Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Program tekmovanja

1. krog - 27.08.16

27.08.16 ob 17.00
RogoznicaOrmož
27.08.16 ob 17.00
PragerskoDornava
27.08.16 ob 17.00
Boč Poljčane Tržec
27.08.16 ob 17.00
LeskovecGorišnica
27.08.16 ob 17.00
MarkovciPodlehnik

2. krog - 03.09.16

03.09.16 ob 17.00
OrmožPodlehnik
04.09.16 ob 17.00
GorišnicaMarkovci
03.09.16 ob 17.00
TržecLeskovec
04.09.16 ob 17.00
DornavaBoč Poljčane
03.09.16 ob 17.00
RogoznicaPragersko

3. krog - 10.09.16

10.09.16 ob 16.00
PragerskoOrmož
10.09.16 ob 16.00
Boč PoljčaneRogoznica
10.09.16 ob 16.00
LeskovecDornava
10.09.16 ob 16.00
Markovci Tržec
11.09.16 ob 16.00
PodlehnikGorišnica

4. krog - 17.09.16

17.09.16 ob 16.00
OrmožGorišnica
17.09.16 ob 17.00
TržecPodlehnik
18.09.16 ob 16.00
DornavaMarkovci
18.09.16 ob 16.00
RogoznicaLeskovec
17.09.16 ob 16.00
PragerskoBoč Poljčane

5. krog - 24.09.16

24.09.16 ob 16.00
Boč PoljčaneOrmož
24.09.16 ob 16.00
LeskovecPragersko
25.09.16 ob 16.00
MarkovciRogoznica
24.09.16 ob 16.00
PodlehnikDornava
25.09.16 ob 16.00
Gorišnica Tržec

6. krog - 01.10.16

01.10.16 ob 15.00
Ormož Tržec
01.10.16 ob 15.00
DornavaGorišnica
01.10.16 ob 15.00
RogoznicaPodlehnik
02.10.16 ob 15.00
PragerskoMarkovci
01.10.16 ob 15.00
Boč PoljčaneLeskovec

7. krog - 08.10.16

08.10.16 ob 15.00
LeskovecOrmož
08.10.16 ob 15.00
MarkovciBoč Poljčane
08.10.16 ob 15.00
PodlehnikPragersko
09.10.16 ob 15.00
GorišnicaRogoznica
08.10.16 ob 15.00
TržecDornava

8. krog - 15.10.16

16.10.16 ob 15.00
OrmožDornava
15.10.16 ob 15.00
Rogoznica Tržec
15.10.16 ob 15.00
PragerskoGorišnica
16.10.16 ob 15.00
Boč PoljčanePodlehnik
15.10.16 ob 15.00
LeskovecMarkovci

9. krog - 22.10.16

22.10.16 ob 15.00
MarkovciOrmož
23.10.16 ob 15.00
PodlehnikLeskovec
22.10.16 ob 15.00
GorišnicaBoč Poljčane
22.10.16 ob 15.00
TržecPragersko
23.10.16 ob 15.00
DornavaRogoznica

10. krog - 29.10.16

29.10.16 ob 15.00
OrmožRogoznica
29.10.16 ob 15.00
DornavaPragersko
30.10.16 ob 14.00
TržecBoč Poljčane
30.10.16 ob 14.00
GorišnicaLeskovec
29.10.16 ob 15.00
PodlehnikMarkovci

11. krog - 05.11.16

05.11.16 ob 14.00
PodlehnikOrmož
05.11.16 ob 14.00
MarkovciGorišnica
05.11.16 ob 14.00
Leskovec Tržec
05.11.16 ob 14.00
Boč PoljčaneDornava
05.11.16 ob 14.00
PragerskoRogoznica

12. krog - 18.03.17

19.03.17 ob 14.00
OrmožPragersko
18.03.17 ob 14.00
RogoznicaBoč Poljčane
18.03.17 ob 14.00
DornavaLeskovec
18.03.17 ob 14.00
TržecMarkovci
19.03.17 ob 14.00
GorišnicaPodlehnik

