Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » Strelci (odigrane tekme)

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ2703
2Zajko Jan ZikoNK Malečnik2301
3Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ1900
4Pušnik NejcKety Emmi Bistrica1500
5Marič LukaNŠ MURA1400
6Mörec VitoNK Vipoll Veržej1101
7Gajser TilenNK Malečnik1000
8Kenda LukaKety Emmi Bistrica1000
9Car BalázsNŠ MURA900
10Maksimović NikoKety Emmi Bistrica900
11Krošelj Nik MartinBrežice 1919903
12Pernek AljažNorka GT Jarenina906
13Weiss TadejNK MB Tabor800
14Lukač LukaNK Vipoll Veržej800
15Lipovec ŽigaDravinja800
16Koren MinasNK MB Tabor801
17Sočič LukaNŠ MURA803
18Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
19Martinčič JašaKety Emmi Bistrica700
20Kranjec MarselNK Vipoll Veržej600
21Gjergjek TadejNK Vipoll Veržej600
22Žižek MarcelNŠ Zavrč600
23Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
24Ružič KlemenNK Vipoll Veržej600
25Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ600
26Kapun EnejKety Emmi Bistrica601
27Semenič GašperNK Vipoll Veržej500
28Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ500
29Jamšek LukaNK Malečnik500
30Fras DenisNorka GT Jarenina500
31Emruli AdisNŠ MURA500
32Benko NejcNŠ MURA500
33Vidmar LanKety Emmi Bistrica500
34Miloševič VitoNK Malečnik500
35Kerec JašaNŠ MURA501
36Kepe TihomirNŠ MURA400
37Simonič MihaNorka GT Jarenina400
38Hohler AlenDravinja400
39Savić NikolaNK MB Tabor400
40Godina MatejNK Vipoll Veržej400
41Rožič AlenDravinja300
42Telaku ArdianDravinja300
43Casar AljažNŠ MURA300
44Čeh RokNK DRAVA PTUJ300
45Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919300
46Lovenjak MitjaNŠ MURA300
47Pohleven JureNorka GT Jarenina300
48Leskovar AlešDravinja300
49Grozdek LukaNK Malečnik300
50Plejić JureNK MB Tabor300
51Barbarič NikoNK Vipoll Veržej300
52Lazar JureNorka GT Jarenina300
53Bregović RobertoNŠ Zavrč300
54Šipek GalNK Malečnik300
55Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica300
56Magdič MihaNK DRAVA PTUJ300
57Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ300
58Vučko JureNK Vipoll Veržej303
59Drevenšek NikoNK DRAVA PTUJ200
60Zorman MaksimiljanNŠ MURA200
61Jerončič JanNorka GT Jarenina200
62Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
63Fanedl StašNK Malečnik200
64Vidmar PrimožBrežice 1919200
65Furman JakaDravinja200
66Korošec MatijaNK MB Tabor200
67Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica200
68Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ200
69Titan TadejNK Vipoll Veržej200
70Pušnik BineNK MB Tabor200
71Kolar BlažDravinja200
72Kristan MartinDravinja200
73Horvat AmadeosNK Vipoll Veržej200
74Sojč ŽigaDravinja200
75Đapo JanBrežice 1919200
76Javnik MihaNK MB Tabor200
77Gluk GregaNK MB Tabor201
78Smodej LanNorka GT Jarenina201
79Vrhovski AlenNŠ MURA100
80Šabotić FeridNK MB Tabor100
81Pongračič MihaBrežice 1919100
82Prelec TimNŠ MURA100
83Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
84Dželadini AltinBrežice 1919100
85Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
86Ferk MarkoKety Emmi Bistrica100
87Smailagić AndražNK MB Tabor100
88Marič MartinNŠ MURA100
89Cipot KaiNŠ MURA100
90Blazinšek SvenBrežice 1919100
91Gorenc RokBrežice 1919100
92Polič NejcNK MB Tabor100
93Fridl NikoNŠ Zavrč100
94Prebil AljažNorka GT Jarenina100
95Ribič JureBrežice 1919100
96Našič BenjaminBrežice 1919100
97Domjan DavidNŠ Zavrč100
98Magdič DomenNK Vipoll Veržej100
99Brunec BlažNK Vipoll Veržej100
100Godec GalKety Emmi Bistrica100
101Brglez MarcelDravinja100
102Borovnik AndražDravinja100
103Nikl NikiNorka GT Jarenina100
104Šinkec GalNŠ MURA100
105Osmanaj BesonNK Malečnik100
106Kuhta MaticNK Malečnik100
107Vareško MateoDravinja100
108Tomažič TilenNŠ Zavrč100
109Skenderi AmelNK MB Tabor100
110Keranović AlenNK MB Tabor100
111Jankovič ŽigaBrežice 1919100
112Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
113Krajnc JureBrežice 1919100
114Vesenjak BlažNK MB Tabor100
115Knuplež BlažNŠ Zavrč100
116Hren LukaNK Vipoll Veržej100
117Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
118Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
119Imeri HarbinNK DRAVA PTUJ101
120Rak AljažDravinja010
121Kaučič AlanNŠ MURA010
122Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010
123Žuraj LukaNK MB Tabor010
124Donko Marcel ŽigaNŠ Zavrč010