Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Program tekmovanja

1. krog - 27.08.16

Ptuj27.08.16 ob 17.00
RogoznicaOrmož
Pragersko27.08.16 ob 17.00
PragerskoDornava
Poljčane27.08.16 ob 17.00
Boč Poljčane Tržec
Zgornji Leskovec27.08.16 ob 17.00
LeskovecGorišnica
Markovci27.08.16 ob 17.00
MarkovciPodlehnik

2. krog - 03.09.16

Ormož03.09.16 ob 17.00
OrmožPodlehnik
Gorišnica04.09.16 ob 17.00
GorišnicaMarkovci
Tržec03.09.16 ob 17.00
TržecLeskovec
Dornava04.09.16 ob 17.00
DornavaBoč Poljčane
Ptuj03.09.16 ob 17.00
RogoznicaPragersko

3. krog - 10.09.16

Pragersko10.09.16 ob 16.00
PragerskoOrmož
Poljčane10.09.16 ob 16.00
Boč PoljčaneRogoznica
Zgornji Leskovec10.09.16 ob 16.00
LeskovecDornava
Markovci10.09.16 ob 16.00
Markovci Tržec
Dežno pri podlehniku11.09.16 ob 16.00
PodlehnikGorišnica

4. krog - 17.09.16

Ormož17.09.16 ob 16.00
OrmožGorišnica
Tržec17.09.16 ob 17.00
TržecPodlehnik
Dornava18.09.16 ob 16.00
DornavaMarkovci
Ptuj18.09.16 ob 16.00
RogoznicaLeskovec
Pragersko17.09.16 ob 16.00
PragerskoBoč Poljčane

5. krog - 24.09.16

Poljčane24.09.16 ob 16.00
Boč PoljčaneOrmož
Zgornji Leskovec24.09.16 ob 16.00
LeskovecPragersko
Markovci25.09.16 ob 16.00
MarkovciRogoznica
Dežno pri podlehniku24.09.16 ob 16.00
PodlehnikDornava
Gorišnica25.09.16 ob 16.00
Gorišnica Tržec

6. krog - 01.10.16

Ormož01.10.16 ob 15.00
Ormož Tržec
Dornava01.10.16 ob 15.00
DornavaGorišnica
Ptuj01.10.16 ob 15.00
RogoznicaPodlehnik
Pragersko02.10.16 ob 15.00
PragerskoMarkovci
Poljčane01.10.16 ob 15.00
Boč PoljčaneLeskovec

7. krog - 08.10.16

Zgornji Leskovec08.10.16 ob 15.00
LeskovecOrmož
Markovci08.10.16 ob 15.00
MarkovciBoč Poljčane
Dežno pri podlehniku08.10.16 ob 15.00
PodlehnikPragersko
Gorišnica09.10.16 ob 15.00
GorišnicaRogoznica
Tržec08.10.16 ob 15.00
TržecDornava

8. krog - 15.10.16

Ormož16.10.16 ob 15.00
OrmožDornava
Ptuj15.10.16 ob 15.00
Rogoznica Tržec
Pragersko15.10.16 ob 15.00
PragerskoGorišnica
Poljčane16.10.16 ob 15.00
Boč PoljčanePodlehnik
Zgornji Leskovec15.10.16 ob 15.00
LeskovecMarkovci

9. krog - 22.10.16

Markovci22.10.16 ob 15.00
MarkovciOrmož
Dežno pri podlehniku23.10.16 ob 15.00
PodlehnikLeskovec
Gorišnica22.10.16 ob 15.00
GorišnicaBoč Poljčane
Tržec22.10.16 ob 15.00
TržecPragersko
Dornava23.10.16 ob 15.00
DornavaRogoznica

10. krog - 29.10.16

Ormož29.10.16 ob 15.00
OrmožRogoznica
Dornava29.10.16 ob 15.00
DornavaPragersko
Tržec30.10.16 ob 14.00
TržecBoč Poljčane
Gorišnica30.10.16 ob 14.00
GorišnicaLeskovec
Dežno pri podlehniku29.10.16 ob 15.00
PodlehnikMarkovci

11. krog - 05.11.16

Dežno pri podlehniku05.11.16 ob 14.00
PodlehnikOrmož
Markovci05.11.16 ob 14.00
MarkovciGorišnica
Zgornji Leskovec05.11.16 ob 14.00
Leskovec Tržec
Poljčane05.11.16 ob 14.00
Boč PoljčaneDornava
Pragersko05.11.16 ob 14.00
PragerskoRogoznica

12. krog - 18.03.17

Ormož19.03.17 ob 14.00
OrmožPragersko
Ptuj18.03.17 ob 14.00
RogoznicaBoč Poljčane
Dornava18.03.17 ob 14.00
DornavaLeskovec
Tržec18.03.17 ob 14.00
TržecMarkovci
Gorišnica19.03.17 ob 14.00
GorišnicaPodlehnik

13. krog - 25.03.17

Gorišnica26.03.17 ob 15.00
GorišnicaOrmož
Dežno pri podlehniku24.03.17 ob 19.00
Podlehnik Tržec
Markovci25.03.17 ob 15.00
MarkovciDornava
Zgornji Leskovec25.03.17 ob 15.30
LeskovecRogoznica
Poljčane25.03.17 ob 15.00
Boč PoljčanePragersko

14. krog - 01.04.17

Ormož02.04.17 ob 15.00
OrmožBoč Poljčane
Pragersko01.04.17 ob 15.00
PragerskoLeskovec
Ptuj01.04.17 ob 15.00
RogoznicaMarkovci
Dornava01.04.17 ob 15.00
DornavaPodlehnik
Tržec01.04.17 ob 15.00
TržecGorišnica

15. krog - 08.04.17

Tržec09.04.17 ob 16.00
TržecOrmož
Gorišnica09.04.17 ob 16.00
GorišnicaDornava
Dežno pri podlehniku08.04.17 ob 16.00
PodlehnikRogoznica
Markovci08.04.17 ob 16.00
MarkovciPragersko
Zgornji Leskovec08.04.17 ob 16.00
LeskovecBoč Poljčane

16. krog - 15.04.17

Ormož17.04.17 ob 16.00
OrmožLeskovec
Poljčane15.04.17 ob 16.00
Boč PoljčaneMarkovci
Pragersko17.04.17 ob 16.00
PragerskoPodlehnik
Ptuj15.04.17 ob 16.00
RogoznicaGorišnica
Dornava15.04.17 ob 16.00
Dornava Tržec

17. krog - 22.04.17

Dornava23.04.17 ob 16.00
DornavaOrmož
Tržec22.04.17 ob 16.00
TržecRogoznica
Gorišnica23.04.17 ob 16.00
GorišnicaPragersko
Dežno pri podlehniku22.04.17 ob 16.00
PodlehnikBoč Poljčane
Markovci22.04.17 ob 16.00
MarkovciLeskovec

18. krog - 27.04.17

Ormož27.04.17 ob 16.00
OrmožMarkovci
Zgornji Leskovec27.04.17 ob 16.00
LeskovecPodlehnik
Poljčane27.04.17 ob 16.00
Boč PoljčaneGorišnica
Pragersko27.04.17 ob 16.00
Pragersko Tržec
Ptuj27.04.17 ob 16.00
RogoznicaDornava