13. krog - 25.03.17

26.03.17 ob 15.00
GorišnicaOrmož
24.03.17 ob 19.00
Podlehnik Tržec
25.03.17 ob 15.00
MarkovciDornava
25.03.17 ob 15.30
LeskovecRogoznica
25.03.17 ob 15.00
Boč PoljčanePragersko

14. krog - 01.04.17

02.04.17 ob 15.00
OrmožBoč Poljčane
01.04.17 ob 15.00
PragerskoLeskovec
01.04.17 ob 15.00
RogoznicaMarkovci
01.04.17 ob 15.00
DornavaPodlehnik
01.04.17 ob 15.00
TržecGorišnica

15. krog - 08.04.17

09.04.17 ob 16.00
TržecOrmož
09.04.17 ob 16.00
GorišnicaDornava
08.04.17 ob 16.00
PodlehnikRogoznica
08.04.17 ob 16.00
MarkovciPragersko
08.04.17 ob 16.00
LeskovecBoč Poljčane

16. krog - 15.04.17

17.04.17 ob 16.00
OrmožLeskovec
15.04.17 ob 16.00
Boč PoljčaneMarkovci
17.04.17 ob 16.00
PragerskoPodlehnik
15.04.17 ob 16.00
RogoznicaGorišnica
15.04.17 ob 16.00
Dornava Tržec

17. krog - 22.04.17

23.04.17 ob 16.00
DornavaOrmož
22.04.17 ob 16.00
TržecRogoznica
23.04.17 ob 16.00
GorišnicaPragersko
22.04.17 ob 16.00
PodlehnikBoč Poljčane
22.04.17 ob 16.00
MarkovciLeskovec

18. krog - 27.04.17

27.04.17 ob 16.00
OrmožMarkovci
27.04.17 ob 16.00
LeskovecPodlehnik
27.04.17 ob 16.00
Boč PoljčaneGorišnica
27.04.17 ob 16.00
Pragersko Tržec
27.04.17 ob 16.00
RogoznicaDornava

19. krog - 06.05.17

07.05.17 ob 16.00
OrmožLeskovec
06.05.17 ob 16.00
Boč PoljčaneDornava
06.05.17 ob 16.00
Tržecprost

19. krog - 06.05.17

07.05.17 ob 16.00
PragerskoRogoznica
06.05.17 ob 16.00
MarkovciPodlehnik
06.05.17 ob 16.00
Gorišnicaprost

20. krog - 13.05.17

13.05.17 ob 17.00
TržecLeskovec
13.05.17 ob 17.00
DornavaOrmož
13.05.17 ob 17.00
Boč Poljčaneprost

20. krog - 13.05.17

14.05.17 ob 17.00
GorišnicaPodlehnik
13.05.17 ob 17.00
RogoznicaMarkovci
13.05.17 ob 17.00
Pragerskoprost

21. krog - 20.05.17

20.05.17 ob 17.00
LeskovecDornava
20.05.17 ob 17.00
Boč Poljčane Tržec
20.05.17 ob 17.00
Ormožprost

21. krog - 20.05.17

19.05.17 ob 19.00
PodlehnikRogoznica
20.05.17 ob 17.00
PragerskoGorišnica
20.05.17 ob 17.00
Markovciprost

22. krog - 27.05.17

27.05.17 ob 17.00
LeskovecBoč Poljčane
27.05.17 ob 17.00
TržecOrmož
27.05.17 ob 17.00
Dornavaprost

22. krog - 27.05.17

28.05.17 ob 17.00
PodlehnikPragersko
28.05.17 ob 17.00
GorišnicaMarkovci
27.05.17 ob 17.00
Rogoznicaprost

23. krog - 03.06.17

03.06.17 ob 17.00
Dornava Tržec
03.06.17 ob 17.00
OrmožBoč Poljčane
03.06.17 ob 17.00
Leskovecprost

23. krog - 03.06.17

03.06.17 ob 17.00
RogoznicaGorišnica
03.06.17 ob 17.00
MarkovciPragersko
03.06.17 ob 17.00
Podlehnikprost