Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » Super liga MNZ PTUJ » Program tekmovanja

1. krog - 27.08.16

28.08.16 ob 17.00
NK PodvinciSredišče ob Dravi
27.08.16 ob 17.00
ŠD HajdinaStojnci
27.08.16 ob 17.00
Gerečja vasApače
28.08.16 ob 17.00
BukovciKety Emmi Bistrica
27.08.16 ob 17.00
CirkulaneSkorba

2. krog - 03.09.16

03.09.16 ob 17.00
Središče ob DraviSkorba
03.09.16 ob 17.00
Kety Emmi BistricaCirkulane
04.09.16 ob 17.00
StojnciGerečja vas
04.09.16 ob 17.00
NK PodvinciŠD Hajdina
04.09.16 ob 17.00
BukovciApače

3. krog - 10.09.16

10.09.16 ob 16.00
ŠD HajdinaSredišče ob Dravi
10.09.16 ob 16.00
Gerečja vasNK Podvinci
11.09.16 ob 16.00
BukovciStojnci
10.09.16 ob 16.00
CirkulaneApače
11.09.16 ob 10.30
SkorbaKety Emmi Bistrica

4. krog - 17.09.16

17.09.16 ob 16.00
Središče ob DraviKety Emmi Bistrica
17.09.16 ob 16.00
ApačeSkorba
18.09.16 ob 16.00
StojnciCirkulane
18.09.16 ob 16.00
NK PodvinciBukovci
17.09.16 ob 16.00
ŠD HajdinaGerečja vas

5. krog - 24.09.16

24.09.16 ob 16.00
Gerečja vasSredišče ob Dravi
25.09.16 ob 16.00
BukovciŠD Hajdina
24.09.16 ob 16.00
CirkulaneNK Podvinci
25.09.16 ob 10.30
SkorbaStojnci
24.09.16 ob 16.00
Kety Emmi BistricaApače

6. krog - 01.10.16

01.10.16 ob 15.00
Središče ob DraviApače
02.10.16 ob 15.00
StojnciKety Emmi Bistrica
02.10.16 ob 15.00
NK PodvinciSkorba
01.10.16 ob 15.00
ŠD HajdinaCirkulane
01.10.16 ob 15.00
Gerečja vasBukovci

7. krog - 08.10.16

09.10.16 ob 15.00
BukovciSredišče ob Dravi
08.10.16 ob 15.00
CirkulaneGerečja vas
09.10.16 ob 10.30
SkorbaŠD Hajdina
08.10.16 ob 15.00
Kety Emmi BistricaNK Podvinci
08.10.16 ob 15.00
ApačeStojnci

8. krog - 15.10.16

16.10.16 ob 15.00
Središče ob DraviStojnci
16.10.16 ob 15.00
NK PodvinciApače
15.10.16 ob 15.00
ŠD HajdinaKety Emmi Bistrica
15.10.16 ob 15.00
Gerečja vasSkorba
15.10.16 ob 15.00
BukovciCirkulane

9. krog - 22.10.16

22.10.16 ob 15.00
CirkulaneSredišče ob Dravi
23.10.16 ob 10.30
SkorbaBukovci
22.10.16 ob 15.00
Kety Emmi BistricaGerečja vas
22.10.16 ob 15.00
ApačeŠD Hajdina
23.10.16 ob 15.00
StojnciNK Podvinci

10. krog - 29.10.16

29.10.16 ob 15.00
Središče ob DraviNK Podvinci
30.10.16 ob 14.00
StojnciŠD Hajdina
29.10.16 ob 15.00
ApačeGerečja vas
29.10.16 ob 15.00
Kety Emmi BistricaBukovci
30.10.16 ob 10.30
SkorbaCirkulane

11. krog - 05.11.16

06.11.16 ob 10.30
SkorbaSredišče ob Dravi
05.11.16 ob 14.00
CirkulaneKety Emmi Bistrica
05.11.16 ob 14.00
Gerečja vasStojnci
05.11.16 ob 14.00
ŠD HajdinaNK Podvinci
05.11.16 ob 14.00
ApačeBukovci

12. krog - 18.03.17

18.03.17 ob 14.00
Središče ob DraviŠD Hajdina
18.03.17 ob 14.00
NK PodvinciGerečja vas
19.03.17 ob 14.00
StojnciBukovci
18.03.17 ob 14.00
ApačeCirkulane
18.03.17 ob 14.00
Kety Emmi BistricaSkorba

