažMarkovci100
88Horvat DenisMarkovci100
89Klinc PrimožMarkovci100
90Šuen AlešDornava100
91Orehovec NenadOrmož100
92Korber MarkoPragersko100
93Mezga DinoOrmož100
94Petek AljažDornava100
95Čerpnjak IgorDornava100
96Školnik AnžeMarkovci100
97Jerič TomažPodlehnik100
98Rampre RobiPragersko100
99Orlač AlenLeskovec100
100Auguštin TihomirPodlehnik100
101Brumec NejcPragersko100
102Magdič MihaOrmož100
103Pepelnik LukaGorišnica110
104Debevec AljošaPragersko110
105Krušič Luka Tržec010
106Vinko Denis Tržec010
107Golob UrošDornava010
108Cingesar DamirRogoznica010