Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » Strelci (odigrane tekme)

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ2203
2Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ1400
3Zajko Jan ZikoNK Malečnik1401
4Marič LukaNŠ MURA1200
5Mörec VitoNK Vipoll Veržej1101
6Kenda LukaKety Emmi Bistrica1000
7Car BalázsNŠ MURA900
8Krošelj Nik MartinBrežice 1919903
9Pušnik NejcKety Emmi Bistrica800
10Maksimović NikoKety Emmi Bistrica800
11Sočič LukaNŠ MURA803
12Weiss TadejNK MB Tabor700
13Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
14Pernek AljažNorka GT Jarenina704
15Kranjec MarselNK Vipoll Veržej600
16Gjergjek TadejNK Vipoll Veržej600
17Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
18Lipovec ŽigaDravinja600
19Martinčič JašaKety Emmi Bistrica600
20Semenič GašperNK Vipoll Veržej500
21Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ500
22Gajser TilenNK Malečnik500
23Kepe TihomirNŠ MURA400
24Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ400
25Koren MinasNK MB Tabor400
26Jamšek LukaNK Malečnik400
27Kapun EnejKety Emmi Bistrica400
28Miloševič VitoNK Malečnik400
29Rožič AlenDravinja300
30Telaku ArdianDravinja300
31Casar AljažNŠ MURA300
32Čeh RokNK DRAVA PTUJ300
33Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919300
34Leskovar AlešDravinja300
35Grozdek LukaNK Malečnik300
36Emruli AdisNŠ MURA300
37Savić NikolaNK MB Tabor300
38Bregović RobertoNŠ Zavrč300
39Benko NejcNŠ MURA300
40Godina MatejNK Vipoll Veržej300
41Šipek GalNK Malečnik300
42Magdič MihaNK DRAVA PTUJ300
43Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ300
44Kerec JašaNŠ MURA301
45Vučko JureNK Vipoll Veržej303
46Drevenšek NikoNK DRAVA PTUJ200
47Lukač LukaNK Vipoll Veržej200
48Pušnik BineNK MB Tabor200
49Pohleven JureNorka GT Jarenina200
50Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
51Simonič MihaNorka GT Jarenina200
52Fanedl StašNK Malečnik200
53Furman JakaDravinja200
54Ružič KlemenNK Vipoll Veržej200
55Korošec MatijaNK MB Tabor200
56Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica200
57Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ200
58Barbarič NikoNK Vipoll Veržej200
59Lazar JureNorka GT Jarenina200
60Titan TadejNK Vipoll Veržej200
61Kolar BlažDravinja200
62Kristan MartinDravinja200
63Horvat AmadeosNK Vipoll Veržej200
64Vidmar LanKety Emmi Bistrica200
65Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica200
66Gluk GregaNK MB Tabor201
67Vrhovski AlenNŠ MURA100
68Šabotić FeridNK MB Tabor100
69Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
70Prelec TimNŠ MURA100
71Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
72Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
73Dželadini AltinBrežice 1919100
74Pongračič MihaBrežice 1919100
75Smailagić AndražNK MB Tabor100
76Marič MartinNŠ MURA100
77Žižek MarcelNŠ Zavrč100
78Lovenjak MitjaNŠ MURA100
79Jerončič JanNorka GT Jarenina100
80Blazinšek SvenBrežice 1919100
81Gorenc RokBrežice 1919100
82Đapo JanBrežice 1919100
83Polič NejcNK MB Tabor100
84Prebil AljažNorka GT Jarenina100
85Hohler AlenDravinja100
86Fras DenisNorka GT Jarenina100
87Smodej LanNorka GT Jarenina100
88Plejić JureNK MB Tabor100
89Našič BenjaminBrežice 1919100
90Domjan DavidNŠ Zavrč100
91Magdič DomenNK Vipoll Veržej100
92Brunec BlažNK Vipoll Veržej100
93Nikl NikiNorka GT Jarenina100
94Kuhta MaticNK Malečnik100
95Vareško MateoDravinja100
96Tomažič TilenNŠ Zavrč100
97Skenderi AmelNK MB Tabor100
98Jankovič ŽigaBrežice 1919100
99Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
100Keranović AlenNK MB Tabor100
101Krajnc JureBrežice 1919100
102Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
103Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
104Imeri HarbinNK DRAVA PTUJ101
105Kaučič AlanNŠ MURA010
106Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010
107Žuraj LukaNK MB Tabor010