13. krog - 25.03.17

26.03.17 ob 15.00
Kety Emmi BistricaSredišče ob Dravi
26.03.17 ob 10.30
SkorbaApače
25.03.17 ob 15.00
CirkulaneStojnci
26.03.17 ob 15.00
BukovciNK Podvinci
26.03.17 ob 15.00
Gerečja vasŠD Hajdina

14. krog - 01.04.17

01.04.17 ob 15.00
Središče ob DraviGerečja vas
01.04.17 ob 15.00
ŠD HajdinaBukovci
02.04.17 ob 15.00
NK PodvinciCirkulane
02.04.17 ob 15.00
StojnciSkorba
01.04.17 ob 15.00
ApačeKety Emmi Bistrica

15. krog - 08.04.17

08.04.17 ob 16.00
ApačeSredišče ob Dravi
08.04.17 ob 16.00
Kety Emmi BistricaStojnci
09.04.17 ob 10.30
SkorbaNK Podvinci
08.04.17 ob 16.00
CirkulaneŠD Hajdina
09.04.17 ob 16.00
BukovciGerečja vas

16. krog - 15.04.17

15.04.17 ob 16.00
Središče ob DraviBukovci
17.04.17 ob 16.00
Gerečja vasCirkulane
15.04.17 ob 16.00
ŠD HajdinaSkorba
17.04.17 ob 16.00
NK PodvinciKety Emmi Bistrica
17.04.17 ob 16.00
StojnciApače

17. krog - 22.04.17

22.04.17 ob 16.00
StojnciSredišče ob Dravi
22.04.17 ob 16.00
ApačeNK Podvinci
23.04.17 ob 16.30
Kety Emmi BistricaŠD Hajdina
23.04.17 ob 10.30
SkorbaGerečja vas
23.04.17 ob 16.00
CirkulaneBukovci

18. krog - 27.04.17

27.04.17 ob 16.00
Središče ob DraviCirkulane
27.04.17 ob 16.00
BukovciSkorba
27.04.17 ob 16.00
Gerečja vasKety Emmi Bistrica
27.04.17 ob 16.00
ŠD HajdinaApače
27.04.17 ob 16.00
NK PodvinciStojnci

19. krog - 06.05.17

06.05.17 ob 16.00
CirkulaneNK Podvinci
06.05.17 ob 16.00
Kety Emmi BistricaSkorba
06.05.17 ob 16.00
Središče ob Draviprost

19. krog - 06.05.17

06.05.17 ob 16.00
Gerečja vasBukovci
07.05.17 ob 16.00
StojnciApače
06.05.17 ob 16.00
ŠD Hajdinaprost

20. krog - 13.05.17

13.05.17 ob 17.00
Središče ob DraviNK Podvinci
14.05.17 ob 10.30
SkorbaCirkulane
13.05.17 ob 17.00
Kety Emmi Bistricaprost

20. krog - 13.05.17

13.05.17 ob 17.00
ŠD HajdinaBukovci
13.05.17 ob 17.00
ApačeGerečja vas
14.05.17 ob 17.00
Stojnciprost

21. krog - 20.05.17

20.05.17 ob 17.00
NK PodvinciSkorba
20.05.17 ob 17.00
Kety Emmi BistricaSredišče ob Dravi
20.05.17 ob 17.00
Cirkulaneprost

21. krog - 20.05.17

21.05.17 ob 17.00
BukovciApače
21.05.17 ob 17.00
StojnciŠD Hajdina
20.05.17 ob 17.00
Gerečja vasprost

22. krog - 27.05.17

27.05.17 ob 17.00
NK PodvinciKety Emmi Bistrica
27.05.17 ob 17.00
Središče ob DraviCirkulane
27.05.17 ob 17.00
Skorbaprost

22. krog - 27.05.17

28.05.17 ob 17.00
BukovciStojnci
27.05.17 ob 17.00
ŠD HajdinaGerečja vas
27.05.17 ob 17.00
Apačeprost

23. krog - 03.06.17

03.06.17 ob 17.00
SkorbaSredišče ob Dravi
03.06.17 ob 17.00
CirkulaneKety Emmi Bistrica
03.06.17 ob 17.00
NK Podvinciprost

23. krog - 03.06.17

03.06.17 ob 17.00
ApačeŠD Hajdina
03.06.17 ob 17.00
Gerečja vasStojnci
03.06.17 ob 17.00
Bukovciprost